Záložky

Ice Age prihlásený

Alternatívne názvy: Ice Age prihlásený

Doba ľadová hra - browser-based design spoločnosti Bigpoint vyvinutý rovnomennej populárnej karikatúry. Akčná ležérne hra odvíjať v známych miestach a víri vo víre dobrodružstvo, môžete s vašimi obľúbenými kreslenými hrdinami. Ice Age Online sa dostanete do chladnej éry obývaných obrovských mamutov a ďalších zvierat, ktoré v modernej dobe, a nie je tam žiadna stopa. Medzi Manny, Diego, Sid a Scrat Tu bude nezabudnuteľná cesta bude prejsť mnohými testami a usporiadať svoje životy v mrazivom prostredí. Skúste na rolu legrační lenivosti, a to aj cez drsné podmienky, bavte sa v Ice Age online ku sláve!

Uistite sa, že váš počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky, a môžete bezpečne začať hrať hru Ice Age. Poznámka prítomnosť nasledujúcich parametrov:

  • OS Windows XP ( SP 3) / [_12_ ] Windows Vista ( SP 1) / Windows 7 [ _36_]
  • Procesor Intel Dual Core 2 GHz / AMD 2. 8 GHz
  • 256 grafická karta s Shader 3. 0
  • Kompatibilné zvuková karta DirectX 9. 0 c
  • RAM 1 Gb
  • Pevný disk 2gb

Tiež prístup hra vyžaduje registráciu Ice Age. Vytvorením účtu, je nutné uviesť informácie, ako je užívateľské meno, heslo, e-mailovú adresu a dátum narodenia. Skontrolujte tiež, či v hre Ice Age vyžaduje, aby kliešť v potvrdení o prijatí podmienok a ochrany osobných údajov, je pre-čítanie. Plus v tom, že tu sa prihlásiť k odberu zaujímavých novinkách. Vy chcete byť informovaní o všetkých novinkách! Čím viac, že ​​vývojári sa nezastavil práce na projekte.

Ice Age hry hrať on-line - a potom prejsť všetko, čo predtým videl len ako vonkajší pozorovateľ. Zasahovať do deja a kontrolovať veci, ako je nielen pre deti, ktoré milujú rozprávky, ale aj staršie generácie, ktorý miluje stráviť čas v pokoji. Prečo sa nudiť, keď si môžete vyzdvihnúť myši a lietať vzduchom v blate bublina herných snehové gule alebo zariadiť destilačné Diego. Virtuálny svet stále viac zachytáva rozsah, ktorý, ako si vopred prostredníctvom úrovne. Nepokojných spoločníci vám nedovolí sedieť pokojne na mieste. Áno, a čo môže byť stretnutie, ak tak je potrebné urobiť?

Musíme vybudovať tábor s vybavením pre znevýhodnené zvierat, ktoré sú ohrozené zničením z neľútostnej zimy. Wanderers prístrešie a poskytnúť im s jedlom. Vzájomné - skvelý spôsob, ako nájsť nových priateľov a stať sa skutočným hrdinom. Budete sa cítiť tak pohodlne s vedomím, že verní spoločníci pomohli v ťažkých časoch. Priateľstvo - skutočné umenie, a on-line hra Ice Age, a to nielen vám to ukáže, ale udržať ju a naučiť neoceniteľný poklad. Nezabudnite navštíviť svojich priateľov, dávať darčeky od srdca - a veľmi rýchlo sa mali cítiť, ako príjemné gestá odozvy.

Ice Age hrať on-line, budete nielen v miestach, ktoré sa podarilo zachytiť pri sledovaní sérii vzrušujúce senzácia. Scény z nového "Ice Age 4: Continental Drift" - je ďalšie prekvapenie hra. Perky plošinovka sa dostanete cez zasnežené pláne a strmých ľadových cestách. A na každom kroku bude očakávať skvelé emócie! Nedržte späť smiech! Tento pokles bláznivá hra vyhrať aj ty mrzutý!

Staňte sa aktívnym členom a užite si zábavné prvky hry. Jednoduché rozhranie, zahŕňajúce priechod hry, farebné grafiky a veľa zábavy pre komunikáciu s novo nájdenými priateľmi - to všetko a ešte oveľa viac bude k dispozícii úplne zadarmo, stačí navštíviť stránky hry. Nepoužívajte tmoliť, budete tešiť!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more