Záložky

Metal War prihlásený

Alternatívne názvy: Metal War prihlásený

On-line hra Metal vojna prihlásený - zasadnutiami on-line herný klient, ktorý transportuje hráčov v globálnom konflikte v Sci- Fi nastavenie. Tento svet budúcnosti, v ktorom udalosti vojnového besnenia na zdroje potrebné pre žiadny iný účel pole, ako vytvoriť umelú krv. Možno vás prekvapí, a opýtať sa, prečo ho potrebujem? Skutočnosť, že syntetická krv má zvláštne vlastnosti a veľmi inú kvalitu ako prírodný. Všetko to začalo nenápadne miestneho konfliktu medzi týmito dvoma spoločnosťami. Ale konfrontácia medzi dvoma titánov, z ktorých chcel nikto chýbať chutné sústo, čoskoro vymkla kontrole. Vojenské akcie, ako sú požiar, s desivou rýchlosťou šíri po celom svete, súčasne zahrňujúci mnoho účastníkov. Mercenary organizácie zasiahol a situácia sa ešte zhoršila extrému. Nikto nevie, aký bude výsledok tohto masívneho porážky, ale musí byť oprávnený k účasti kohokoľvek.

Ak chcete hrať hru Metal vojna prihlásený , je potrebné stiahnuť a nainštalovať klienta. Ak to chcete vykonať, musí váš počítač spĺňať nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

- Inštalovaný operačný systém Windows 7 / Vista / XP SP3,

- Procesor Intel Core 2 Duo alebo AMD Athlon X2 64 3. 0 GHz

- Karty 512 MB NVIDIA GeForce 9500GT / ATI Radeon HD 3450

- 2 GB RAM a 4 GB voľného miesta na pevnom disku.

Stiahnuť klienta pred Metal vojna prihlásený registráciu. Vytvoriť účet takto: Zadaná e-mail, heslo (opakovanie), prezývka a znaky z obrázku. Pripojte sa do hry Metal vojna prihlásený - to je požiadavka druhu na pozvanie k vstupu do hry. Pretože hra Metal vojna prihlásený Teraz je uzavretý testovacej alfa, obdržíte e-mailom list, že a dať požadovaný prístup .

Tie budú prvýkrát v metropolitných oblastiach Austrálie, a kde budú bojovať svoju cestu. Vybrať stranu, na ktorú sa pripojí. Ale to neznamená, že musíme sľub vernosti a štruktúry nemôže byť zmenený. Môžete môže Metal War prihlásený hrať v zloženie Global Network Resource alebo Morgan Industries. Prvá je komerčný organizácie nového typu. Výhradné právo na mojich vzácnych odrôd actinolites v Austrálii - tromfom, a jeho výnos, má organizácia v úmysle nikomu. Druhá - popredný výrobca kovu, kompozitné a syntetické materiály. Táto nadnárodná spoločnosť, ktorej história siaha až do roku 1903. Výrobný rozsah a úspešné výskumné a vývojové členovia organizácie vštepiť dôveru, že majú plné právo vlastniť cenný zdroj. Kto vie, možno, že by nebolo v rozpore so medzi nimi, ak to nebola vyvinutá v roku 2005 profesor Beloyartseva "modrú krv." Ale čo sa stalo, je to, čo sa stalo. A teraz užitočných vlastností populárny náhradka ľudskej krvi, veľa statočných mužov pripravený napadnúť kohokoľvek. A ak budete súhlasiť s podrezal hrdlo svojich nepriateľov, a domáhať sa svojich práv?

Play Metal vojna prihlásený budete používať techniku ​​zo štyroch tried. Špecializujeme sa na strojové inteligencie, napadnutie, delostrelectvo, a opravy. Obrnené útočné vozidlá (BSHM) predstavujú významnú vojenskú silu. Sú ťažko ozbrojený a schopné ničiť všetko, čo mu stálo v ceste. Kyvadlová Engineering Support (trieda) majú mnoho funkcií. Táto oprava na bojovom poli a inštaláciu mínových polí a vytvorenie elektromagnetického rušenia. Najmenší bojové prieskumné vozidlá (BRM) sú konfrontovaní s takú prácu ako inteligencia, úspešne vyrovnať s niečím, vzhľadom k vysokej a ovládateľnosť. A mobilné delostrelectvo komplexy (IAC), naopak najviac sú obrovské. Sú schopní eliminovať štruktúru zem a spôsobiť škodu, a to aj z veľkých vzdialeností. Všetky tieto vám pomôže bojové jednotky nie je vyhrať bitku a dosiahnuť požadovaný.

Herná mapa Metal vojna prihlásený , kým sa dvoma - "základňa v púšti" a "austrálske mesto" ;. V týchto vojnových zónach a aktuálne dianie rozvíjajúce virtuálne vojnu. Hráči môžu chytiť dych v špeciálnych hangároch. Sú navrhnuté tak, aby tam, kde perekentovatsya medzi bitiek, bojových vozidiel a upevniť na nákup vybavenia pre zlepšenie.

Ak je vaše srdce túži po dobrodružstve a budúcnosť kysne jeho nepreskúmané, MWO hra - presne to, čo potrebujete! Vývojári sa snažili, aby sa zabránilo Užívateľom boli sklamaní a sľúbil, že čoskoro potešiť s novými časťami hry. Pripojte sa práve teraz! Úspešné a zábavné hry!

 

Hra Metal War On-line registrácia