Záložky

EverQuest II

Alternatívne názvy: EverQuest II

EverQuest II Online - MMORPG s rozsiahlymi bitkami a epický príbeh. Hráči budú opäť tešiť vyľakal Norrath, akým sa udalosti vyvíjali populárne EverQuest. Ale katastrof ju zmenila na nepoznanie. Obyvatelia sa snažia prispôsobiť sa novým životným podmienkam a sú neustále nútení bojovať o svoju existenciu. Sada odporných monštier smädom spôsobiť, nenapraviteľnej ujmy, okrem objasnenia vzťahu medzi hráčmi, ale tam je tiež potreba vykonávať úlohy v oblasti rozvoja sa nezastavil na mieste - jedným slovom, žiadny mier! Vaša práca v tomto svete je zaujímavá a pestrá. Questy sám tam je asi 8000! A viac tajomných miest, ktoré si vyžadujú výskum, veľký výber remesiel, čakajú remeselníkov, plus vzrušujúce udalosť spolu so svojimi kamarátmi. No, ak sa stanete členom cechu, budete šokovaní fantáziu vojny medzi tímami. To všetko a omnoho viac je zmysel života pre obyvateľov rozprávkového virtuality. Pripojiť e ver q uest 2 ZADARMO! Týmto spôsobom môžete odstrániť nudu zo svojho voľného času!

Musíte sa registrovať v hre EverQuest II. Tiež sa uistite, že počítač podľa požadovanej konfigurácie. Minimálne systémové požiadavky sú nasledujúce:

- Operačný systém Windows 2000/XP,

- Pentium IV procesor alebo Athlon XP c 1 GHz;

- RAM 512 MB,

- Grafika ATI Radeon 9000 alebo GeForce 4 (s výnimkou radu MX) c 64 MB video pamäte;

- DirectX kompatibilná zvuková karta;

- 7 GB voľného miesta na pevnom disku;

- Nájdi minimálne 56 kbit / s

EverQuest 2 registrácia sama o sebe - jednoduchý proces. Vytvorením účtu, musíte vyplniť nasledujúce polia: Názov hráč (názov stanice), heslo, potvrďte heslo, e-mailovú adresu, krajinu, dátum narodenia. Potom zaškrtnite potvrdenie, že prijatie dohody. Predplatné na zaujímavé novinky - automatický. To je všetko, teraz môžete bezpečne hrať EverQuest 2, pretože oficiálne užívateľ.

Po prvé, môžete vytvoriť svoju postavu. Hra EverQuest 2 ponúka výber z 24 tried a 16 závodov. Váš hrdina môže byť úplne unikátne, tým viac, že ​​môžete nastaviť svoj vzhľad osobne. Budete tiež musieť rozhodnúť, čo by bolo tak užitočné urobiť. Reč je o profesii. Môžete si vybrať obchodníka, remeselníka, osobne sa naučiť vytvárať rôzne objekty, a tak § Nováčikovia sa jednoducho dostanete pohodlne a pochopiť kľúčové body. K dispozícii je krásna systém nápoved. Okrem toho, rozhranie je jednoduché, a to aj kanvice je úplne jasné, že nie je užívateľ dôveru!

EverQuest II hra, kde to nie je nutné byť asociálne a ostatní hráči. Koniec koncov, môžete sa s nimi podeliť o cenné predmety, medzi nimi nájsť podobne zmýšľajúci ľudia spoločne dostával z rôznych vecí. Ale to nenúti! Nikto sa rozpínajú do ich spoločnosti, ak nechcete. Hra má svoje miesto a jedinej spoločnosti. Takže, myslím, že o tom, ako tejto jednoduchej rady. Okrem toho, že užitočné získať podporu, nezabudnite na slušné oblečenie. Výber zbraní, brnení a rôzne lektvary zapáči. Ale to nie je všetko. Ak chcete hrať EverQuest II sa musíte naučiť bojové techniky, učiť sa kúzla. Suck svoju postavu, aby ho neporaziteľný!

Presun cez úrovne, budete objavovať nové aspekty hry. V priebehu doby, on-line hra EverQuest 2 a poskytuje možnosť získať koňa, a postaviť si vlastný dom. Hovorte na hýčkaný sen! Nebojte sa prekážok, ktoré prichádzajú cez na ceste! Nechceli by ste byť schopní vyrovnať sa s rôznymi tam škriatkovia, orkovia, draci a sochy ožívajú?

Ak sa rozhodnete, aby sa predplatné, nemusíte odložiť na neurčito. Potom, čo hral hru EverQuest II číre potešenie! Verte mi, bude, že nebudete ľutovať! Veľa šťastia!

 

EverQuest II on-line registrácia