Záložky

big Farm

Alternatívne názvy: Goodgame Big Farm, Big Farm Big Farm

Big Farm - to je zaujímavá browser - based multiplayer hra o živote na farme. Firemné Goodgame Studios vytvorila fascinujúci príbeh a pestrú hrateľnosť, starostlivosť o záujme hráčov. Goodgame Big Farm - to je príležitosť naučiť sa riadiť svoje vlastné poľnohospodárstvo, aby sa stal najlepším farmár roka, rovnako ako zábavné tráviť čas. Myslím, že každý druhý užívateľ bude musieť ochutnať Game veľkú farmu. Okrem toho taká hračka vytiahnuť z ľubovoľného počítača, ako požiadavky najskromnejší systém: ľubovoľnom prehliadači, dostupnosti internetu, a samozrejme PC.

pred veľkou sejacie pole a zbieranie vajec, je potrebné začať vytvoriť účet. Ak chcete to vyžaduje registráciu v hre Big Farm. Vďaka tejto frázy, ako vždy, myslíte si, že je potrebné zadať veľké množstvo informácií, obrázkov a kódu s potvrdenie v e - mailu... Nie!!! Big registrácia farma - táto minúta proces, ktorý je nutné splniť všetky tri riadky:

 • Imya užívateľ (login)
 • Adres e pochty
 • Parol

Ostalos na tlačidlo"play raz"a môžete okamžite hrať na veľkú farmu!

Len si predstavte himalájsky poľa, kvitnúce záhrady, melón, melón Bashtaev, ohrád domácich zvierat a vtákov, výkonné kombajny a traktory, veterné mlyny, hangáre... - A to je všetko vaše, ste vlastníkom šťastie!!! Úlovky? Potom choď do toho, pretože v tomto odvetví nemôže sedieť. Farma veľmi výnosný obchod - ale tiež vyžaduje prácu.

Ako užitočné hra Big Farm:

Dlya Najprv je potrebné sa naučiť aspoň nejaké základy.

 1. vlastníctvo pôdy, a teda vlastníctvo aktivami
 2. Obschenie partneri, reštaurácie, obchody, hospodárstvo torgov
 3. Uchastie questy a plnením úloh, a tým rozvíjať logiku, mentálne deyatelnost
 4. Finančná gramotnosť a torgovli
 5. Obuchenie
 6. Uchastie súťaže, poriadky a ďalšie pravidelné aktsiyah
 7. Sotrudnichestvo a interakcie s ostatnými igrokami
To pomôže roztomilé dievča menom Tessa Townsend. To hovorí, že spoločnosti, pre ktorú zdedil od starého strýka George. Bohužiaľ, v rokoch brať svoju daň, a strýko nemôže podporiť ekonomiku v poriadku. Teraz máte možnosť stať sa prosperujúcou poľnohospodárom výnosný obchod. Pre poľnohospodárstvo potrebujú finančné prostriedky. Peniaze možno získať mnohými spôsobmi:

 • plniť rôzne úlohy, za ktoré dostanete body a podarki
 • Dostigat nová úroveň, pre ktoré poplatok poluchish
 • Mozhno zarábať peniaze denné igraya
 • Suschestvuyut niektoré úlohy podľa robiť to, môžete získať zoloto
 • Nu a v najhoršom prípade, vždy môžete kúpiť zlato v obchode na mieste igry

Chtoby farmy prekvitali a generovať príjmy, mali by ste okamžite osiať pole, zavlažovanie, zničiť škodcom a burinám, zber, procesné to a predávať výrobky. K tomu budete potrebovať na nákup vybavenia pre spracovanie poľnohospodárskych produktov - traktory, kombajny, sevalok. Ak chcete vytvoriť zavlažovacie systémy, mať dobrú úrodu. Stavať hangáre, sklady, mlyny a vyčistenie pre spracovanie a skladovanie výrobkov. A samozrejme, najímať pracovníkov, pretože ty si ten, kto nevie poradiť s denným vyťaženie. To isté platí aj pre chov domácich zvierat a vtákov. Musíme k nim zdroj čistej, seno, kúpiť najlepšie jedlo, zbierať vajcia. Je nutné vybudovať ohrady, farma, odlučovače, dojacie systémy, zariadenia a tiež najať ľudí.

Tu je ďalší problém - uzatváranie zmlúv s reštaurácií, kaviarní a distribučných bodov dodávať svoj ​​svieži a kvalitného mäsa, mlieka a mliečnych výrobkov a výroby ovocia a zeleniny. Je potrebné dbať, a na výmenu tovaru s partnermi na trhu, ako aj na nákup nových odrôd rastlín a plemien prasiat, kráv, kačice, sliepky a králiky. Čo ešte môžete očakávať, keď budete hrať vo Veľkom Farm, takže je to rozšírenie ich majetku, kúpiť novú krajinu.

Takže v priebehu hry dostanete manažérskych zručností zamestnancov, agronóm, finančník, naučiť sa úspešne obchodovať a podnikať!

 

Big Farm - Registrujte sa a hrajte!