Záložky

Iroda

Alternatívne názvy: Iroda

Iroda on-line - prehliadač-založené sociálne strategická hra, ktorá úspešne kombinuje historické okamihy a fantastické prvky. Dej sa odohráva na kontinente Boha, kde sily dobra a zla, proti sebe stoja. Vašou hlavnou úlohou - bojovať proti temnej armády na čele s Herodesom. Ak chcete očistiť krajinu od zla, môžete si vziať na pomoc legendárnych hrdinov z rôznych dôb. Prechod z jedného obdobia do druhého cez svetské brány, môžete nájsť a prilákať armádu veľkých mužov smyslyaschie vo vojne. A z toho sa zvyšuje vaša sila a vplyv sa šíri! Play iroda - prostriedky, aby sa zapojili do rozvoja mesta, cestovanie v čase, k účasti na veľkých epických bitiek, nájsť spoľahlivé spojenca a robiť dobré skutky v mene svetlej budúcnosti ľudstva. Použitie zbrane a kúzla, s cieľom dosiahnuť hlavný cieľ. Asertívne byť iba schopní dosiahnuť úspech a stal významnou osobnosťou!

Ponoriť sa do vzrušujúcich dobrodružstiev, k registrácii do hry iroda. Vytvorením účtu, musíte vyplniť formulár s týchto oblastiach:

- Meno,

- Heslo,

- Zopakujte heslo;

- E-mail

- Bezpečnostný kód.

Po zadaní požadované informácie, prosím, zaškrtnite potvrdenie, že prijatie týchto Podmienok a odvážne stlačte tlačidlo "Odoslať". Niet sa čoho báť, že konfigurácia vášho počítača nebude vhodný pre hranie. Systémové požiadavky sú naozaj minimálne. Ak máte pripojenie na Internet a moderné webový prehliadač, môžete si vychutnať jednu z najzaujímavejších virtuálnej zábavy.

Registrácia iroda ste sa zákonnou cestujúceho mimoriadnej svete, a teraz budete musieť začať svoje povinnosti. Po prvé, starať sa o rozvoj mesta. V prvom rade je potrebné zlepšiť radnici na úrovni 10. Tým bude zaistená možnosť pripojiť jeden z troch krajín. Tiež iné typy stavebných banky, obchod, stodole, pokladnice, domáce, kováčne potrebujú vašu starostlivosť. Môžu byť zlepšená zvýšiť potenciál, ktorý hru, ktorá bola pôvodne položený. Po druhé, musíte prejsť bránou vekov nájsť hrdinu a prinútiť ich k boju v radoch vašej armády. Narazíte na také slávne osobnosti ako Scipio, Mardonius, Leonid, Hannibal, Kráľ Artuš, Spartakus, Merlin, doktor, Pompey veľký, Attila Hun, Džingischána. S najväčšou pravdepodobnosťou ste počuli o svojich hrdinských činoch, a nie je potrebné vysvetľovať, aké výhody môže priniesť také skúsené bojovníkmi. Po tretie, iste potrebovať razdobyvat kamenné častice St Eloi. S ich pomocou môžete volať o pomoc a vyššie uvedené znaky. Eloy zbierať kamienky môžu byť v rôznych miestach a časoch. Snažte sa nevynechať nič, a vzhľadom k úspechu! A konečne štvrtý - bojový, bitka o mestách a regiónoch. Musíte nemilosrdne zničiť temné bytosti, ktoré sa usilujú a obťažovať ľudí. Zachytiť kontinent od zlého Herodesa. Rozvoj, sa dostanete do bodu, kedy máte prísť k zovretím s ním v Abisalle. Volané počas herný zážitok vám pomôže poraziť nenávideného nepriateľa.

Ak chcete hrať hru on-line iroda musíte zvoliť jeden z existujúcich závodov. Pre ňu na konci a bude patriť. Obyvatelia, ktorí sú ochotní postaviť sa proti zlu smrti sú rozdelené do nasledujúcich pretekov:

- Union Tribe (statočný, diskrétne, vysoko inteligentný, nie ustupovať zo svojich cieľov, a môže používať ťažké zbrane a vyhľadať pomoc čiernej mágie)

- Ríša šľachticov (spravodlivosť milujúca vlasť obrancovia, ktorí sú známi ako Noble)

- Spojené Mercenaries (kočovných kmeňov, ktorí sa domnievajú, že môžu oslobodiť ľudstvo od invázie a je pripravený bojovať aj na mori a na pevnine).

Prihlásený hra iroda odporúča monitorovanie Bojová úspechy a prestíž. Je to docela dôležité aspekty, ktoré určujú svoju pozíciu v hernom svete. Tiež je potrebné ušetriť peniaze. Existujú dva druhy meny. Gold častejšie ako diamanty, ktorý je k dispozícii pomocou ďalších funkcií. Musíte doplnenie zásob tohto dôležitého zdroja ako potravina. Bez nej ani tvoriť, ani udržať armádu. Mimochodom, pokiaľ ide o vojakov, tým viac ich počet je pod vedením - lepší. Obrovské silná armáda - základom bojovej sily. Takže, choďte do toho, pretože všetko, čo je vo vašich rukách!

Iroda hra bude oveľa pohodlnejšie ako aliancia. Ak máte pocit, že moc je hlavné, vytvoriť si vlastný alianciu. V opačnom prípade sa pripojiť k už existujúcej. Spoločne s priateľmi, sa žiadne skúšky vydesiť vás! Rozbaliť ovplyvniť jeho potešenie!

Iroda hra je na vás čaká a je pripravený dať dobrý dojem! Pridaj sa - a nikdy nebudete ľutovať! S zábavné a zaujímavé a obohacujúce! Nechajte uvedomil všetky svoje plány!

 

Iroda on-line registrácia