Záložky

GetAmped 2

Alternatívne názvy: GetAmped 2

Herné GetAmped 2 - zadarmo multiplayer role-playing arkáda s troch-dimenzionální grafiku od japonskej firmy CyberStep, as Projekt bude pripomínať užívateľovi hrať na staré dobré 90s. Tie čakajú na vzrušujúce súboje a vzrušujúce misie. Tie sú prepravované do budúcnosti, konkrétne v roku 2120. Tento rok je v znamení toho, že ľudia boli schopní ísť nad rámec galaxie a nadviazať kontakt s inteligentnými bytosťami žijúcimi na iných planétach. Po prvé, budete musieť podstúpiť školenie, ktoré pomôže zvládnuť základy hry. Musím povedať, že na pochopenie hry nebudete mať problém, pretože rozhranie je jednoduché a intuitívne. Ale nemali by sme zanedbávať fáze školenia, as GetAmped 2 on-line obsiahnutá v rôznych nuansách, pochopiť, že často sám o sebe nemôže urobiť. Po úspešnom absolvovaní "skúšobnú jazdu" GetAmped2 začať hrať v plnej sile. Budete pevnú ruku zničiť obrovské množstvo nepriateľov, vykonávať zložité úlohy, zúčastňovať sa všetkých druhov bojov, a nakoniec sa stal vo svoje vlastné schopnosti, takže si istí, že ste sa nebojí bojovať tvrdej šéfa, desivé už svojho druhu. Medzi hardcore môžete brániť pravdu slovné dvoboe s tvrdohlavý členmi rádu. Takáto pauza sa nielen odpočívať medzi kontrakciami, ale tiež dať príležitosť zažiariť svoju vlastnú inteligenciu.

Môžete prehrávať GetAmped2 zadarmo, za predpokladu, že počítač spĺňa nasledujúce zoznam relevantných parametrov

- OS Windows (2K/XP/Vista/7)

- Procesor Intel Pentium III 1. 2 GHz,

- DirectX 9 kompatibilná. 0 alebo vyšší,

- 256 MB RAM;

- Pripojenie k internetu 128 kbps.

Prichádza do hry, je možné pomocou Facebooku zaregistrovať na oficiálnych webových stránkach. GetAmped 2 Registrácia trvá len chvíľku. Musíte zadať nasledujúce údaje: užívateľské meno, e-mailovú adresu, heslo a meno na fóre. Po stiahnutí hry, budete ponoriť do príjemnej atmosfére, ktorá nechce odísť, a to aj po niekoľkých hodinách hrania.

GetAmped 2 môžete hrať v troch režimoch: Tournament (jednolôžkové a tímové bitky s až 8 osôb na jednej strane), Mission Defender (príbeh questy, boj proti non-charaktery hráčov, tím nemá 4 osoby) a street Boje (epická bitka zahŕňajúce až pre 20 osôb, s troch fáz liečby a bez akýchkoľvek obmedzení). Samozrejme, že je lepšie začať v malom a nie je sklamaný vidieť, ako hra skončila, skoro skôr, než to začalo, keď sa zľahka okamžite chopil komplexný režim. Takže, ste pripravení na neuveriteľné dobrodružstvo, a vy ste prirodzene záujem, s kým bojovať. Tu treba povedať, že súperi budú mať žiadny nedostatok. Na svojej ceste sa stretnú a kyborgové a zombie, a všetky druhy príšer, a mnoho ďalších zlých duchov. Zásoby zbraní na zabíjanie davu tieto odporné stvorenia. Mimochodom, zbraň by mala byť zvolená vhodná pre hrdinu. Potom, čo všetky postavy majú charakteristické vlastnosti, čo znamená, že môže mať rôzne druhy zbraní. A nezabudnite, že konzumácia celú zberba, môžete sa pripraviť na vyvrcholenie - strašnú bitku s bossom.

Príjemné chvíle je hrdina prispôsobenie. Budete mať možnosť upravovať skiny a avatary. Okrem toho môžete zdieľať svoje jedinečné kože s ostatnými hráčmi. Vytvorte postavu podobnú obľúbené kreslené postavičky a bavte sa!

Stojí za zmienku, že projekt okrem návykovou hrateľnosťou dáva možnosť nájsť dobrý rozprávač. Zažite dvojaký radosť, má úspech v hre, a komunikujúce cez in-game mailu a chatovať so svojimi priateľmi. Pre spravodlivosť treba poznamenať, že hra GetAmped 2 líši s mnohými funkciami. Medzi nimi sú originálne zvukový dizajn a svetlé grafika a dynamický vývoj sprisahania a rôzne úlohy. To všetko môžete oceniť len vtedy, ak vstúpiť do zábavnej hernú komunitu. Nestrácajte ani minútu márne! Koniec koncov, toľko zaujímavých vecí dopredu! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more