Záložky

Goodgame Farmer

Alternatívne názvy: Goodgame Farmer

Goodgame Farmer on-line - browser multiplayer hra s legrační karikatúry grafiky. To je pozitívny svet, kde môžete zažiť veľa pozitívnych emócií. Ak sa napínať mestského zhonu a nedýcha, je čas vrhnúť sa do virtuálnej reality, ísť späť do rozlohy poľnohospodárskej pôdy, kde je hladký tok života upokojiť akékoľvek, aj nemožne rozbila nervy. Správa hospodárstva a jeho rozšírenie hranice majetku, máte pocit, plné obyvateľov fantastický dedinu. Začal hrať Goodgame Farmer , vy sami sa rozhodnúť, kedy a koľko do práce, a keď sa len tak ležať na tráve polí a opaľovať sa. Ale aj v hodinách tvrdej práce, nebudete cítiť žiadnu únavu! Potom, čo tento proces bude veľmi vzrušujúce!

Zahrajte si hru on-line Goodgame Farmer môže byť ktokoľvek a nemusí mať počítač s vysokým výkonom. Priemerné požiadavky na systém, aby projekt k dispozícii. Normálne robí a pripojenie k internetu - to je všetko, čo potrebujete ponoriť do rozprávky. Pripojte sa do hry Goodgame Farmer , aby vás legitímne užívateľa a zúčastniť sa hra môže byť v každom vhodnom okamihu. Vedľa priechodov Goodgame Farmer Registrácia je veľmi jednoduchá. Zadajte e-mailovú adresu, vytvoriť heslo a zaškrtnite potvrdzuje svoj súhlas s pravidlami. Teraz sa objaví svet najchladnejšej poľnohospodári pred vami v celej svojej kráse!

Tak, čo bude majiteľ farmy? Budete sa a orať svoje polia, a zasadiť stromy a rastú rôzne užitočné rastliny a chov zvierat, a, samozrejme, žať plody svojej práce. Spýtajte sa, aký druh kultúry je na sklade? Áno, veľmi! Napríklad, banány, slivky, citróny, čerešne, pomaranče, jablká, olivy, atď atď Budú tiež starať o rozšírenie poľnohospodárskych a modernizáciu všetkých procesov, zlepšenie podmienok miláčikmi. Ako hra Farmer predovšetkým sociálne, dôležitým bodom je vzťah so susedmi. Koniec koncov, môžete medzi nimi ako robiť nepriateľov a nájsť skutočné priateľov. Naučte sa, ako spolupracovať, a úspech je zaručený pre vás. Stojí za zmienku, že tí, ktorí sa Goodgame Farmer hry, možnosť súťažiť vo úspechy ľudí z mnohých krajín. Máte záujem hrať hráčom po celom svete!

Nebojte sa, že budete nahromadí na veľa vecí naraz, a vy nebudete vedieť, ako sa s tým vyrovnať. Hoci hra Goodgame Farmer a vyžaduje sa zúčastňuje na toľko aspektov, ale ona je veľmi lojálni k začiatočníkom a dáva čas, aby si. Spočiatku budete jednoduchý návod, s ktorým ste a naučiť sa základné kroky. Potom, čo všetko ide ako po masle: na výsadbu klíčky, úrodu, obchodovanie na trhu, odniesť legitímne zisk. Obchod v hre má osobitné miesto. Je to prostredníctvom procesu predaja a nákupu urobíte predaja svojich výrobkov a získať všetko, čo potrebujete pre ďalší rozvoj. Mimochodom, to bolo na trhu a budú s väčšou pravdepodobnosťou k interakcii s ostatnými hráčmi. Tak si nenechajte ujsť príležitosť prispôsobiť ich priazeň pre seba! Market - to je tiež miesto, kde môžete získať prácu vykonávať. A pre nich dobré sú splatné náhrady. Môžete si zarobiť nejaké peniaze a pomáhať ostatným poľnohospodárom. Pre svoju prácu, niektorí hráči sú ochotní zaplatiť farmadolarry. Avšak nesnažte sa byť smutný, že po celú dobu musí Roach. Keď dosiahnete určitú úroveň rozvoja a bude dosť bohatý na to, aby zaplatiť za prácu niekoho iného, ​​a bude využívať služby žoldnierov samotných.

Na trhu je obchod v hre. Ponúka všetky druhy rastlín, živočíchov, hnojivá, stavieb, ktoré môžu byť prevedené na statku, a dokonca aj obrovský výber dekorácií. Počet vecí, ktoré bude mať, je priamo úmerná úrovni. To znamená, že čím dlhšia je hra, istejšie pocit v tejto zábavnej svete.

V neposlednom rade je potrebné povedať, že hra Goodgame Farmer má rad užitočných funkcií. Napríklad, konverzácia, galérie farma, kupovať darčeky, spoločné problémy a ďalšie osobné denník. Presvedčte sa sami v tejto skvelej on-line produktu. Sklamanie nie je ohrozený! Užite si a nechať vám všetkým šťastie!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more