Záložky

Goodgame Cafe

Alternatívne názvy: Goodgame Cafe

Goodgame Cafe on-line - hra založená zábava zadarmo prehliadač, ktorý simuluje kulinárske umenie a zákaznícky servis navštevujú gastronomické prevádzky. Stanete sa skutočným vlastníkom kaviarne, kde rôzni ľudia prichádzajú s túžbou jesť a jesť hustá. Ale nemyslite si, že všetky vaše povinnosti je zabezpečiť, aby monitoroval prácu tejto inštitúcie. V skutočnosti, okrem toho, že pôsobí ako režisér, ste kuchár v rovnakom čase. To znamená, že kontrola varenie bude tiež ležať na vašich pleciach. Goodgame Cafe hra je plná s mnohými prvkami hry, ktoré je nutné si uvedomiť, v priebehu hry. Hlavné rysy: Prítomnosť kuchárka rôzne prísady na varenie, zdobenie príležitosť kaviareň dekorácie v ich vlastným spôsobom, užívateľov služieb, výlety na trhu, rauty a ďalšie. Nuda jednoducho nemajú čas! Ak si myslíte, že vaše varenie prvky - choďte do toho! Hra Cafe - to je miesto, kde môžete realizovať svoje poslanie!

Pripojte sa do hry Goodgame Cafe trvá veľmi málo času. Musíte zadať prezývku, vytvoriť heslo a poslať na e-mailovú adresu. Majte na pamäti, že registrácia Goodgame Cafe samo o sebe znamená váš súhlas s pravidlami projektu. Na nevyhnutné požiadavky na systém môže byť v pokoji. Hra nie je náročná na zdroje, a môžete tiež môcť vychutnať hranie s priemernou konfiguráciu počítača. Prehľad - Internet a moderné prehliadač. Prejsť výcvikový kurz a začať v plnej sile hrať Goodgame Cafe!

Takže si môžete byť istí v úlohe vedúceho kaviarne, poďme poradie sa bude zaoberať dôležitými herných momentov. Takže, po červenej šípky a všetky pokyny, môžete rýchlo dostať pohodlne a cítiť sa v novej úlohe ako ryba vo vode. K príprave jedla, budete potrebovať recepty. Založená na tom kuchárky. Kliknutím myšou, nájdete zoznam kurzov a pripomienky k ich príprave. A ak pred otvorením knihy, kliknite na prázdny tanier, a potom si môžete urobiť správne jedlo. Dávajte pozor, aby tam boli všetky správne ingrediencie, zoznam, ktorý, mimochodom, je uvedený v spodnej časti každého receptu. Zložky budú uložené v chladničke a budete neustále musieť doplniť svoje zásoby. Produkty zakúpené v obchode. Ak chcete prejsť do neho, musíte kliknúť na košík s jedlom v pravom dolnom rohu obrazovky. Keď zistíte, že chladnička je plná, bude to lepšie predať časť produktov, ktoré nemali kaziť dar. Kliknutím na tlačidlo v podobe pokladňou, predať to, čo máte, je v prebytku.

Chcete vyzerať reprezentatívne a inštitúcie bol usadiť vo vašej chuti? Prosím, použite sekciu "Interiér". Kategórie, ako dekor, vybavenie a kvalitné rozšírenie pomôže transformovať kaviareň. Páči sa permutácie dosť pohodlné. Koniec koncov, akonáhle začnete robiť to, že ľudia a pracovníci zmizne z areálu. To je dostať pod nohami, nikto nebude. Potom, čo ste vykonali požadované zmeny, bude obživy kaviareň úspešne pokračovať. Stojí za zmienku, že vŕtanie kus nábytku nie je nutne zlikvidovať. Bude oveľa múdrejšie, aby ho predať tým, ktorí ju potrebujú a získať zisk.

Zahrajte si hru on-line Goodgame Cafe budete priebežne sledovať Rebríčok luxus. Popularity závisí na tomto ukazovateli. Takže je lepšie to skúsiť. Potom, čo je nepravdepodobné, aby vám priniesla radosť prázdny kaviareň.

Hra Cafe umožňuje usporiadať večierky, rauty volal. Bude sa musieť naučiť spolupracovať s ostatnými hráčmi. Solo vytiahnuť taká udalosť nemožné. Príprava potrebné pre organizovanie jedla bez námahy niekoľko kuchárov. Môžete buď pripojiť k už naplánované niekto pripravuje hostinu alebo naplánovať svoj vlastný dáta a nájsť kamarátov. Dobrým znamením pre success fee. Získate určitú čiastku herné meny - kafeyningov. Takže snaha nie je zbytočná!

Vhodné miesto v hre je na trhu. To je miesto, kde sa môžete stretnúť s inými hráčmi, chát a dokonca aj spriateliť. Kým niekto s partnerským vzťahom, môžete pozvať sám navštíviť a poučiť sa zo skúseností iného vlastníka kaviarne. Verte mi, bude to veľmi užitočné! Úspechy ostatných bude veľkým podnetom pre vás osobne a znásobiť úsilie s cieľom urýchliť, aby bolo možné prekonať ostatných.

Hra Goodgame Café pripravila ďalšie príjemné prekvapenie - koleso šťastia. To je na trhu. Raz denne, budete mať možnosť ho otočiť. Môžete vyhrať niekoľko cien. Napríklad, v koktail čerešňa, nábytok, "upozorňuje", nové recepty, a dokonca aj zlato skúsenosti.

Goodgame Cafe Začnite hrať teraz, plne užívať si života a virtuálne verejnosti to, čo sa mu páči. Nech každú snahu vám veľa šťastia!

 

Goodgame Cafe registrácia