Záložky

Anno on-line

Alternatívne názvy: Anno on-line

Herný Anno prihlásený - je bezplatný prehliadač-založené stratégie, ktorá sa odohráva v stredovekom svete na Západe. Budete hrať hru Anno prihlásený a musí byť schopný získať a rozvíjať svoj vlastný ostrov vo vašich rukách bude nielen kontrolných zdrojov a bohatstva, ale aj životy obyvateľov ostrova . Môžete sa tiež pripojiť s ostatnými hráčmi preskúmať nové svety a neznáme civilizácie a vybudovať krásne historické budovy z minulosti.

Pred prehrávaním Anno prihlásený , uistite sa, že váš počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2GHz; RAM-1GB. Grafická karta - 128 MB.

Pripojte sa do hry Anno prihlásený neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnú stránku, zadajte váš vek,

2. Zadajte platnú e-mailovú adresu,

3. Vyberte « Prihlásiť ma », a Anno prihlásený registrácia je dokončená.

Herný Anno prihlásený bolo preukázané, že svetové návrhára Tom Bolton. Cieľom hráča Anno prihlásený on-line je jednoducho vybudovať najkrajšie mesto, hráči budú môcť využiť všetky dostupné zdroje a sieťových diagramov, aby zabezpečili, že všetky ich občania dostane len to, čo potrebujú. Hra Anno prihlásený ukazujú 120 typov budov a viac než 800 budov, v každom meste, takže budete musieť vykonať dostatočný počet výpočtov.

Ak chcete stavať veľké stavby v Anno prihlásený on-line , musia hráči zjednotiť a spolupracovať na výkon práce. Stratégia má cechové systém, globálny chat, on-line liderovy, sledovanie stavu a systém pre zasielanie správ, rovnako ako nástroj pre vytvorenie avatara pomocou kombinácie 3500000. Hráči Anno prihlásený on-line možno navštíviť ostrov každý iný, aj keď nie je jasné, čo by robili, keby to urobili. S cieľom budovania rozsiahlych projektov, ako je katedrála, napríklad, trvať niekoľko dní v reálnom čase dokončiť.

Ak chcete začať výstavbu mesta v hre Anno prihlásený , hráči musia začínať od nuly. Každý hráč má prístup k deviatim sloty na ostrove, prvých päť z nich sú odomknuté akonáhle začnete Anno prihlásený hrať, zvyšné štyri až ste schopní kúpiť. Zdroj ostrov má pevnú formát, zatiaľ čo zdroje sú umiestnené pseudo. Potom, čo ste kolonizovali celé územie Anno prihlásený on-line a dosiahla dostatočne vysokej úrovne rozvoja, budete môcť stavať lode a poslať je na kolonizované ostrove. Vzhľadom k tomu, každý ostrov má prístup k inému zdroju, hráči Anno prihlásený on-line sa bude musieť vysporiadať s každým ostrove vyvážiť svoju ekonomiku, a tiež ďalej špecializovať a rozvíjať obchodné vzťahy s priateľmi.

Samozrejme, že existujú služby, v hre Anno prihlásený , ktoré sú k dispozícii len za skutočné peniaze. Tu hráči môžu kúpiť urýchliť pokrok, napríklad. Avšak, drvivá väčšina vecí, ktoré si môžu kúpiť, sú čisto kozmetické.

Grafika hry Anno prihlásený je na vysokej úrovni. Výhodou tejto hry je, že je prehliadač MMO hra, je ľahko ovládateľný, môžete hrať s priateľmi, Anno prihlásený on-line [ _1_] môžete vykonávať obchod s hráčmi z celého sveta! Medzi nevýhody patrí skutočnosť, že servery sú často v režime offline, ale skôr, že je závada.

 

Anno on-line registrácia