Záložky

GoodGame Fashion

Alternatívne názvy: GoodGame Fashion

GoodGame móda on-line - bez sociálneho multiplayer flash hra pre dievčatá so záujmom o módu. Ďalšie príjemné prekvapenie z ateliéru GoodGame , ktorý je známy pre svoje životné simulátore. Ak máte radi módnych trendov a užívajte si všetky krásne, ak sa považujete za pravdivé žena, ktorá sa nebude dať preč a je pripravený poradiť iný dobromyslný, hra GoodGame móda je určite podľa vašich predstáv. Pretože tu sa stanete trendy sami diktovať pravidlá v tomto nepredvídateľnom svete. Najprv vám bude majiteľ malej predajne, ale postupom času je tu veľká šanca, že sa premení v obrovskej módnej spoločnosti. Iba vďaka ich úsiliu propagovať vaše podnikanie a prilákať dostatok zákazníkov, ktoré vám bude rozprávkovo bohatý. Samozrejme, že vlastný módny dom - každé dievča sen. Ale buďte trpezliví, majú veľa práce pred tým, než bude možné využívať úspechy.

Všetko, čo potrebujete pre prístup hru - to GoodGame móda registrácia. Klídek. Plnenie v niekoľkých oblastiach (prezývku, heslo, e-mail), stanete plnohodnotným užívateľom. Vezmite prosím na vedomie, že prihlásenie do hry GoodGame móda vyžaduje súhlas a potvrdenie, že budete potrebovať tým, že príslušné políčko. Ak chcete hrateľnosť žiadne poruchy, uistite sa, že váš počítač má Adobe Blesk Hráč . Na ďalších požiadaviek na systém, nebojte sa, pretože to nie je vysoká. Tvorcovia urobili všetko možné, takže môžete ľubovoľne teraz hrateľnosť.

Teraz, keď začnete hrať hru on-line GoodGame móda , môžete rozšíriť svoje násilné aktivity a ďalšie zlepšenie nabitú spočiatku neopísateľný obchod. Kurz sa ponorí do tejto oblasti a zaoberajú sa základnými zložkami hry. Wise Tipy nebude pliesť na prvom a vieru v seba samého. Na ceste sa veľa. Na začiatku je všetko, čo vlastní - pár vzorov, krajčírka a manekýn. Je to všetko v malej miestnosti. Ale keď urobil všetko potrebné, môžete byť hrdí na vytvorenie globálnu značku. Play GoodGame Móda - znamená, skladovacími tkaniny a vytvárať oblečenie, najať kvalifikovaných zamestnancov, a nasmerovať ich k tomu položky, aby prilákali zákazníkov vytvoriť svoj vlastný interiér obchodu a pravidelne ho aktualizuje predviesť . Predmety interiéru si môžete kúpiť za peniaze. Netreba dodávať, že bude viac návštevníkov ísť z vás s naloženými nákupnými taškami, tým väčšia bude vaša šanca. Naučte sa, ako motivovať módy, aby im ponuku nemožno odmietnuť - a ten trik. Vaše podnikanie bude rozširovať a zvýšenie predaja.

Len si myslím, ako pekné byť trendy. Pocit, že ste sa rovnajú milióny z vás bude vedieť, aký druh pocit, keď za sebou rastú krídla. A môžete zažiť to všetko, práve začína GoodGame Móda hrať! Fashion hra - to je veľa príjemných emócií a skutočne neobmedzené možnosti. Chcete byť na svetovo preslávené Chanel a Dior? Nie, nebráňte! Hlavné priority správne a vaše boutique navštívi nielen obyčajní ľudia, ale aj hviezdy.

Nenechajte si ujsť to potešenie chatovať s ostatnými hráčmi. Navštívte obchody konkurentmi vidieť, ako sa všetci presídlení. A možno počas jedného z týchto návštev, budete mať ďalší skvelý nápad. Tiež medzi užívateľmi existuje veľa ľudí, ktorí sa stanú priatelia, a podpora nebráni nikomu doteraz.

Hra Goodgame Móda je na vás čaká! Táto lekcia a oživiť svoj voľný čas! Môžeme len Prajeme vám dobrú náladu a veľa úsmevov!

 

GoodGame Fashion registrácia