Záložky

ConquerX2

Alternatívne názvy: ConquerX2

ConquerX2 hra na báze prehliadača online hra, v ktorej budete rozširovať svoje impérium vo vesmíre. V tejto hre budete musieť vytvoriť silnú flotilu.

Herný registrácia ConquerX2 pod silou ľubovoľného užívateľa. Na registráciu je nutné splniť nasledujúce požiadavky:

1) Zašlite nám svoju e-mailovú adresu a užívateľské meno.

2) Napíšte svoju prezývku a heslo.

Ak chcete hrať hru, musíte ConquerX2 tak získať moc a vplyv. Ak to chcete vykonať, musíte najprv vytvoriť dobrú infraštruktúru a veľké množstvo surovín.

Takže budete musieť zbierať rôzne minerály a kryštály, rovnako ako stavať budovy, stavať vesmírne lode, aby sa zapojili a nábor vojakov. Efektívna výroba zdrojov je prvým krokom k vašej vlastnej ríši.

Ak chcete rozšíriť svoje hranice v ConquerX2 by ste mali hrať útočia na iné planéty, a to preto, že ste Bude sa stáva úspešný.

K tomu potrebujete odoslať Flotily boj proti ostatným hráčom.

V priebehu času sa vaše armáda ConquerX2 on-line bude stále viac a viac, ale zároveň môžete rýchlo stratiť svojich bojovníkov, keď sa cez galaxiu. Herné vývojári sa neustále pracuje na optimalizáciu riadenia aktív flotilu. Takže tam je sci - fi hra ConquerX2, napríklad, má alarm, ktorý vás upozorní na určitú dobu.

Samozrejme, že musíte brániť svoju planétu pred nepriateľskými útokmi. Inak všetky vaše služby bez povšimnutia a budete rýchlo stratiť.

V hre ConquerX2 mať veľa obranných veží a ďalších zariadení. Okrem toho môžete urobiť v hre desiatky questov, ktoré vás pošlú do najvzdialenejšej časti galaxie. Preto, budete zlepšovať svoj charakter a svojich vojakov.

Herný ConquerX2 on-line môžete zoznámiť s týmito zdrojmi

1. Obyvateľstvo je veľmi dôležité zdroj. Tak, hlavné Rast je nárast populácie.

2. Crystal použitý pre mnoho časti Výroba (najmä časti [ _30_] motor nádoba ) a rôzne a štruktúry obrannej veže .

3. Plynom sa používa aj pre rôznych priemyselných odvetviach , ale jeho najdôležitejšie použitie - to pre služby interiér systémy plavidla počas jazdy. Marine prepravné plavidlo , ako plavidla útoku vyžaduje plynom , pretože laserová delá , že použitý Marines, pracovať plynom . Plynom tiež vyžaduje vo veľkých množstvách spravovať viac kurty.

4. Mariňáci sú tiež považované za dôležitý zdroj, pretože sú posledné líniou obrany našej planéty.

Aj keď je obloha dominuje vyhral vojnové loďstvo, planéta nemôže byť obsadené, ak Marines na zemi neboli v depresii.

Zaregistrujte sa on-line hry ConquerX2 zadarmo s priateľmi.

Pokračujte k boju v priestore prehliadač hra X ConquerX2! Staňte sa najmocnejším vládcom vesmíru a preskúmať futuristické technológie

 

ConquerX2 on-line registrácia