Záložky

Broken Realm

Alternatívne názvy: Broken Realm

Herný Broken Realm je založený na báze prehliadača MMORPG hier, ktoré zavedú hráčov na celom svete vo vojnovom stave, kráľovstvo je v ohrození. V R Hra má štyri rôzne triedy pre hráčov, môžete si vybrať barbara, lukostrelec, mága alebo Paladina. Máte tiež na výber pohlavia: muž alebo žena. Hra Broken Realm nemá žiadny spôsob, ako prispôsobiť vzhľad vášho potenciálneho hrdinu, s výnimkou tých, ktoré sú v obchode.

Pred prehrávaním Broken Ríše, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, grafická karta - 128MB Pripojte sa do hry Broken Realm neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku " podpísať »; [ _15_]

2. Zadajte svoje užívateľské meno,

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

4. Zadajte platný e-mail;

.

5 Napíšte dátum narodenia;

6 . vyberte " Pridaj » a Broken [_1_ ] Registrácia Realm je u konca.

R2Games nedávno vydala nové pokračovanie hry Crystal Saga s názvom Broken Realm on-line , ktorý má významné rozdiely v grafike a dej, ale tiež má veľa v obyčajný s originálom. V tomto momente budete hrať hru Broken Realm a zapojiť sa do radov nemilosrdného kniežaťa Reucroft brániť mier a obnoviť poškodené oblasti.

V Broken Realm zaujímavé hrať, pretože hráči si môžu vybrať len štyri hlavné triedy: paladin, barbar, lukostrelec a Mage, ale oni môžu tiež prístup viac podtriedy. Ak sa hráči môžu vybrať hrať zblízka barbar, budú hrať s podtried, ako berserk, Pán alebo veterán.

Po prvé, hra Broken Realm nezavádza nič nové vôbec. Ponúka veľmi dobre známy systém: hráči idú po celom svete, navštevovať rôzne malé mapy, zabiť príšery rovnakého druhu, rovnako ako stretnúť so stovkami či dokonca tisíce rovnakých znakov. V skutočnosti, to je ťažké nájsť veľký rozdiel v hraní medzi Broken Realm a Crystal Saga .

Herný Broken Realm dobré, že hráči môžu dostať zvieratá a krídla zadarmo. Vzhľadom k tomu, BR Hra ponúka veľa priestoru mapy a navigácia sa automaticky vo väčšine prípadov budú hráči musieť ísť cez rôzne karty pred vaším príchodom na miesto určenia. Mapy Broken Realm on-line všetci vyzerajú jedinečný s rôznymi témami. Tak, uvidíte rôzne štruktúry v centre, zasnežené borovica v púšti, a rôznych bytostí v každom prípade.

Dej questy Broken Realm on-line uvedené v bitkách s desiatkami monštier rovnakého typu, znova a znova. To znamená, že potom, čo ste zabili 15 arktických vlkov, budete požiadaní, aby znovu zabiť 12 z nich získať špecifické zbrane, a potom desiatky z nich sa zhromaždiť dostatok vlasy vlk. To spôsobuje plytvanie skúsenosťami v BR hry.

Hra Broken Realm nepridáva žiadne ocenenie po bitke. Tiny dungeon, kde existuje iba niekoľko davy a šéf, nie moc poteší hráči, okrem toho sa súperovi oveľa väčšie maximum zdravie, než vás alebo vášho domáceho maznáčika. To znamená, že hra Broken Realm ukazuje, že je lepšie pripojiť alebo vytvoriť skupinu, ako jeden hráč je takmer nemožné ísť do podzemia.

V a bojovať proti monštrá, Broken Realm Hra sa ponúka niekoľko spôsobov, ako si užiť real-time bitky. Napríklad, si môžete prezrieť na večné priepasti a vstúpiť do strany vyliezť na učenie vežu! Preto, aj cez niektoré nedostatky, BR Hra je dôstojným pokračovaním Crystal Saga .

 

Broken Realm on-line registrácia