Záložky

Homme 4

Alternatívne názvy: Heroes of Might a Magic 4

Heroes of Might and Magic 4 - počítačová hra v žánri ťahová stratégia. Hra Heroes IV prezentovaný ako fantasy role-playing, ako štvrtý diel série hier Heroes of Might and Magic. Vývojári investovali v tejto hre dosť sily a dušu. A konečne dostal väčšiu časť predstavila pred. Osvieženie nielen grafika, ale geymp.

Takže hra Heroes IV je hoden pozornosti nielen fanúšikov, ale aj začiatočníci.

Keď zrelý, že by sa spustiť hru Heroes 4 hry, odporúčame vám sa pozrieť na internet videohry Hodnotenia Homme 4 a pozorne prečítajte tento preskúmanie. Tu je teda možné ponáhľať k stiahnutiu Heroes of Might and Magic 4. že by sa čoskoro začnú.

In-Game Heroes 4 príbeh príliš nezmenil v porovnaní s prvou časťou. Tie sú tiež cestuje po celom svete a dobyť mesto. Prechádza celú cestu na mape dobrodružstvo, až kým sa pripojiť sa k bitke. Boj prináša znaky na obrazovke bitka. Ale keď som sa dostať do mesta, je úplne nové mesto obrazovka. Znaky bude trojrozmerný, ale všade okolo, stále zostal v dvoch-dimenzionální. Ale to nie je dôležité, a sprisahania.

Tiež sa páči 4 Heroes aktualizácie hry, takže všetky postavy sú zapojené do boja a musí byť zabití. A preto, že sa ukáže, že hrdina môže pohybovať po mape bez armády a armáda bez svojich hrdinov.

Samozrejme, že nie bez prostriedkov v každom meste môžete získať určitý zdroj, a tým zlepšiť výkon.

A kam, bez toho, aby jeden z vašich hlavných zbraní - kúzla. Koniec koncov, celá sila mágie. Hra Heroes of Might and Magic IV je k dispozícii päť škôl

• Magický postup;

• Chaos mágia;

• Magic Life;

• Čarovné smrť;

• Kúzlo prírody.

Kúzlo Objednať - významne ovplyvniť myseľ kúzlo. Vyvinuté s cieľom zlepšiť umenia pravopisu bitky. Hlavná farba modrá.

Chaos Magick - kúzla pre bitkách prinášajú silný poškodenia nepriateľovi. Má styky s oranžovou.

Magic Life - základ pre liečenie a mágiu proti smrti. Pre hlavné farba fialová.

Smrť kúzlo - na základe kliatby, oživenie mŕtvych. Má spojenie s čiernou.

Kúzlo prírody - tam na pomoc vyvolať predstaiteley závod Nature. Zelená jadro.

Napriek tomu je tu samostatná frakcia - Power. Strana, ktorá nepoužíva mágiu.

Teraz môžete tiež elixíry.

V hre Heroes of Might a Magic 4 je možnosť nového procesu stavebných objektov. Sú stále obmedzený počet deň hrdinov.

Všeobecne platí, že sa nemusíte starať v prvej všetko je jednoduché, zložité postupne. A všetky základné parametre tejto hry sa naučíte, ako v dôsledku aktívneho hrania.

Heroes hra 4 s lepšou grafikou. Teraz previesť na disk s viac jasných a jasný obraz. Hudobný sprievod je v najlepšej kondícii a podporujú prehrávanie náladu. Tento druh hry poteší a vaše súdruhovia. Vzhľadom k tomu, môžete hrať ako počítač, a so živým súpera na druhej strane drôtu.

Nestrácajte čas a ponáhľať na web, ktorý by sťahovať Heroes 4. a cítiť sa ako plnohodnotné hrdina hry. Veľa šťastia hranie! Ďakujem vám za pozornosť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more