Záložky

Hrdinovia mohutnosti a mágie 3

Alternatívne názvy: Hrdinovia mohutnosti a mágie 3

Heroes of Might a mágie 3 - počítače zase vychádza hra s RPG prvkami. Táto hra je kultový fantasy stratégia. Vydané ako tretí diel série hier Heroes of Might and Magic, v roku 2000. Tu sa budete cítiť sami skutočného hrdinu, čím toto úsilie a použitie zručnosti. Tiež, ktoré vám pomôžu sa všetky druhy herných možností pre zlepšenie rôznych vlastností. Ak chcete hrať Heroes III boli navrhnuté tak, aby dopĺňali pokračovanie príbehu. Ak ste fanúšikom tejto série hier, uvidíte zmeny na hry Heroes III.

Čo by ste hrať hru HoMM3, v zásade akákoľvek počítačová hra, musíte si stiahnuť Heroes of Might and Magic 3 na mieste. Ale pred tým, odporúčame vám oboznámiť sa s hrou prechádzať vystupoval v internetových videí na preskúmanie hry, a dokončiť čítaní tohto preskúmania.

Tretia Heroes hrateľnosť podobné prvých dvoch častiach hry. Môžete hrať niekoľko znakov, hrdinovia - Armádne velitelia rôznych mýtických zvierat. Hra Heroes 3 je dvoch-dimenzionální herný svet, alebo skôr strategické hlukové mapy.

Môžete zahrať dvoch zložiek: strategické - putovanie na hlavnej karte hry, aby bolo možné zachytiť objekty taktické - testované na inú mapu nepriateľstvo. To znamená, že aj keď prídete na strategickej mape a potom na vašej ceste nepriateľov, ktorí vstupujú na bitku budete automaticky priniesol na bitku na taktickej mape. Má niečo, čo v spoločných priestoroch, na ktorých ste stretli.

V Heroes 3 sa sústrediť na vývoj jeho charakteru. Môžete dosiahnuť zlepšenie v mnohých smeroch: cez víťazstvo v bitkách, kedy objav zdrojov alebo artefaktov. Hlavná vec, ktorú pre vás je mesto s budovami. Mesta nemáte možnosť zmeniť, ale môžete vytvárať nové štruktúry.

Tiež v hre Heroes of Might a mágie 3 je dôležitá pre ťažbu zdrojov. V rámci každej mesto môže produkovať len jeden z typov zdrojov: zlato, drevo, ruda, ortuť, síra, kryštály a drahokamy.

V hre Heroes of Might a mágie III Máte mnoho typov zbraní. Ale hlavné kúzlo. Tam sú všetky druhy skupín kúziel, ale každý má svoje vlastné črty: kúzlo - požehnanie, prekliatie, útok a podporu. Na základe štyroch škôl mágie venovaných prvkov - vody, ohňa, vzduchu a zeme.

V Heroes 3 budete hrať svoje individuálne vlastnosti zodpovedajúce určitú špecialitu:

Podstatne •;

• Podľa zručnosti;

• kúzlami;

• zdroje Bringer;

• Snipers;

• Kúzelníci;

• Rýchlosť,

• Fire kúzla.

V podstate - jeden zaisťuje rýchlosť bytosť.

Podľa zručnosti - opakovanie jedného sekundárnych zručností.

Podľa kúziel - so zvýšeným výkonom v kúzla sa zvyšuje.

Nositeľ zdrojov - každý deň prináša dodatočné zdroje.

Snipers - iba Gelu.

Kúzelníci - iba na hrdinov Dragon.

Speed ​​- iba Sir Mullen.

Fire kúzla - pre hrdinky Hadriána.

Všeobecne platí, že hra je Heroes 3 utrpel zmeny v rozvrhu. To je oveľa lepšie.

Tak sa poponáhľajte Pre stiahnutie Heroes 3. Úspešné budete hrať!

 

Hrdinovia mohutnosti a mágie 3