Záložky

Forsaken World

Alternatívne názvy: WORLD opustil, forseken WORLD, WORLD forseyken, forseken

Game Forsaken World - to MMORPG (masívne multiplayerová online hra so zachovaním vlastností, ktoré môžu byť vyvinuté), vytvorená štúdiom, ktorá je známa po celom svete - Beijing Perfect World. Forsaken World hra sa stala tak populárnou a mimo Ázie, na konci roka 2011 objavil ruskú verziu hry.

Ak chcete začať hrať Forsaken World zadarmo

1) stiahnuť hru Forsaken World

2) prihlášku na zápis

3) Nainštalujte hru na počítači

4) Spustite hru a vytvoriť si postavu

Forsaken World registrácia je len vyplnenie niekoľkých oblastí, ako je užívateľské meno, heslo, e-mailovú adresu a nejaké osobné informácie.

Akonáhle uvidíte aspoň screenshoty alebo video hry, budete určite chcieť začať hrať Forsaken World stiahnuť klienta a ponorte sa do tohto fantastického sveta.

Po registrácii budete musieť stiahnuť Forsaken

Stlačením

- Pomocou torrent klienta (pre dostatočne široký kanál, bude to asi 20 minút)

- Komunikácia priamo stiahnuť, budete musieť počkať asi 1. 05:00.

Herný Forsaken vyžadujú inštaláciu na vašom počítači

Veľkosť herného súboru 3. 6GB, čo znamená, že na kvalitu grafiky a bohatosť pozemku, takže by ste mali skontrolovať systémové požiadavky a dostupný priestor na počítači!

Ira FW zachytáva veľmi prvých sekundách hry modernou grafikou, v ktorej sú všetky detaily vypracovali na malé detaily. Forsaken World on-line umožňuje rôzne fantastické miest k návšteve, cestovanie, plnenie rôznych úloh, budete loviť monštruózne obludy mať rôzne nebezpečné dungeony, bojovať s ostatnými hráčmi v rovnakých arénach a súbojov.

Forsaken World on-line hra sa skladá z piatich pretekov: vesperiany, frangory, trpaslíkov, ľudí a elfov.

Zo všetkých tvorov v tomto svete Frangory sú veľmi statočný a odvážny. V tomto závode, nie žena populácie, iba muži. Ich telá sú vyrobené z kameňa, ktoré sú tvrdé ako oceľové ducha, odvahu v srdciach horenia. Vo všetkých bitkách frangory vždy v popredí, čím na seba berie nápor na hrudi. Okrem svoje vynikajúce bojové schopnosti sú vynikajúce kováči. Avšak bez toho, aby pri pohľade na jeho sile, mierumilovní ľudia frangorov dosť.

Kým ľudská rasa je veľmi militantné, násilný a má schopnosť organizovať a prispôsobiť sa spoločnosti. Ľudia v prvom rade snažiť zabezpečiť, aby poznať vesmír, sú veľmi múdri a rozvíjať všestranné. Zástupcovia tohto závodu statočných bojovníkov a statočných nebezpečných zabijakov, aj vplyvných kúzelníkov a kňazi sú veľmi múdre. V bitke, budú vždy silný nepriateľ a spoľahlivé spojencov mocní nepriatelia a spoľahlivé spojenca.

Väčšina tajomný závod bude vesperiany. Sú krásne ako anjeli, pre lásku sú schopní veľkých obetí, a pritom dostatočne silná a nebezpečná. S ľuďmi vesperiany prakticky nemajú vyjsť, žiť uzavretý a nevstupujú do aliancií. Ale spoločne to nádherný závod žiť zjednotení a držal len spolu.

Závod trpaslíkov - najstaršie a technologicky najvyspelejšie skupinu bytostí, v bitke poraziť zúriacej mora nie je ľahké. Rast Gnómovia neprišiel, ale oni sú veľmi robustné a vytrvalý. ich hlavné zamestnanie - kováčstvo a baníctvo. Kúzelné trpaslíci pohŕdajú a nechápu, a ak nechcete pochopiť, a to nepoznali.

Elfovia - že zástupcovia piateho vycibrené a prepracované závod, všetko, čo jednoducho nemajú dotknúť, to je presne to isté úžasné a nádherné. Milujú prírodu a sú pripravení dať to všetko vo všetkom možnom, aj keď budem musieť použiť zbraň.

Tiež v Forsaken World existujú triedy: bojovník, obranca, upír zabijak, Bard, mág, kňaz a šípky.

V bitke, vojaci ako generáli viesť vojská. Obrancovia sa na nápor, chrániť všetkých spojencov. Upíri sú prchavé a mazaný. Tieto bytosti sú schopné klepanie súpera zmätený počas bitky. Killer môžu byť číha v tieňoch a vo väčšine nečakané chvíli útoku ako prvý. Kúzelníci sa sosobnostyami spravovať divoké prvky, a previesť prírodných javov v štrajkov. Kňazi môžu liečiť a oživovať padlých hrdinov v boji. Šípky majú bystrý zrak a sú schopní zabiť nepriateľa z diaľky. Dúfajme, že hra skutočne priniesť vám radosť a budete hrať Forsaken World s vďačnosťou.

 

Forsaken World on-line registrácia