Záložky

Život po vojne

Alternatívne názvy: Život po vojne, život po vojne

Život po vojne hra - akcia Stratégia s prvky [ _1_] MMO a RTS. Dianie v temnej budúcnosti, kde ľudstvo po jadrovej vojne boli nútení rozdeliť do rôznych frakcií. Musíte bojovať za svoje rodnej krajine ako súčasť tých, ktorí nie sú ľahostajní k tomu. Ako sa veci majú v skutočnosti stalo? Niekto zmutoval a stále zostal na svojej planéte. Ostatné letel do vesmíru a našiel útočisko tam. Vracať sa po 200 rokoch, ľudia odišli z kozmickej lode "Tomorrow" a žasol nad premeny, ku ktorým došlo počas ich neprítomnosti. Zástupca novej rasy Nak - geneticky modifikované ľudí. A možno, že ľudia s rovnakým vzhľadom a byť schopní nájsť spoločnú reč s nimi, ale je tu ešte tretí zasiahol národ - Shamak. Títo bezohľadní tvorba túlať všade a snaží sa zotročiť ostatných obyvateľov nešťastnej planéte. Tam je opozícia, v kurze sú všetky dostupné prostriedky. Vyskytuje sa na pozadí ruín. Áno, krajina nikdy podobný svojho bývalého ja, a napriek tomu jej osud je vo vašich rukách!

Pripojte sa do hry L . . W . zavedie hráčov do budúcnosti a ako ovplyvní to bude závisieť od úsilia, ktoré sa vzťahujú. Uistite sa, že požiadavky na systém nezlyhá. Váš počítač musí spĺňať nasledujúce parametre:

  • OS Windows XP / Vista / 7
  • Procesor Jadro 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • Video Jadro 2 Duo , 2. 5 Ghz
  • HDD 4 CZ
  • 1 CZ RAM

L . . W . Registrácia je zo svojej podstaty povolenia, počas ktorého by ste zadať:

    1. Vstup
    2. Heslo

Ďalej postupujte podľa pokynov sprievodcu hru nainštalovať, musíte stiahnuť a nainštalovať klienta.

Herné L . . W . Online - túžba prežiť vo svete po katastrofe. Ale vašou úlohou je nielen chrániť, ale aj na dosiahnutie úspechu. Ponúka nekonečné bitky na zdroje, epické nájazdy a vzrušujúce na rovnaké nebezpečné misie času, rovnako ako skupinové úlohy rôzne zložitosti. Take velenie vojska, stavať technika pomáha jeho frakciu k víťazstvu moc v novom svete. Naučte sa kombinovať svoje bojové zručnosti, aby sa predstavujú skutočnú smrtiacu zmes. Vyberte si, akým spôsobom budete chcieť ísť. L . . W . môžete hrať ako bojovník, duch alebo Psionics. Rozvíjať svoju postavu na bojovom poli on bol neporaziteľný!

Pozrime sa na triedy, zástupcami, ktoré sa nachádzajú v každej frakcii. Takže bojovník - obranca z jeho spoločníkov, pripravený postaviť sa do poslednej kvapky krvi. Ťažká zbroj milovať ju v kritických okamihoch, a zvládnutie automatickú puškou a obojručné meč, aby nepriatelia trasú. Duchovia nemilosrdný, mlčanlivý, s unikátnymi talenty. V boji sa bojí otvoreného konfliktu, ale vďaka jeho hlavná zbraň - triky a mazaný manévre - nepriateľ môže spôsobiť veľkú škodu. Psionics - rarita, ale veľkú hodnotu pre zloženie ľubovoľného armády. Tento obdarovannye voľby, schopné ovplyvniť silu myšlienky. Ich arzenál je plný nadávok efektívna, okrem bojisku môžu zničiť nepriateľov divoké plamene, mráz alebo elektrické šoky spôsobené vôle.

Play L . . W . Tie nielen bojovať s umelou inteligenciou alebo zničenie bezhlavé ciele. Tu môžete súťažiť proti ostatným hráčom. Predveďte svoje taktiky, pretože pozemok L . . W . o nline , musí tak urobiť.

Se Posaďte sa rýchlo v nádrži alebo vrtuľníka a začať hrať hru L . . W . Správa pozemných i vzdušných vojsk. Pre čo ste prišli, tam je vždy príležitosť ukázať svoj talent naplno!

L . . W . Hra ponúka vstúpiť do cechu a bojovať ruka v ruke s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. Verte, že pocit za jej podporu, môžete ukázať, kto naozaj je pánom Zeme. Pripravte sa na ťažkú ​​skúšku, prosím, buďte trpezliví a pohnúť sa vpred k lepšej budúcnosti! Nech šťastie obchádza vašej strane!

 

Obývacia Po registrácii vojnová hra