Záložky

Homme 6

Alternatívne názvy: Homme 6

Heroes of Might a mágie 6 - počítače zase vychádza hra s RPG prvkami. Pre uvoľnenie tejto hernej série Heroes VI celej série Heroes of Might and Magic, bola vykonaná maximálne úsilie. Hra Heroes VI zmenil niekoľko štúdií a vývojárom softvéru, ale stále teší na svete. Game 6 je Homme fantasy žáner stratégie. Tak tu sa stretnete s hrdinami z beletrie.

V tejto recenzii, hra Heroes 6, môžete požiadať o pomoc z videoklipov hry, s cieľom primárneho odkazu. Je-li kladné rozhodnutie - hrať, navštívte stránky a môžete sťahovať Heroes of Might and Magic 6.

Game Heroes of Might a Magic VI sa rýchlo stane vaším priateľom dní. Alebo skôr večer ako kompletnú hru v deň, môžete veľmi rýchlo. Dej hry Heroes of Might and Magic 6, v porovnaní s predchádzajúcimi verziami, zmenil. Navštívite dávnej minulosti, na začiatku všetkých týchto veľkých dejín. Vy - hrdina v pravom slova zmysle. Vaša postava - hrdina hry, pretože tam sú bytosti, ktoré vám slúžia. Tie zaistia ich druh v hre.

Tu zostane bez úhony vašej armády je neporaziteľný. Keď porazíte z hry vstupuje krčmu, kde si najať ďalších ľudí.

Vašou úlohou v hre - budovať svoje mesto, podmaniť si iné. Vaše mesto môže tiež chytiť, takže nezabudnite sledovať ho počas vašej neprítomnosti. Každé mesto je položený nejaký jeden zdroj. A to je najdôležitejším prvkom hry - zdroj. Tu zdroje zahŕňajú sedem druhov:

• Gold;

• Drevo,

• Ore;

• Síra,

• Kryštály.

Gold - peňažné zdroje. Môžete si kúpiť alebo prenajať bytosti a hrdinovia, rovnako ako k obnove budov mesta.

Drevo - cenný stavebný materiál.

Ore - zdroje potrebné vybudovať mesto.

Síra - vzácne, ktoré sú nevyhnutné pre stavbu niektorých budov.

Kryštály - Podporné zdroje. Potrebné pre prihlásenie na bytosti z vyšších úrovní a získať artefakty.

Game Heroes 6 má strategickú mapu, ktorá, keď je bitka s nepriateľmi zmien pre boj. Pri zachovaní terén, na ktorom sa nachádzate.

Pretože hra je ťahová, potom to má určité bojové pohyby. To znamená, že krok za krokom postupne dosiahnuť cieľ.

Ale v Heroes 6 dovolené len hrať s pištoľou, s počítačom miesto nepriateľa, ale tiež na sieti s priateľmi, a nielen to. Je tiež možné, a nie na sieti, a doma jeden počítač iba zapne.

Ako vidíte, hra je Heroes 6, než aby potešili svoje existujúce a budúce fanúšikov.

Grafika hru sú už na najlepšej úrovni v porovnaní so svojimi predchodcami. Obraz, ktorý vidíme predstavil vo vynikajúcej kvalite.

Hudobný sprievod nie je príliš ďaleko za sebou a môžeme povedať, že, ktoré sa vykonáva pre udržanie prostredia v hre.

Je to dosť dôležité. Kvalita hry a jej hrateľnosť môže potešiť nielen vy, ale aj vaši priatelia. Poponáhľajte si pozvať potom, čo oni sami, nezabudnite stiahnuť Heroes 6.

Dobrý budete hrať! Budete cítiť ako skutočný hrdina!

Ďakujem za pozornosť!

 

Homme 6