Záložky

Imperion

Alternatívne názvy: Imperion

Herný Imperion je nová masívne multiplayer online browser-based stratégie, ktorá odkazuje k žánru sci-fi. Priestor bude pod kontrolou, ak budete hrať hru Imperion! Vydajte sa na tajomné rozlohu neobmedzeného priestoru pre zotročenie nových planét. Imperion hra ponúka jednu z troch závodov, s ktorou začína cestu ku konštrukcii ich vesmírnej impérium. Imperion hra je tak pekné, pretože stratégia má vynikajúcu grafiku a úžasné hry.

Predtým, než hrať Imperion, uistite sa, že váš počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB.

Registrácia Imperion neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke, vyberte položku "Play zadarmo»;

2. Zadajte názov vášho charakteru;

3. Zadajte bezpečné heslo a potvrďte ho;

4. Zadajte e-mailovú adresu,

. 5. Vyberte «Registrácia».

Imperion hra je sci-fi stratégie. Budete bojovať o rozšírenie svojej intergalaktickej ríše a nadvlády vo vesmíre. V Imperion on-line, budete musieť použiť stratégiu schopnosti zlomiť odpor ostatných hráčov a kontrolu priestoru. Imperion hra vám poskytne planéty a počiatočné dodávku 3 zdrojov - kryštálov, kovov, trícium (pre titanov) alebo deutéria (ostatné závody), stavebníctvo a malou kapacitou elektrárne. Tie sú vyzvané, aby si zacvičiť na školenie questy Imperion online. V budúcnosti budete môcť zvýšiť produkciu energie a surovín, procesu, asteroidov a komét, stavať rôzne budovy, vytvoriť priestor flotilu k boju s protivníkmi, kolonizovať planéty hry Imperion. Imperion Hra ponúka hrať za jeden zo závodov: The Titans, Terran a Xena. Xena - je bojovný, nepriateľská rasa Titánov. Pri vývoji na základe genetického výskumu a víťazstvo nie je mazaný alebo technológie, a množstvo. Fleet Xenia Imperion on-line postavená paralelne a oveľa rýchlejšie než ostatné rasy. Iba tento závod môžete vytvoriť štruktúru "mozog", ktorý umožňuje nepretržité monitorovanie planéty súpera. Na tvorbe hry Imperion kozmodrómu majú k dispozícii 40 flotily, na rozdiel od iných Ich strategická hra Imperion jednoduchá: útok - je najlepšia obrana! Titans - je najstarší a najmúdrejší ľudia, obrancovia hry Imperion. Majú vlastné pokročilé technológie, majú prísny kódex cti, aby priateľské vzťahy v rámci závodu. Na Titanov Imperion on-line majú dve funkcie: Planetárne štít a Portal. Môžu ukladať prebytočnej energie v akumulátore, a môžu byť použité pre iné zdroje. Titani bojovať s predstaviteľmi svojej rasy len na lodiach "Korzár" v hernom Imperion, útoky sú úplné prekvapenie nepriateľa. Tento závod sa vyvíja po dlhú dobu, má nízku mieru stavby lodí a vyššej cenovej výskumu bojovej flotily, ktorá je kompenzovaná vysokou technológiou a dobrú ochranu v Imperion online. Terran - mladý závod, ktorý zaostáva v oblasti technológií a získal postavenie vo vesmíre v dôsledku hry Titans Imperion. Tento závod sa prispôsobí novým podmienkam. V hernom Imperion nie v miestnej mene, takže budete uzatvárať vymeniť. V Imperion hre nebudete nudiť, pretože hráči môžu chatovať na fóre alebo cez in-game mailu.

 

Imperion iTCG on-line registrácia