Záložky

Legenda bojových umení

Alternatívne názvy: Legenda bojových umení

Herná legenda bojových umení - zadarmo klient MMORPG, lokalizácia pôvodnej hry z Perfect World Entertainment. LOMA hra, ktorá je primárne navrhnutý tak, aby láskavý a komediálny. Tu nenájdete obvyklú brutalitu on-line hier: iba rozprávky a zábava s grafikou v štýle anime. Nie je to tak často vidieť taký formát - a pravda je, že nie každý môže zaseknúť virtuálny svet. Tak riskantné projekt už nazvať.

Prejsť na systémové požiadavky hry Legend of Martial Arts, v ktorej si môžete zahrať na akomkoľvek modernom počítači nie je náročné. Pre minimálna konfigurácia bude stačiť procesor s taktovacou frekvenciou 1. 5 GHz, 512 MB RAM, VGA úrovni nVidia GeForce 4 Ti4200 alebo Radeon 8500, kapacita pamäte 64 MB a 2 GB voľného miesta na pevnom disku. Hra podporuje len operačné systémy Windows - snáď len to môže byť problém.

Registrácia Loma on-line je veľmi jednoduché. Všetko, čo musíte urobiť - ísť na oficiálnych stránkach a zadajte svoje prihlasovacie meno (vstúpiť do hry a na webe), prezývku, heslo a e-mailovú adresu. V legende bojových umení registrácia slúži k aktivácii účtu, tak zadajte aktuálnu adresu. Zostáva len nainštalovať klienta Legenda bojových umení k stiahnutiu to výhodné pre vás môže byť na oficiálnych internetových stránkach toho istého hry.

Na začiatku Loma on-line, môžete vytvoriť svoju postavu. V tomto prípade sme sa rozhodli moc načítanie: musíte vybrať jeden zo závodov, pohlavie, tvár a vlasy charakteru.

Race sú len dvaja ľudia a rieky, neexistujú žiadne rozdiely medzi nimi, s výnimkou vonkajších znakov, nemožno nájsť tu. Keď sa dostal na desiatej úrovni, sa môžete stať buď bojovník alebo mág. Potom, na tridsiatej úrovni už pre každú z týchto tried bude vyberať podtriedy. A šesťdesiate úroveň špecializácie. To znamená, že hra začína pre všetkých rovnaké, ale nakoniec sa otvorí 8 hrateľných tried - tak to nebude nudiť.

Rozhranie Legend of Martial Arts online je jednoduché a intuitívne, zmätený riadenie je takmer nemožné. Myslím, že veľa ľudí považuje za výhodu, pretože sa často na vývoji zásuviek v hrách ide veľa času. Už v počiatočných úrovniach zábavná hra nám vyhovuje: dať hráčom akúsi domáce zvieratá, ktorá, napodiv, môže byť znížená na seba, aby sa chovu s najlepšími vlastnosťami. Prechádzka svojich malých zvierat, v hernom svete, verí, že je kde. Pokiaľ ide o úlohy, to všetko zvyčajne: vziať prácu, vykonávanie a utiecť. Ak chcete ušetriť čas, aj dal autopilota, čo značne zjednodušuje hru naozaj, ale v niektorých prípadoch nefunguje správne. Ako základné schopnosti postavy, môžete si vybrať celú radu bojových umení. Celková LOMA online hra plná asi 20 bojových disciplín, ktoré budete musieť naučiť.

Je potrebné poznamenať, že hra premyslený systém vzdelávania medzi ostatnými hráčmi. To znamená, že si môžete vziať kamaráta študentom, aby mu pomohol výmenou za skúsenosti. Preto je možné hrať v tíme a rozvíjať rýchlejšie. Hra má mnoho ďalšie sociálne zložku: môžete vytvoriť bratstvo, klan, a samozrejme, môžete vydať a založiť rodinu. To všetko robí hru oveľa rozmanitejšie v komunikácii, a čo je najdôležitejšie, legrace. Všeobecne platí, že aj dojem, že hra je zameraná na všetky druhy sociálnych zábavu skôr než nekonečné pumpovania a bojovať proti monštrá. LOMA online hra určená pre široké publikum, takže je nepravdepodobné, že niekto nie je závislý. Hra má veľa komiks, ktoré nemôžu čerpať k sebe. Ale komédia, ako je často prípad, slová nemôžu popísať.

 

Legenda bojových umení Online registrácia