Záložky

Stredoveká prihlásený

Alternatívne názvy: Stredoveký

Stredoveká prihlásený hra - fantastický multiplayer klient stratégie, ktorá sa vyvíja v minulosti zahalené v legende. Tie sú prepravované do XII storočia a zúčastniť sa bitiek, ktoré sa snaží zachytiť čo najviac pôdy stredoveké kráľovstvo, kde sa práve zomreli po krvavej krížovej výpravy. Možno, že bohatstvo príde príliš múdro, oslabenie štátnej bratovražedné vojny. V skutočnosti, namiesto toho mohol láskavo deliť sa o moc a spoločne pracovať na pochopenie ekonomiku energie, čo je silný a neporaziteľný. Ale všetci si myslia, že pre seba. Takže ste a ako sa dostať do životného prostredia, aby sebecké osoby majú plné právo na hojdačke si právo, a pokúsiť sa vziať kus viac. Samozrejme, že veľa dosiahnuť sama. Koniec koncov, najvýznamnejšie prerozdelenie pôdy dochádza počas násilných klanových vojen. Takže hľadať spojencov - a oveľa viac! Budete mať možnosť dokázať, že si zaslúži, aby bol vládcom!

Ak chcete hrať hru Stredoveká prihlásený , budete potrebovať pripojenie k internetu a počítač s nasledujúcou konfiguráciou: OS Windows 7, Windows [ _1_] Vista , Windows XP , 1,4 GHz procesor, grafická karta s 128 MB, 512 MB RAM a 100 MB pevný disk. Download Stredoveká bude po vytvorení účtu. Stredoveká prihlásený Registrácia je veľmi jednoduchá: zadať prihlasovacie meno, heslo, a údajne si myslel, ze e-mailová adresa. Keď hra začne, budete musieť vytvoriť hlavnú postavu.

Znaky, ktoré budete riadiť, aby sa delia do dvoch kategórií: hlavné postavy a žoldnieri. Môžete si vybrať, čo bude váš vodca, nieto skupina žoldnierov tvoril postupne a môže ubytovať bojovníkmi s rôznymi špecialitami. Všeobecne v stredovekých prihlásený troch tried. Líšia sa nielen schopnosti a charakter, ale aj zbrane. Takže kyrysníků radšej nosiť ťažkú ​​zbroj a štíty, ktoré im pomáha, aby sa nebáli o tesnej strete s nepriateľom. Okrem toho, že sú odolné a pre niektoré z družstva sú prvými obrancovia. Marines tiež sa nebojí bojovať v blízkosti, ktoré môžu držať rôzne typy zbraní. Aj keď ich obrana je slabšia ako u mužov v zbrani, ale ich vytrvalosť a silu s viac než kompenzovať. Ale tretej triedy, šípky, priniesť oddeľovací úžitok len z diaľky. Oni používajú luky, kuše a oštepy. Zatiaľ čo robí to veľmi šikovne. Takže, aj napriek veľmi slabú obranu, môže dôjsť k poškodeniu nepriateľa doslova nenapraviteľné. Vážení velitelia, pamätajte, že zhromažďovanie tím pre nadchádzajúce boj, mali by ste sa uistiť, že rôzne vojaci vstúpili do jeho zloženia. Týmto spôsobom si môžete zabezpečiť svoj úspech!

Mimochodom, ak vaša hlavná postava patrí do niektorej z tried a zvolí túto osobitnú triedu špecializáciu, to neznamená, že ostatné špecializácie bude trvale uzavretá. Zmena profesie a vyskúšať si niečo úplne iného môže byť prvou voľbou. Avšak by sme vás varovať nebude skákať z jedného odvetvia do druhého, nie je naozaj zvládol niektoré z nich. Koniec koncov, ako sa hovorí, dva králiky nemal čas, a ak ste nevyčerpali potenciál k tomu istému povolaniu, to je najlepšie, aby ponáhľať do druhého. Iba dôslednosť a dôkladnosť nakoniec získa požadovaný výsledok. Takže byť chytrý, ak chcete dobyť toto kráľovstvo!

Herné Stredoveká otvára závratné pohľady a keď si starostlivo čerpaná cez dve vetvy vývoja - totiž umenie veliteľ a vojenské záležitosti - to môže naozaj stať neporaziteľný. A múdro tvoril oddiel 16 žoldnierov bude skutočnú podporu v tejto nemilosrdnej vojny. Nezabudnite, že znak je rozdelený do niekoľkých typov, a zlepšiť ich potrebu naraz. Takže, budete musieť dávať pozor na nasledujúce parametre:

- Základné parametre (brnenie, zdravie, energia);

- Fyzikálne vlastnosti (pevnosť, obratnosť, vytrvalosť)

- Duševné vlastnosti (odvaha, inteligencia, presnosť),

- Špecifikácia (rýchlosť útoku, rýchlosť pohybu, grafy, Hotovo).

Victory, ktorí sú na vás čaká, prinesie skúsenosti a okuliare, čo je najdôležitejšie - naučiť sa ich používať s rozmyslom. Tiež, akonáhle začnete Stredoveká hrať, budete potrebovať uložiť in-game menu. Peniaze je potrebné nielen na nákup vybavenia, ale tiež na platy žoldnierov. Inak, kto by chcel riskovať kvôli vašich životných ambícií, ale stále zadarmo. Uveďte všetky potrebné vojakov. Skúste času s cieľom poskytnúť im nové zbrane, akonáhle bude k dispozícii - a budú pripravené ísť na vás na konci sveta.

Navyše, hrať Stredoveká prihlásený je potrebné dávať pozor na zariadení. Akonáhle si všimol, že zbraň potrebuje opravu, neodkladajte túto záležitosť na neurčito. Inak všeobecne strácajú správnu vec.

Herné Stredoveká 2 zaujímavé a naplnené mnohými detailmi, ale rovnako ľahko spravovať. Hlavné menu sa skladá z týchto častí, ako kasárne, informácie o charaktere, vývoj stromu, sklad a batoh, tím stromu trhu nábor, obchod, večierok. Budete mať vždy na mieste, ktoré je veľmi pohodlné, pretože chaos neprispieva k realizácii plánov.

Hra Medieval určite vám veľa príjemných chvíľ a stane nepostrádateľnou súčasťou vášho voľného času! Skúste to - a uvidíte sami!

 

Stredoveké Online registrácia