Záložky

Mesto Steam

Alternatívne názvy: Parograd

Herný Mesto z Parné je browser hra, v ktorej si môžete prezrieť svet, zničenie technológie . V COS hra vám bude ponúknutá možnosť výberu zo štyroch tried: Archer, Sprievodca, channelers a dozorca. Budete hrať hru Mesto z Parné a byť schopný podieľať sa na svoje vlastné v jednej z deviatich pretekov! Stratégie vám poskytne príležitosť odovzdať veľké množstvo questov, bojovať hrozné príšery, a mesto vám poskytne veľa cestovanie a dobrodružstvo!

Pred prehrávaním Mesto z Parné , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, aby ako: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB Pripojte sa do hry Mesto z Parné nebude mať moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku " Vytvor účte »; [ _23_]

2. Zadajte svoje užívateľské meno,

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

4. Zadajte platný e-mail;

.

5 Napíšte dátum narodenia;

6 . vyberte " Pridaj » a Mesto [ _3_] z Parné Registrácia je u konca.

COS hra - to MMORPG Stratégia prehliadač. Budete začať svoju cestu okolo Nexus , kde sú strediská dungeony a questy. City of Steam online события sa vyskytujú v tajomnom svete s komplexnou a bohatou históriou. Svet je vo veľkom nebezpečenstve. Môžete si vybrať znak z 10 závodov (orkov, ľudí, trpaslíkov, elfov, s čiastkových závodov prvé tri z nich) a štyri triedy, takže Mesto z parný hra sa nikdy nudiť! Triedy sú navrhnuté tak, aby známych archetypov, tam je tiež strážcom, čarodejníci špecialista melee Mágovia elementárne šípky na pohybovali a kňaza.

Kúzelníci - títo hrdinovia sú zlosť z prvkov, ktoré sú schopné riadiť na nepriateľov Parograd hry. Rozmanitosť ľadu, ohňa a blesku im umožnia používať širokú škálu taktických možností.

Arrows - títo hrdinovia majú určité ciele, svoje zručnosti - presnosť, ale tiež majú rôzne schopnosti v oblasti požiarnej podporu Mesto z parný on-line .

Keepers - tento tisícročnej dedičia bojových umení, sa strážcovia prvú líniu obrany v hre súperov Mesto z Parné [_1_ ].

Channeler - hrdinovia, ktoré sa pohybujú mechanizmus, aby svoje spojenca v boji proti harmónii potrestať nehodné oslepujúci žiaru a obnoviť svoju vieru v Mesto z [ _2_] Parné on-line .

Hedlendery - ľudia sú pragmatickí, zaoberajúca sa pozemné priemyslu.

Avena - ľudia pôvodne z ČR Avenoso zodpovedné, vzdelané, ktorí dávajú prednosť patriarchálnej spoločnosti COS hra.

Ostenia - že veriaci ľudia, ich kultúra je stále rozpoltený medzi kostolom a kráľ.

Stoigmari - to sú ľudia, ktorí sú známi pre svoje bojové umenie, práca, v COS hry.

Draugi - hrdinovia, ktorí žiarlivo zachovávajú svoje bohatstvo a vplyv šľachtických domov, nemajú radi opustiť svoje staré statky.

Riven - to šľachtici, ktorí hľadajú šťastie a slávu v boji, a vysoká spoločnosť a vláda používa na oslave svoje staré domy v Mesto z [ _3_] Steam on-line .

Goblins - zelené pleťou bytosti, najrýchlejší, najviac mazaný a najmenší v hre Mesto z Parné .

Hobbes - je disciplinovaní ľudia s dlhoročnou vojenskou tradíciou.

Orkovia - to je najsilnejší znaky COS hra.

Mesto z Parné on-line je zaujímavý a podrobný opis sveta v štýle steampunk. Graphics, na druhej strane, je to trochu hrubý na moderných štandardov. Okrem toho, že nastavenie hry Mesto z Parné skôr obmedzený, pretože si môžete vybrať iba farbu vlasov a účes možnosti, a aj položky, ako sú okuliare a čiapky pre charaktery. Druh zbrane a oblečenie sa zdá byť na základe vášho výberu triedy a rasy v hre Mesto z Parné , tak zatiaľ čo, ako strelci používajú iba štít a zbraň, iné sú k dispozícii len dve pištole.

Je jasné, že hra Parograd je vo vývoji a môže veľa zmeniť, napríklad keď vytvoríte charakter prispôsobenie.

 

Mesto registrácia pary