Záložky

Age of Conan - Hyborian Adventures

Alternatívne názvy: Age of Conan, Conan Era

Prihlásený hra Age of Conan - Hyborian Adventures vám umožní ponoriť sa do starovekého sa svet plný hádaniek a dobrodružstiev, ako akcia v hre sa koná nejaký čas po pristúpení Conan. Charakteristickým rysom Age of Conan - Hyborian Adventures on-line, z ďalších online hier v MMORPG štýle, je fakt, že hrá on-line môžete len absolvovaní školenia, a po stretnutí s Conan sám, aby sa dosiahla úroveň 20 znak. Než začnete hrať hru Age of Conan - Hyborian Adventures on-line sa musíte zaregistrovať na webe a kúpiť hru. Pripojte sa do hry Age of Conan - Hyborian Adventures je to veľmi komplikované. Voľba na karte domovskú stránku kúpiť hru Age of Conan - Hyborian Adventures on-line, kliknite na tlačidlo kúpiť hru online. Objaví sa pred nami registračné okno. Na registráciu je nutné vyplniť svoje osobné údaje: zadajte jedinečné užívateľské meno, heslo, e-mail a prečítajte si politiku a využívanie licenčnej osobných údajov zmluvy koncového používateľa, ak sa chcete zaregistrovať na špeciálne ponuky od Funcom a kliknite na zaregistrovať. Ďalej sa dostaneme na druhú stranu zápisu o Age of Conan - Hyborian Adventures, kde musíte kliknúť na odkaz pre stiahnutie klienta pre Age of Conan - Hyborian Adventures online hru. Na tejto stránke sa môžete prihlásiť do svojho účtu kliknutím na príslušné tlačidlo. V Age of Conan - Hyborian Adventures registrácia končí nainštalovať herný klient.

Predtým, než začnete hrať online hry Age of Conan - Hyborian Adventures si musíte vybrať hrdinu. V tejto hre, všetky rasy - ľudskej, nie sú tam žiadne elfovia a škriatkovia. Online hra Age of Conan môžete vybrať znak z dostupných rás akvilonets, Cimmerian alebo stigiets. Vyberte závod zanecháva svoje stopy nielen na vzhľad postavy, ale tiež na dostupných tried. Hra vám umožní vytvoriť unikátny obraz charakteru, a na rozdiel od štandardného výberu nastavenia v Age of Conan máte možnosť pridať pár jaziev, tetovania alebo zlomiť nos. Game vaša postava začne ako otroka, ktorý bol vo vraku v kuchyni, nasledovaný stratou pamäti. Než sme sa dostali do režimu multiplayer hry, budete musieť hrať Age of Conan - Hyborian Adventures v režime jedného užívateľa, bude vás a vaša postava bude predstavený na svet okolo seba, vykonať niekoľko misií, a dokonca aj vyhrať stádo opíc. Všetky miesta, kde budete musieť dokončiť questy v Age of Conan - Hyborian Adventures označené na mape, umožňuje rýchlejšie hranie, a teraz dej.

Osobitná pozornosť je v Age of Conan - Hyborian Adventures si zaslúži bojový systém. Hra vám umožní vybrať si presne, kam udrieť osobnosť: vpred, vľavo alebo vpravo a master combo systém (séria útokov v určitých oblastiach, ktoré sú v niektorých prípadoch sa skladá z piatich kombinácií). Súraž punč combo osudným pre účely, potom sa váš hrdina, keď nie je kúzelník vykonať nádherný smrteľných nehôd sa postriekania krvou na obrazovke. Herné postavy, rovnako ako monštrá, bojové jednotky môžete dať do samostatných útokov, ktoré znižuje účinnosť útoku.

Po dosiahnutí úrovne 40 znak v hre, keď dostane možnosť bojovať na koňoch, Rhino alebo Mammoth, ktorí pomáhajú hrdinu bojovať v boji.

V Age of Conan - Hyborian Adventures si môžete zahrať na tri typy serverov: PvP - veľké bitky medzi klanmi, hradu obliehania, PvE - umožňuje hráčovi útočiť len v pohraničných oblastiach a kultúra PvP - povolené útočiť na ďalšie preteky, kde čokoľvek.

V bojoch v Age of Conan si môžete vybrať povolanie, remeselník ako mierumilovní zobrazenie remeslá zohrávajú dôležitú úlohu v hospodárskom rozvoji.

Prihlásený hra Age of Conan - Hyborian Adventures nadchne všetkých priaznivcov tohto žánru je MMORPG, a vynikajúcou grafikou a vzrušujúci príbeh s vami v čele oddiali jeho Slough.

 

Age of Conan on-line registrácia