Záložky

Heroes of Might and Magic v

Alternatívne názvy: Homme 5

Heroes of Might and Magic 5 - počítačová strategická hra. Rovnako ako všetky predchádzajúce radu herných Heroes of Might and Magic, Heroes V hra je aktualizovaná verzia turn-based hry. Hra Heroes of Might and Magic v je vyvinutý ruskou firmou, a publikoval vo francúzštine. Nie je pokračovanie ako nový príbeh s novými postavami. Ale niekoľko nápadov skopírované z herných Heroes of Might and Magic 4.

Hra Heroes 5 hrať, samozrejme, nič nestojí, ale budete musieť stiahnuť Heroes of Might and Magic 5. Ale všeobecne, než začnete hrať, je vhodné oboznámiť sa s organizáciou hry sa tohto preskúmania a video recenziu na internete.

V Heroes V používaný do určité parametre, ako v treťom a štvrtom hry. Ale veci sa pohybujú v úplne novom vesmíre s novými územiami, resp karty. Všeobecne je úlohou hry je rovnaký ako v predchádzajúcich častiach.

Hra Homme 5 zmenil princíp vývoja postavy. Hrdina má iba trinásť zručnosti. Rovnako ako v tretej časti Heroes of Might and Magic, môžete Heroes Game 5 hrdina nie je zomrieť počas boja, a kde by malo byť, že jeho armáda príšer, tak teda, a vice versa. Hrdina len so smrťou všetkých svojich bojovníkov opustil hru a do krčmy, kde je možné získať.

Väčšina hrdinov a tvorovia patrí do určitej frakcie. Ich v Heroes 5 šesť až osem dodatkov sa: Príkaz Postup, Academy of Magic, Forest Alliance, Inferno, Necropolis a Ligy tieňov.

Určite nie tam, kde všetky postavy bez zbraní - mágia. Tento systém je podobný hry Heroes of Might and Magic 3. a navyše, s použitím čarovného hrdinu stráca mana - energie pre mágiu.

Cestujete s cieľom dobytie miest. Povolené jedno mesto za deň. U všetkých frakcií nájdených len niekoľko rôznych štruktúr, rovnako ako všetky podobné navzájom. Ale čo je najdôležitejšie, vo všetkých mestách hry má

• Dom starších;

• Forge;

• Trh;

• Warehouse;

• Tavern;

• Mages Guild,

• Fort;

• Citadel;

• Hrad,

• Lodenice;

• obydlia bytosti.

House of Elders - pre denný zisk vo výške 500 zlatých.

Forge - nákup vozňov pre bitke.

Market - pre výmenu a prenos zdrojov a artefaktov.

Warehouse - pre jeden zdroj.

Tavern - podpisovanie za postáv a získať ďalšie informácie.

Mages Guild - pre štúdium mágie.

Fort - k posilneniu mesto, v dôsledku citadely.

Citadela - pre ochranu mesta.

Castle - chrániť mesto.

Lodenica - pre stavbu lodí.

Obydlie bytosti - pre prihlásenie na stvorenia.

Pre výstavbu potrebnej pozorne sledovať. Ako všeobecne, tak na umiestnenie súperov.

Game Heroes of Might and Magic 5 plne aktualizovaný na trojrozmerné grafiky. Tiež nové režimy "Duel" a "Duel 3 na 3".

Dúfajme, že ste už hľadali, kde stiahnuť Heroes 5. Potom, čo sa hra Heroes 5 je pozoruhodné. Niet divu, že obnovovať, a to sa stáva multi-user.

Boj proti svojich kamarátov alebo proti počítaču. Prežite fantasy svet hrdinov. Hráte dobre! Ďakujem vám za pozornosť.

 

Heroes of Might and Magic v