Záložky

Crystal Saga

Alternatívne názvy: Crystal Saga

Herný Crystal Saga je prehliadač- MMORPG hra. To nie je len otvoriť vám neobmedzené virtuálny svet, ale tiež preukázať detailné a fascinujúci príbeh. Hráči SK Hra môže zúčastniť jedného z najrôznejších denných aktivít a súťaží. Môžete si vybrať jednu z piatich tried, a potom bojovať s monštrami, a môže chcieť nájsť poklad, alebo mať domáceho maznáčika.

Pred prehrávaním Crystal Saga , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, RAM -1 GB Grafická karta - 128 MB Pripojte sa do hry Crystal Saga nebude mať moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku " podpísať »; [ _17_]

2. Zadajte svoje užívateľské meno,

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

4. Zadajte platný e-mail;

.

5 Napíšte dátum narodenia;

6 . vyberte " Pridaj » a Crystal [_3_ ] Saga Registrácia je u konca.

Crystal Saga on-line vám dáva príležitosť preskúmať svet pokladov, pozrieť sa na cenné predmety a vziať život monstrovv chatovať so svojimi priateľmi. V Crystal Saga bude veľmi zaujímavé hrať, pretože hra je obrovský hit v Číne, pretože to dáva príležitosť učiť čínsku kultúru a históriu.

Graficky hra je založená na Crystal Saga farebné anime štýlu, od prírody, a monštrá a dokončovacie zariadenia. Do istej miery môže hra prilákať najviac hráčov do 25 rokov. Pokiaľ ide o herný Crystal Saga on-line je zaujímavé a vzrušujúce.

Bezprostredne po prihlásení sa hráči stanú študentmi, aby si rýchlo čerpacie skúsenosti pre ich odmenu. Po ukončení niektoré dôležité etapy Crystal Saga on-line , hra začne skúmať dungeony a bojovať. Je potrebné poznamenať, že všetky úlohy sú úzko spojené s hlavnou dej SK hry. Napríklad, ak chcete prejsť každodenné úlohy, ako je blahoslavený Bath, napríklad, mali by ste dodržiavať pravidlá hry Crystal Saga on-line , dokončiť questy. Rovnako ako väčšina voľných Ázijské hry, hry Crystal Saga obsahuje tiež automatický výpočet trajektórie systému, v ktorom hráči vykoná iba na cieľovú NPC k vašej cieľovej destinácii. SK Hra spája tiež s životným prostredím, najmä sekvencie fantázie (mapy) s účasťou svojich hrdinov.

Každá trieda má určité zručnosti (Bright Stream, tieň, Triple úderov), môžete sa naučiť, takže hrať hru Crystal Saga je podmanivý. Môžete si starosti, ak chyba vo výbere dátum svojho vývoja zručností. Budete mať možnosť reset skill body v blízkej budúcnosti SK hry. Po obdržaní nové zručnosti, môžete pomocou myši presuňte ju na panel s nástrojmi Rýchly prístup, a vaše zručnosti budú v dolnej časti obrazovky pre rýchly prístup. Keď budete bojovať s monštrami, váš útok bude automaticky použitá v hre Crystal Saga. Môžete umiestniť čokoľvek útoku slot zručnosti v predvolenom nastavení.

Jeden z najlepších funkcií hry Crystal Saga - príležitosť pre všetky postavy mať pár krídel v bitke. Tieto krídla, môžete aktualizovať a použiť k ďalšiemu zlepšeniu výkonnosti hrdinu.

Ak ste vážne zranených či mŕtvych Crystal Saga on-line , máte dve možnosti: byť znovuzrodený na mieste (kryštál), alebo sa oživiť vo najbližšieho mesta zadarmo.

V prehliadači MMORPG hra Crystal Saga on-line môžete navštíviť jedinečný svet. Otvorte a preskúmať širokú škálu predmetov a zbraní. Susedné skupiny a zničiť barbarmi a divoké zvieratá, po obdržaní vybavenie a slávu. Keď skrotiť domáce zvieratá k dispozícii, budú pomáhať v boji hry Crystal Saga.

 

Crystal Saga on-line registrácia