Záložky

KlanZ

Alternatívne názvy: KlanZ

KlanZ Online - stratégie obchodovanie karta vyvinutá v kreslenom štýle. Podľa plánu by vývojári hry príbeh - príbeh jednej z metropoly. Akcie sa pohybujú na uliciach. Každý novo prichádzajúci hráč sa stáva vedúcim tímu, ktorý zahŕňa osem stíhačiek karty. Ak chcete získať dôveryhodnosť v hernom svete opakovane zapojiť do bitky, myslím, že svojím konaním, sa dozviete, ako vyzdvihnúť kartu. KlanZ hrať - a tak sa podieľať na boji o moc v meste, má tendenciu vyhrať veľa turnajov, lesk vo vykurovaných bitkách, prekvapivých ľudí s krásnou zbierku kariet. Počas hry budete vždy postarať o doplňovanie palubu . A musím povedať, že tieto nové karty sa objavia neustále, tak, že tento proces bude legrace. Ak chcete dosiahnuť veľkého úspechu, používatelia sú často kombinované do klanov. Ak môžete nájsť dobré spojenca, môže stúpať ku sláve rýchlejšie. Nestrácajte minútu, čas strávený s on-line KlanZ sľubuje, že bude veľmi zaujímavé!

Všetko, čo potrebujete k hre - prístup k internetu, moderný prehliadač a počítač konfigurácia priemer. Systémové požiadavky sú pomerne skromné, jeden bude idialno počítač s nasledujúcimi parametrami:

- Operačný systém Windows / 2000 / XP / Vista × 32 / Seven ,

- Procesor Intel Pentium ΙΙΙ 800 Mc

- 64 MB grafická karta,

- 256 MB pamäte RAM.

Prístup k projektu získate po miniete registrácii KlanZ. Veľmi rýchlo si vytvoriť účet. Vzhľadom k tomu, že je potrebné vyplniť v priebehu niekoľkých oblastiach: užívateľské meno, e-mailovú adresu a heslo. Dohoda užívateľ predvolené, takže by bolo lepšie, aby vopred prečítajte si pravidlá.

Preto, aby sa úspešne hrať KlanZ by sa mal zaoberať všetkými jej prvkami. Každý hráč si vyberie prvý avatara. Môžete sa sami muž alebo žena - to je, ako sa vám páči. Pre bojové použitie kariet, ktoré majú určité znaky, a síce silu, schopnosť poškodenie, bonusové úrovne, jedinečnosť. Pád na stôl štyri náhodných kariet. Boj sám sa tiež skladá zo štyroch kolies, ak niekto nevyhrá pred. Vy, ako súper, bude mať zásobu života a energie. Energie ovplyvňuje útočné karty. Na zvyšnej sumy do rezervného živote závisí víťazstvo. Takže spočiatku hráči majú štyri karty, 12 životov a 12 energie. A ešte zaútočiť na väčšiu šancu spôsobiť škodu na súpera.

Herný Klanz ponúka užívateľom 5 formátov. Tento turnaj Arpad (k dispozícii na úrovni 10, sa koná každý deň na štadióne) Gildiynye vojna (trvá celých 5 týždňov), Mini-turnaja (vytvorené samotnými hráčmi), draftu (malý turnaj, pred ktorým sa hráči odhalí boostery, a potom demontovať karty ) Siledy (z 24 kariet, hráč musí rozhodnúť 8).

Tam je ešte taký dôležitý čas, ako udalosti. Môžu vyhrať kartu a libier. KlanZ hra prináša do vašej pozornosť herných udalostí tzv opozície, Valor, vyrovnanosť. Okrem všetkých týchto bohatú škálu herných úloh. Napríklad, môžete si vziať na také úlohy, ako denné, týždenné, lotérií, tituly atď atď Okrem toho, budete môcť navštíviť na trh a obchodu kúpiť všetko, čo potrebujete.

Verte, že vstup do hernej komunity, budete zabudnúť na všetko, čo je nuda. Táto kartová hra je tak preklenúť povolanie, že budete znovu a znovu sa k nej vrátiť. Láka ich talent uhasiť svoje vlastné ambície, dobyť vedenie a cítim naozaj šťastný muž!

 

KlanZ on-line registrácia