Záložky

Legends of Kung Fu

Alternatívne názvy: Legends of Kung Fu

Legends of Kung Fu on-line hry - zadarmo klient fantastická hra, ktorá v duchu čínskeho jemnej romantiky. Je to svet, kde je váš stav určuje schopnosť osvojiť staroveké bojové umenie. Rešpekt pre obyvateľov sveta závisí od schopnosti preukázať svoje zručnosti. Pretože každý chce zlepšiť svoje bojové zručnosti, hra Legends of Kung Fu ponúka školenia v rôznych školách, ktoré vyučujú základy bojových umení. Okrem toho, nie je nutné zadávať a zostať až do konca iba jeden z ôsmich škôl. Je tu možnosť využiť všetkých škôl súčasne. Hlavná vec, že ​​sa vám podarilo zvládnuť techniky interakcie a naučil sa, ako ich používať v situáciách, ktoré vyžadujú. Ako rýchlo sa naučíte údery, bloky a finty závisí od miery talentu a vynaliezavosti. Každý, kto prichádza s túžbou po sláve preplnené srdce má šancu na úspech! Ďalej môžete očakávať veľké veci!

Ak chcete stiahnuť bez problémov Legends of Kung Fu, skontrolujte vopred v súlade s počítačmi v minimálne systémové požiadavky: OS Windows XP / Windows Vista / Windows 7, Pentium4 procesora 2. 4GHz alebo ekvivalentný; GeForce6600 128 megabajtov grafická karta alebo ekvivalent, RAM 1 GB, voľného miesta na pevnom diske10 GB, pripojenie k internetu aspoň 1 Mb / s. Pred stiahnutím klienta, musíte Legends of Kung Fu registráciu. Vytvoriť účet nie je ťažké. Musíte vyplniť v niekoľkých oblastiach: užívateľské meno, heslo, znovu zadajte heslo. Skontrolujte tiež, či v hra vyžaduje, aby ste potvrdzujete súhlas s projektom. Na druhú zodpovedný za prihlásenie k odberu noviniek, kliešť je predvolená. Vzhľadom k tomu, že sa predpokladá, že nikto nebude vadiť, že vždy a všade dobre.

Zahrajte si hru Legends of Kung Fu môžete začať s výcvikom v jednej zo škôl. Ale potom si môžete pridať vedomosti a v iných školách, pričom do úvahy, že a sú tiež vybrané oblasti predajné. Tam sú také školy ako stráží života, žobrákov, Wudang, vedca, Tan, blažené, Emei, Shaolin. Na druhej strane, z ktorých každá obsahuje tri štýly. Celkom môžete trénovať viac ako 10.000 zariadení. Keby ste boli schopní to všetko stráviť!

Okrem toho, že postava bude zlepšiť ich bojové schopnosti vybrať a povolania. V tento problém stále demokratický. Rozdelená povolania, štyri druhy:

- Banícke povolanie (farmár, rybár, baník, apod )

- Remeslá (kováč, krajčír, kuchár, atď )

- "Kultúrne" (hudobník, kaligraf, atď )

- "City" (kartárka, žobrák).

Ak ste predtým vybrali povolania z nejakého dôvodu nebol rád, že môže byť zmenený bez problémov.

Stojí za zmienku, že v Legends of Kung Fu on znaky sú obdarení schopnosťou využívať energiu Qi, zaútočiť na nepriateľa na diaľku (bezkontaktné bitka), použitie zbraní, ako aj schopnosť chrániť sami bez vašej prítomnosti (umelá inteligencia). Na základe dostupných zbraní, môžeme povedať, že rozsah je naozaj impozantný arzenál. Prečo len tam! A palice a meče, a nauchaki a meča a reťaze a oveľa viac. Okrem toho, že je možné, aby modernizáciu existujúcich zbraní. Z toho všetkého vyplýva, že možnosť, že charaktery sú takmer neobmedzené! Usilovať o vyrovnanie a čoskoro žať plody svojej práce!

Play Legends of Kung Fu budete sa teší vynikajúcej vyvinuté rôzne systémy. Koniec koncov, PvP a ekonomický a sociálny systém v detaile premyslený a vyvážený. Navyše obrovské množstvo questov pomôcť porozumieť mechanizmu hry, a zároveň zarábať cenné veci. Súboje v hre sú one-on-one medzi malými skupinami a hmotnosťou. To všetko budete musieť ísť! Ale nie pre nič za nič, že ste honovanie svoje zručnosti v špeciálnych školách! Spoločenský život dáva užívateľom radosť z komunikácie so sebou, možnosť výmeny darov a smiešny svadbu, aj keď budete mať šťastie stretnúť sa s jeho polovicu. Ekonomika zahŕňa transakcie a obchodné vzťahy. Herná mena je rozdrvený striebro alebo pevný striebro. Ale môžete kúpiť za pravé zlato. Jeho použitie ponúka niekoľko výhod.

Start legendy kung-fu hrať teraz! Prečo dať tak vzrušujúci zážitok neskôr? Flexibilita deje a diverzifikácie uspokojí aj tých najnáročnejších. Vezmite maximálne života! Užite si hru!

 

Legends of Kung Fu on-line registráciu