Záložky

Managore

Alternatívne názvy: Managore

Tmavo rozlohy hra Managore čakajú na tých, ktorí chcú bojovať so silnými súpermi. Zostavte si svoj armádu, použite rozhodnejšiu stratégiu a zdokonaľovať zručnosti vašej postavy, aby sa stal majstrom vo všetkých oblastiach!

Pred prehrávaním Managore, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 mb Pripojte sa do hry Managore nemali moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku "Registrácia",

2. Zadajte svoje užívateľské meno,

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

4. Zadajte platný e-mail;

.

5 Vyberte "Registrácia" a Managore registrácia je u konca.

Prvýkrát začal hrať hru Managore, ako ste otvorili šialený, nepredvídateľný a nebezpečný svet. Skvelí ľudia budú vo vašej spoločnosti, cestovať a ísť do všetkých temných tajomstiev. Ak chcete hrať v Managore, musí byť pripravený na tvrdú konfrontáciu, zodpovedný za zásobovanie výrobkami, dozvedieť sa o technickom výskume a musí byť schopný neutralizovať cudzincov pre akýkoľvek účel: škodlivý, bojovanie alebo mierové.

Teraz, keď máte toľko pomocníkov okolo Managore on-line , všetko bude fungovať: ekonomika bude fungovať, budete môcť chytiť krajine. V prehliadači Managore on-line , neexistuje delenie na dobré a zlé postavy. A nemusíte chodiť po tenkom ľade medzi hrdinami a banditov, aby všetko fungovalo. Vykonajte čelný útok nepriateľov v hre Managore, nákup náležitosti alebo vedieť pomocou taktiky špionážne vojenské informácie.

Ste pánom svojho majetku, aby zhromaždiť prostriedky a stavebné konštrukcie pre podporu rastúce armádu. Hra ponúka hráčovi Managore devätnásť rôznych stavieb, ktoré môžu byť postavené. K dispozícii sú tiež osemnásť rozšíriteľné jednotky, ktoré sú k dispozícii.

World Managore on-line je nebezpečné miesto, a má zmysel vstúpiť do cechu, ktorý pomoc a podporu, ak je to nutné. Môžete pripojiť alebo vytvoriť cech s priateľmi, alebo nájsť priateľov v hre Managore on-line a vytvoriť spojenectvo týmto spôsobom. Len je v cechu, môžete dosiahnuť ciele tímu a rozlúštiť temné hory. Avšak, musíte mať skúsených hráčov a cechy na celok musí pohybovať dostatočne ďaleko v hre Managore. Avšak, akonáhle sa dostanete do temných hôr, budete sa stretávať s nebezpečným drakom Managore on-line .

Zaujímavosťou hry je systém Managore hrdina proti hrdina bitky. Ale byť uznaná priateľmi alebo nepriateľmi pre veľké úspechy, máte zručnosti k postupu vašej postavy na maximum.

Zhromažďovať všetky svoje sily s ostatnými hráčmi v hre Managore a vyskúšať svoje strategické schopnosti proti sebe, môžete tiež získať slávu tak. Zostaňte o krok napred pred svojho súpera dokázať sami a stať sa majstrom Managore on-line boj. Zbierať artefakty a potom použiť artefakty systému, ktorý vám môže pomôcť, aby k majú silnejšie zbrane a brnenia.

Herný Managore prezentuje Vám bitku dôvtipu a špičkových technológií, a to nielen PvP a [_35_ ] PvE bitky. Tí, ktorí nakoniec dosiahnu významné vrcholy možno zaostriť svoj zmysel vojenských a technických stratégií, ktoré ešte účinnejšie ako ich meče! To znamená, že hra Managore - je on-line MMO fantázie, ktorá v sebe spája tie najlepšie vlastnosti mestských, Melee boja, riešiteľského tímu a ďalšie role-hranie hier.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more