Záložky

Dune 2

Alternatívne názvy: Dune 2

Herné Dune 2 - prehliadač-založené real-time stratégie, bez modelu. Užite si vzrušujúcu hru môžete on-line, sťahovanie nič a inštaláciu. Vo svojej podstate, hra Dune 2 - je to klon existujúceho obľúbeného projektu. Ďalšie analógy na internete nenájdete. Ako sa líši je remake pôvodnej verzie, je to skutočnosť, že tvorcovia majú tú možnosť hrať proti sebe alebo tím proti tímu. Tj. Spoločnosť Westwood Studios navrhuje projekt s mnohoužívateľskom režime. Tiež, hra sa líšia kvalitnú grafiku a zvukový dizajn. Neodmysliteľnou na všetky vaše obľúbené hry a hráčov prvkov strategických hier: ekonomický model, rozdielne črty bojujúcich strán, na mape sveta, kde si vyberiete cieľ pre budúci bitku, hmlový efekt, ktorý skrýva neprebádané priestory, intuitívne užívateľské rozhranie s príkazového paneli.

Dune 2 registrácia otvára svet závratných udalostí. Chcete sa stať oprávnený používateľ, stačí sa prihlásiť na webe a vytvoriť server. Povedz potrebné údaje (heslo, e-mailovú adresu), a potom čakať na pripojenie k ostatným hráčom vytvoriť server, a ak budete mať rýchlosť internetu na 64 kbit / s, môžete začať hrateľnosť. Na ďalších požiadaviek na systém nemôže starať. Koniec koncov, vydavatelia starostlivosť o dostupnosti produktu, a preto sa snažil urobiť všetko pre to, aby požadované parametre boli minimálne (286, grafická karta VGA , 7 MB voľného miesta na pevnom disku).

Po registrácii do hry Dune 2 prešiel pred vami, čo voľba je vstúpiť do priestorov dynastiu. Budete presmerovaný na planéte s drsným podnebím a stať veliteľom alebo Atreides, alebo Ordos alebo Harkonnen. Rozdiel spočíva v spôsobe správania sa, a dokonca aj každá dynastie má svoju vlastnú farbu. Ordos (zelená) zarážajúce náhlosť, a ich obľúbené funkcie - manévre. Harkonnen (červený) slúži k spoliehať na vojenskú silu. A Atreides (modrá) sa snaží držať sa zlatej strednej. Arrakis sa objaví pred vami opustiť územie, kde na prvý pohľad nie je nič cenného. Ale piesky sú vklady cenné látky zvanej korenie , inými slovami, korenie, korenie. To je pre tento poklad, a budete musieť bojovať. Ak vyhráte 9 bojuje môže cítiť právoplatného majiteľa Dunes.

Prečo by ste mali začať hrať Dune 2? Máte montážny priestor, cez ktorý môžete stavať budovy. Keď dostanete čistič, začať zbierať korenia, s cieľom previesť ju do peňažný ekvivalent. A výnosy môžu byť investované do rozvoja budov a jednotiek.

Pri práci s pieskom, buďte opatrní. Bolo nájdené veľké srdce, ktoré by mohli prehltnúť automobily a dokonca aj divízie. Samozrejme, že na splnenie tohto zla, môžete darovať na tie objekty, ktoré nebudú ľúto, ale môžeš inú pozíciu - Zhrňovač hnusný piesok a dostať sa schovať. Pravda v čase a znovu bude musieť dokončiť zahájený - to je strieľať druhýkrát, porazil ho úplne.

Hrať hru Dune 2 môžu byť v rôznych režimoch. Takže v režime Quick bitka je krátke boje, kde sa zúčastňuje až pre 4 hráčov. Ale mód Battle for Dune - niečo veľké. Desiatky hráčov môžu byť zapojené do prudkých bojov. Rozdelená do troch veľkých domoch Dunes nick bojujú za kľúčové oblasti planéty Arrakis.

Dlhšie Dune 2 hrať, tým silnejšie sa stanete. Každá nová víťazstvo dáva prístup k novým typom zbraní, vojakov a budov. Po ôsmej boji budete vlastniť plnú arzenál. Pre všetkých, čo robíte získať body, ale pre nedostatok súbojoch body môžu byť odstránené. Sledujte pozorne. Tiež výsledky bojov sú upravené v zozname klientov hráčov. Všetky výsledky sú zaznamenané v databáze pre každého hráča. Na konci hry si môžete prečítať na stránke "Hodnotenie hráčov." Prečo to neskúsiť, aby sa zasadila v tomto zozname na prvom mieste?

Space komunita Pripojte sa teraz! Veľa zábavy zaručená! Predpokladajme, že máte to šťastie, aby dosiahli požadovanej výšky!

 

Dune 2 online registráciu