Záložky

Goodgame Gangster

Alternatívne názvy: Goodgame Gangster

Goodgame Gangster on-line - browser-based stratégie, multiplayer spoločenská hra. Táto vzrušujúca akcia od spoločnosti Goodgame Studios s hlboko premyslené sprisahania, vysoko kvalitnú grafiku, veľký výber akčná hra a veľa rôznych maličkostí, ktoré pomáhajú efektívne viesť nezabudnuteľné súboje. Začína hrať Goodgame gangster jednoduchý obyčajný vojak, stanete sa zlepšiť svoju pozíciu, kým kým sa sami nestanú rovnaké kmotrom, ktorý povedie váš osud ako prvý. Ale ak je čas dávať rozkazy ešte nenastal, majú dobré pot verne plniť všetky úlohy, ktoré vás vodcu. A nech život mafie nebezpečné dobrodružstvo, plné bublín, zároveň to je zaujímavé, s chuťou naozajstného šťastia a slobodu konania. Tí, ktorí sa neobťažoval dodržiavať pravidlá reálneho života a ktorí túžia zhovievavosť hry Goodgame Ganster určite ochutnať, pretože nepokojných zločinci robiť to, čo chcú tu. Budete obchodovať na čiernom trhu, spôsobiť dueli ostatných hráčov k účasti na veľkých gangov, zarábať zlato a stráviť ju s radosťou na nákup tovaru z obrovského smrtiace arzenál. Poď! Goodgame Gangster kontrola na vás čaká a je pripravený na otvorenie ohromujúci trestné svet v celej svojej kráse!

Nerobte si starosti, že nemôžete hrať Goodgame Gangster z vášho počítača. Dokonca aj keď váš počítač nemá vysoké nastavenie, stále môžete bezpečne pokračovať do hry, pretože systémové požiadavky pre hru sú viac než skromné. Internet Plus robí - a že ste už behať po uliciach v hre s pištoľou v ruke! A ako vytvoriť nový účet, to neberie moc času. Aj skontrolovať v hre Goodgame Gangster dvoch fázach. Najprv musíte vytvoriť postavu, ktorá je zvoliť jej vzhľad, pohlavie, meno a triedu. Po pristúpiť k vyplneniu také oblasti, ako e-mailovú adresu, heslo a vyberte požadovaný herný svet. Na konci registráciu s pravidlami súhlasu tikajú a môže sa pohybovať z ich zlých skutkov.

Hráči jednotní v rodine, ktorá je v čele kmotry. Akonáhle vstúpite do klanu, stanete vojakom. V priebehu času, môžete zarobiť viac. Ďalšie etapy svojej kariéry sa radí Capo. Capo k dispozícii pre takúto akciu: začatie útokov, registrácia útok / obrana, obeť - zlatých prútov. Potom si môžete zarobiť od kmotra k zlepšeniu Consigliere. Tento titul, bez toho aby na príležitosti, ktoré boli pred vami, pridáva nasledujúce povinnosti: vyhnať Capo a Soldier zníženie Capo zvýšiť Soldatov, pozvať hráčov do vysporiadať s nákupom bonusmi (Cash / EXP). Ako sa budete snažiť viesť v hierarchii - vaša firma, hlavná vec - výsledok!

Hrať hru Goodgame Gangster Budete s použitím rôznych predmetov. Z týchto typov zbraní, k dispozícii: nepriestrelné vesty, rôzne pamiatky (taktické teleskopické, infračervené a laserové zameriavacie ďalekohľady), dym, omračujúce granáty, dynamit TNT, vrhacie nôž, poriadková polícia štít a ďalšie. Ak chcete pomôcť vojakmi a za predpokladu, lekárničku, ktorá obsahuje obväzy, prášky a iné dobroty. Tam sú niektoré užitočné veci ako maskovací plášť, maskovanie, a iné pulzu čidlom. Okrem požičiavanie znak musí použiť svoje vlastné jedlo sily, menovite, káva, džús, mrkva, cestoviny, čokoládové tyčinky. Táto rozmanitosť robí hrateľnosť bohatý a atraktívny.

Ale pre úspech v boji nestačí zásobiť na všetkých uvedených predmetov. Vzhľadom k tomu, že postavy majú určité charakteristiky, potom zvýšiť šance na výhru, tieto parametre by mali byť čerpané. Po prvé, mali by sme venovať pozornosť trom kľúčovým vlastnostiam - šťastie, vytrvalosti a charakteristiky bojových. Koniec pre každú triedu je zvláštne: na Gopnik - sila podvodník - agility a taktiky pre - inteligencie.

Mimochodom, samotné triedy majú rozdiely medzi sebou. Vzhľadom k tomu, Goodgame Gangster Hra ponúka na začiatku, aby sa voľby medzi tromi dostupných tried, mali by ste vedieť, kto je kto. Takže zlodeji sú veľmi zákerné a často chceli oplatiť, aj keď si nemyslím, že veľa o tom, ako ich akcie sú úprimní. Okrem toho, že sú schopné dokonale vyhnúť nepriateľské zásahy. Taktika, na rozdiel od lupičskej útok odrážať zle, ale rovnako tak sú schopní vypočítať svoj vlastný útok, ktorý súperovi získať maximálny počet zdvihov. Ale gangstri sa vyznačujú húževnatosťou v boji. Ich vytrvalosť závidieť každý. Dokonca najviac vyčerpávajúci proti nim bojovať, alebo na čokoľvek. Môžete si vybrať niekoho, kto podľa vášho názoru najvhodnejšie a snažia vyborot majstrovstvá v tomto krutom svete! Prečo ste sa stal vplyvným krstným otcom?

Verte vo svoje sily - a všetko je pravda! Nenechajte si ujsť túto príležitosť predviesť! Veľa šťastia!

 

Goodgame Gangster registrácia