Záložky

Casus Belli

Alternatívne názvy: Casus Belli

Casus Belli on-line - nová od britskej firmy Infinitios, ktorý kombinuje všetky najlepšie vlastnosti hry zadarmo na internete je. Popravený vo fantastickom priestore strategického žánru umožňuje hráčom bojovať s cudzími bytosťami

Skutky mužov v tomto krátkom reláciách strelec pohybuje smädom po dobytí nie je vesmír, a že je potrebné chrániť ich vlastnú planétu pred mimozemšťanmi krutých vyvádzanie. Stal sa hrana otázka, či ľudstvo prežije a či všeobecné brániť Zemi. Cudzinci dúfal, že ľudia budú utekať, bez toho, aby sa obzrel, takže je s novú planétu, ako sa hovorí vlažný. Ale namiesto toho, že narazil na odpor. Nikto si myslí, že opustiť svoj obľúbený príbytok. Viazané desivá vojna. Avšak, zástupcovia ľudskej rasy nie je zase tak zlé. Prichádzajú na pomoc informátorov, s ktorými prichádzajú do styku, aby sa úspešne zaútočiť na neslávne známej Hunters. Informátori - cudzie inteligencie súvisí s úplne inú kategóriu, než krvilačných agresorov. Tie prispeli k pokroku technického rozvoja pozemšťanov. Teraz je možné vyrábať kozmickej lodi nemusí, nižšie ako tie, ktoré sú zvyknutí používať nepriateľov. Prostredníctvom týchto ľudí môže odolať cudzincov za rovnakých podmienok. Ale, kto vyhrá - táto otázka zostáva otvorená.

Začal hrať Casus Belli vám pomôže ľudstvu prežiť a chrániť pred útokmi, ktoré prišli z galaxie kritiky. Hlavná vec, veriť vo šťastný koniec a spojiť sily so spoľahlivým tímom pokračovať na lepšiu budúcnosť.

Len musíte sa zaregistrovať do hry Casus Belli. Ale skôr, než si vytvoríte účet, uistite sa, že váš počítač spĺňa túto konfiguráciu:

  • OS Windows 98/ME/2000/XP/Vista × 32/Seven
  • Procesor Intel Pentium ΙΙΙ 1 GHz
  • Karty 32 MB
  • 128MB RAM

Ak je to v poriadku, Casus Belli, môžete hrať bez nutnosti inštalácie klienta z ľubovoľného prehliadača k dispozícii. Môžete použiť Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, atď § Casus Belli registrovať - ​​je to otázkou niekoľkých minút. Zadajte e-mailovú adresu a vytvorte heslo. Podmienky automaticky akceptované. To je všetko vec! Vitajte na cvičisko!

Predtým, než pôjdete na prvú loď v bitke, musíte sa naučiť základy riadenia a pohodlne prechádzať medzihviezdneho priestoru. Nováčik ide do vesmíru na jednoduchom lodi v Číne. Ale zarábať skúsenosti a úverov, máte možnosť mať solídny bojové konštrukty

Počet druhov vozidiel v hre šesť

  • Corvette
  • Frigate
  • Destroyer
  • Cruiser
  • Bojový krížnik
  • Bojové lode

V priebehu času, budete mať k dispozícii vytvoriť celú zbierku rôznych modelov, pretože garáž je umiestnená sedem lodí. Ale nemyslite si, že uvedenie kozmickú loď vo svojom úložisku, s pokojnou mysľou, budete na to zabudnúť. Nie, to nebol koniec. Lode vyžadujú neustále zlepšovanie, inak sa dostanete z mizerný konkurenta. Ty jednoducho nemôže udržať žiadne vážne boja. Čerpacia technika, ste spolu so sebou vyvíjať. Online hra Casus Belli ponúka pešiu reťaz radu a stať sa rešpektovanou osobnosťou. Počnúc jednoduchou kadeta, je možné, že na konci bude flotila admirála. Choď do toho! Si zaslúži medaily zahreje vaše srdce. Tam je niečo usilovať o!

Hoci krajiny, v ktorej ste vykonali objednávku na lodi (Amerika, Rusko, Ukrajina, Čína), by mala byť vybavená s dôstojným spôsobom. Využite pestrú arzenál tu a vybrať si niekoľko. Máte prístup k raketometov, ray, zbrane, míny, torpéda, mušle a ďalšie. Boj o víťazstvo, môžete použiť dva spôsoby streľby. Majster streľby na bránkovej vedenie, rovnako ako záchvat a udržanie cieľov.

Zahrajte si hru on-line Casus Belli potreba, po zvolenej ceste vývoja. Ale kto ste sa, vyrovnať sa sama s cieľmi nemožné. Je to predovšetkým tímová hra. A hlavným rysom PvP - boj "tímu k tímu." Rokovania vo vzájomnej zhode, a podpora pre informátorov - a víťazstvo vo vrecku! Nikdy ak nie strach v bitke zničiť vašu loď, možno pre tím ako celok nie je ešte stratené, a pozrieť sa na jeho konečný triumf môže ako pozorovateľ.

Casus Belli hra čaká na vaše činy! Užite si nádherný priestor dobrodružstvo! Zmeniť osud spustošenej planéte, dokázať, nepozvaní hostia, ktoré majú plné právo žiť na Zemi! Užite si hru!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more