Záložky

FireStorm

Alternatívne názvy: FireStorm

FireStorm hry - vzrušujúce on-line strieľačka, ktorá vyžaduje použitie taktiky. Komplikované balistika, vysoký pohon, moderný systém PvP poskytnúť užívateľom zmysel pre realitu. A možnosť prepínania režimov z prvej a tretia osoba hry vám umožní vybrať si štýl, ktorý je vhodný pre vašu osobnosť. Tu budete môcť ovládať sprisahania, teší vzrušujúce dobrodružstvo. FireStorm on-line hra má mnoho výhod, ktoré ju odlišuje medzi podobnými projektmi. Lakonicky jednoduché rozhranie, pôvodné rozhodnutie mmo-lokalizácia všestrannosť zvuku impozantnej veľkosti kariet v rôznych miestach a v prístupnom arzenálu - to všetko a mnoho ďalších výhod môže dobyť aj tých najnáročnejších užívateľov.

V prípade potreby, môžete si stiahnuť a nainštalovať herný klient, ale registrácia je nutná v hernom Firestorm rovnako. Tento jednoduchý proces, ktorý, rovnako ako všetko v tomto projekte je navrhnutý tak, aby prilákať, skôr než odpudzujú hráčov. Zadajte svoju e-mailovú adresu (aka login) a vytvorte heslo - to je všetko, čo vyžaduje, aby ste sa zaregistrovali búrku. No, že hra bola pracoval správne, nezabudnite, aby sa ubezpečil, že váš počítač spĺňa minimálne požiadavky na systém, takže

- Inštalovaný OS Windows XP SP 3 a novší;

- CPU Intel Jadro 2 Duo 1. 8 GHz alebo podobný AMD ,

- Grafická karta podporujúca DirectX 9c,

- Najmenej 1024 MB RAM;

- 2 CZ voľného miesta na pevnom disku;

- Nastavenie Microsoft. NET 3. 5. SP1 Framework.

Stiahnite si hru, môžete hrať úplne zadarmo búrku. Tiež tu existuje sloboda rokovania. Môžete zachytiť boky nepriateľa, zničiť nepriateľské bojovníkmi, a zabezpečiť skutočnú sabotáž. FireStorm obrovské mapy on-line vám umožní zúčastniť sa bitky naraz 64 hráčov. Ako budete vyzerať ako živý obraz masových bojov. No, kde nájdete to najlepší spôsob, ako zvýšiť adrenalín v krvi?

Vyberte, ako chcete, aby vaša postava hrať búrku. Štyri iná trieda. Je to inžinier Assault, Sniper a Medic. Hero správne rozvíjať, zúčastniť sa rôznych bojov a sledovať zaujímavú misiu. To všetko prináša skúsenosti a umožňuje rast. Na výkon a vzhľad bojovej vplyv na úspešné vykonanie každej úlohy. Koniec koncov, nikto nebude mať svoje právne Awards! Bleed svojho hrdinu a obdarená jedinečnými schopnosťami. Stojí za zmienku, že hra má talent strom, ktorý môže premeniť obyčajný vojak v super hrdinu.

Pekné, že výber zbraní je široký. Tu nájdete takmer všetky druhy moderných vojenských zbraní. Okrem toho je systém modulov umožňuje modifikovať akúkoľvek zbraň. Urobte si čas pre nastavenie granátomet alebo laserový zrak. Koniec koncov, bude to mať oveľa väčšiu šancu na výhru.

Staňte sa najlepší z najlepších! Vezmite si správnu pozíciu v hre rebríčku. Preukázať závisť všetkých vašich zručností. Súťažte o zdraví a majú radosť, ako sa dostať hodnotné ceny!

Dôležitým prvkom je tímová hra. Ako sa hovorí, že je bezpečnosť v číslach. Takže pripojiť klanu, môžete dosiahnuť oveľa viac. Vedľa seba, nemôžete zúčastniť klanových vojen, ale spoľahlivé spolupracovníkov - práve! Nájdite svojich priateľov a vytvoriť komunitu, v ktorej sa hrať hry online FireStorm je zábavné a pohodlné.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte a obráťte sa na podporu skupiny. Tu sú odpovede na všetko, čo vás zaujíma. Navštívte ruský herný server - a budete rozumieť, prečo je tak populárny! Vyskúšajte si to na svoje vlastné konkrétne skúsenosť. Nechajte si všetko dobre tvarované!

 

FireStorm Registrácia do hry