Záložky

Garbage Garáž

Alternatívne názvy: Garbage Garáž

Herný Garbage Garáž je prehliadač založený na on-line hra, ktorá vám umožní prijať výzvy vlastníka skládky. Takže ste sa rozhodli otvoriť si vlastný výpis. Ale, samozrejme, v tomto garáž Garbage Garáž on-line , rovnako ako v reálnom živote, budete musieť začať v malom, a od samého začiatku. Budete rozoberať automobily, ktoré budú dodané do vášho obchodu výpisu s autodielmi a dôsledne rozšíriť svoj majetok. Objavte fascinujúci svet hry Garbage Garáž on-line .

Pred prehrávaním Garbage Garáž, uistite sa, že váš počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB

Registrácia Garbage Garáž v hre nebude trvať veľa času a jednoduché:

1 .                   Na hlavnej stránke vyberte položku "Registrácia",

2 .                   Zadajte meno charakteru;

3 .                   Zadajte bezpečné heslo,

4 .                   Zadajte platnú e-mailovú adresu,

.

5                   Vyberte položku "Registrovať" a odpadky registrácia Garáž je dokončená.

Herný Garbage Garáž cítite majiteľa vlastné skládky. Tam, v obrovskú škálu náhradných dielov, hráči môžu vytvoriť svoju vlastnú skládku, ale jeden z najatraktívnejších destinácií Garbage Garáž on-line je rozšírenie skládky a nastavenie. Hráči môžu stavať rôzne budovy a objekty, ktoré z nich robí unikátny na skládke. Hráči môžu dokonca pozvať svojich priateľov, aby vyskúšať svoje skládky Garbage Garáž on-line a vymieňať tipy, ako zvýšiť.

Na začiatku svojej cesty budete mať malý dvorček a demontáž lacné automobily. V závislosti na vašich manažérskych zručností, môžete hrať hru a Garbage Garáž nadviazať na úspešné podnikanie, a nakoniec byť schopný prilákať viac zákazníkov. Viac zákazníkov znamená, že ste schopní prilákať viac zákazníkov a zarobiť viac peňazí demontáž iné typy vozidiel, ako sú lode a vrtuľníky na hry Garbage Garage.

Odpad z áut, vrtuľníkov a ďalších zariadení možno premeniť na hotovosť po predaji svojich rôznych zákazníkov. Hra Garbage Garáž ponúka množstvo zaujímavých funkcií, okrem modernizácie a rozšírenia svojich skládok, máte mnoho ďalších možností: stúpanie z úrovne do úrovne, potom sa vozidlá, ktorá dorazí na Váš skládky, bude stále viac a viac exotické. Diely, ktoré vám umožní nielen zvýšiť vašu obchod, ale aj vám umožní vytvoriť si vlastné auto v garáži Garbage on-line . Zostavte si svoj vlastný automobil z rôznych častí a použiť ju k účasti v súťažiach.

Samozrejme, že hra sama o sebe Garbage Garáž kompletne točí okolo skládky. Tu budete hrať a odpadky Garáž preberať s vaším zariadením, a tým zvýšiť svoju kariéru ako mechanik špecialista.

Môžete dokonca mať možnosť postaviť si vlastné auto z čipov, môžete uložiť hru v Garbage garáži. Môžete vybaviť svoje vozidlo s obrovským množstvom položiek, robiť to jeden z najrýchlejších jázd v hre Garbage Garáž on-line . Potom si môžete vziať svoje auto a ísť úžasné, rovnako ako súťažiť s ostatnými hráčmi v jedinečnej PvP , kde je najlepšie auto hra Garbage Garáž vyhráva.

Herný Garbage Garáž je jedinečná MMO stratégie, ktorá berie žáner prakticky nedotknutý v on-line priestore. Zadajte tento jedinečný herný svet Garbage Garáž on-line a prevádzkovať svoj vlastný skládky, vytvoriť jedinečný voz a súťažiť s ostatnými hráčmi z celého sveta.

 

Garbage Garáž on-line registrácia