Záložky

Command & Conquer

Alternatívne názvy: Command & Conquer

Command & Conquer Online - skvelý multiplayer stratégie browser hra s prvkami MMO. To je vesmír, kde boj za varu najcennejšie energie - Tatsid, že ukradol odvážne mutantov veliteľstva GDI. Teraz sa dve frakcie, ktoré spolu príliš zmierení, nútení pracovať spoločne na víťazstvo z nešťastnej Tatsid zabudol. V obrovskej pyramídy v centre mesta sveta zákerné potvory schovali tento zdroj a snažila sa pustiť perzistentných hráčov. Ale pretože energia Tatsida podporuje vojenskú techniku, obyvatelia Command & Conquer on-line pripravený ísť do toho len preto, aby si to. Vyberte si, na ktorej strane bude hrať Command & Conquer a snažiť sa vyhrať svetovú nadvládu. Môžete sa pripojiť k Rade Globálne zabezpečenia alebo na Bratstva NOD. Ale napriek tomu, v ktorom sa bude skladať, neotáčajte z cesty vedúcej k cieľu - k pohybu z predmestia do centra na svete, ako akumulovať viac zdrojov a získať vplyv v drsnom virtuálnom priestore.

Command & Conquer hra bude k dispozícii po vytvorení účtu na oficiálnych stránkach. Registrácia Command & Conquer vyžaduje nasledujúce položky:

 • E-mail
 • Password (opakovanie)
 • Meno hráča
 • Narodeniny
 • Štát
 • Language

Tu si môžete urobiť predplatné na vzrušujúce novinky. Tiež, musíte súhlasiť s pravidlami a zásadami ochrany osobných údajov. Samozrejme, môžete si zadarmo stiahnuť Command & Conquer. Ale keď je to žiaduce. V skutočnosti, hra funguje bez inštalácie klienta. Hlavná vec - moderný prehliadač, ktorý podporuje HTML5. Okrem toho, že je určitý zoznam minimálnych požiadaviek na systém pre hru. Ak chcete hra nie je buggy, musí váš počítač spĺňať nasledovné parametre:

 • OS Windows XP / Vista ( Service Balenie 1) 32-bit
 • Dual-core procesor ( Jadro 2 Duo 2,4 GHz alebo Athlon [_2_ ] X 2 2,7 GHz)
 • Kompatibilný s DirectX 10. 1zvukovaya mapa
 • Grafická karta s 512 MB pamäte je kompatibilný s DirectX 10. 1
 • RAM 2 GB Pevný disk 20 GB

Play Command & Conquer vám začať v malom. Niekde na okraji budete prideľovať 6 akrov pôdy, ktoré môžu byť použité pre budovanie databázy. Môžete sa zapojiť do prvých 6 dní vybudovanie dôležitých objektov, bez obáv, že vaše iniciatívy budú zničené, nemajú dostať silnejší. V prvom ročníku nikto nemôže napadnúť. Tak ticho pracuje na zlepšení ich majetky, a potom budú môcť premýšľať o postupujúcej bližšie k centru. V čase, keď územie ide cez ochrannú kupolu, musíte byť pripravení na obranu a útok. Je pravda, že prvý útok môže iba zabudnutá. Až s rozvojom sa otvorí prístup k viac vážnych bitiek. Takže ste sa nakoniec presunúť do boja proti základniam, ale nakoniec bez strachu, napádať iných hráčov. Ak môžete dobyť nepriateľskú základňu, bude C & C hra poteší veľký zisk v podobe užitočných zdrojov. Tiež vzhľadom k dobytiu rozšíriť svoju krajinu. Ale ak sa rozhodnete zaútočiť, a to zlyhá, majte na pamäti, že riziko straty ich hard-získal dobré.

Aké zdroje navrhuje použiť Command & Conquer zadarmo? Tento Tiberius pre stavbu budov na základe ich zlepšenie kryštálov vybudovať jednotiek obrany a útoku, elektriny, ktorá sa používa vo vojne, a úvery zo stavebného sporenia výmenou za Tiberia a kryštály. Command & Conquer tiež hrať on-line, budete hromadiť body výskumu, velenie a zásobovanie. Všetko, čo je potrebné pre takéto účely, ako je výskum nových jednotiek a štruktúr s cieľom zlepšiť bojovej sily, schopnosť produkovať útok. Ale je tu v hre a špeciálnej menou tzv fondy, ktoré potrebujú minúť skutočné peniaze. Držitelia fondov majú právo vykonávať útoky jeden za druhým. To znamená, že súperi nemajú čas na zotavenie, aby primerane odrážali často opakované útoky. Ale vy ste niečo, čo by to malo byť! Môžete dobyť nepriateľskú základňu a tešiť sa z plodov svojej práce. A to je len jeden príklad z výhod darovaných prostriedkov. Táto hra mena sa otvorí veľa príležitostí, a naozaj ťa posilní. Okrem toho, tento proces vývoja bude oveľa rýchlejší.

Command & Conquer online hra neobmedzuje vás pri výbere súpera. Môžete dokonca súťažiť s členmi ich rovnakej frakcie. Tu je v poriadku. Ak nemáte niekoho zasiahnuť, prejsť do útoku, a ukázať, čo sú schopní. Ak chcete vyhrať, musíte sa naučiť brať do úvahy rôzne faktory. Prispieva k úspechu riadne vyvinuté stratégie, mazaný taktiky, úspešné umiestnenie vojsk predvídavosti v umiestnení stavby na svojom území, a ďalšie. Iba tí, ktorí sa na kĺb všetkým kombinovať budú môcť dostať k srdcu sveta, ovládať a užívať si jeho význam.

Pokiaľ ide o spojenectve, Command & Conquer hra prehliadač umožňuje spojiť nielen s natívnym frakcie, ale aj s hráčmi opačnej strane. Spoločne môžete robiť oveľa viac. Uistite sa, že rovnaké bezohľadní monštrá sa trasú od strachu, a ostatní hráči Rešpektujeme vaše spojenie! Zacvičte si s kamarátmi závratnou výkony! Predpokladajme, že máte to šťastie, aby si uvedomiť, koncipované plány!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more