Záložky

Lietanie hry online MMORPG

Škola pilotov a kozmonautov otvorila. Postačí si želá, aby sa stal statočný rangers kozmickej rozlohy alebo na bojovník počas jedného z vojen zničiť nepriateľa. Fantastický bitka budúcnosti lákajú očarujúce. Fly Online MMORPG hra k dispozícii zadarmo, a každý môže hrať v tomto smere. Vyberte si akékoľvek vek a typ lietajúceho zariadenia, vyzbrojiť dostupné prostriedky, študovať čítanie a nechať obloha bude vašou druhým domovom. Z hry pre viac hráčov o kozmické lode, lietadlá a helikoptéry sú úchvatné.
Lietajúci hry - boj proti profesionálne Dôveryhodné a realistické hry Fly on-line MMORPG otvoril leteckú školu pre pilotov. Výber nie je striktné, a to môže ísť do každého, kto sa naučil udržať pevnú ruku myš má e-mailovú adresu a je schopný zadať názov do registra. Medzi najčastejšie motív - vojenský letecký minulosti a budúcnosti. Zoznámte sa s rovinami, ktoré sa zúčastnili všetkých vojnách slávne a tie, ktoré boli postavené vďaka predstavivosti autorov virtuálnej zábavy. To môže byť stíhačky a kozmická loď vybavená s fantastickým zbraní: • Lasery • plazmou • Dezintegrátor a iné pochutiny V modeloch reálnych lietadiel pištoľou nainštalovaný obdobie odberu vzoriek, ktoré predstavujú: • Guns • Guľomety • Bomby • Rockets Návod na použitie Preštudujte si manuál predtým, ako herné akcie správne čítať údaje a obsluhovať stroje. Viac senzory vedome zobrazí sa na displeji - každý obsahuje informácie o lietadle nadmorská výška, vzdialenosť, množstvo poškodenia paliva. Ovládanie techniku ​​prvej alebo druhej svete, budete učiť svoje schopnosti a skúsenosti, ak ona je poslušná v manévrov. Môžete prepínať typy pilota tvárou v celkovom pláne, ktorý pomáha v procese aktívnych operácií: odstúpenie od ostreľovanie, útoky a bombardovanie pozemných cieľov. Každé lietadlo alebo loď ich vlastnosti. Ak sa na prvý pohľad nemajú dojem, že je vo vašich rukách, ako zlepšiť techniku, aby to viac vytrvalý, obrnený, rýchly a smrtiace. Dokončenie misie úspešne, a nákup doplnky používať jeho auto. V určitom okamihu rozsah technológie rozšíri, bude kupovať stroj s veľkým potenciálom. Mapa ukazuje vašu polohu a účel - objekty, ktoré musia byť zničené. To môže byť nepriateľské lietadlá či strategické budovy a stroje. Vo vesmíre, všetko vyzerá inak. Niekedy je nutné nielen zostreliť lode a asteroidy. V stave beztiaže, lietanie časti, ktoré je žiaduce rozhodnúť uplatniť na zlepšenie ich kyvadlovú dopravu alebo predať ostatným hráčom. Vzhľadom k tomu, on-line hry sú postavené na vzťahu hráčov na vás čaká: • Diplomatická rokovania • Možnosti PvP a PvE bitky • Zmluva Union • Integrácia v letky • ekonomické vzťahy Tieto prvky sú úzko spätá, a s cieľom rozvíjať harmonicky hračku, je potrebné venovať pozornosť všetkým. Po dlhú dobu sa slabým držať na stroji nebude fungovať, pretože nepriatelia sa zhromažďujú sily a zvýšenie počtu. Tieto sily sa vyvíjajú, aby sa stal nebezpečným protivníkom, čo nie každý môže súťažiť. Ak chcete vyhrať taktiky premietať a vybrať si v každej situácii, techniku, ktorá je najvhodnejšia pre prácu. To môže byť chytrý fregaty, ťažké a nemotorné hviezdy krížnik, spoľahlivé bombardéry, svižné stíhačky, lietadlá útoku. Hráme a pôsobivé Súčasťou procesu, zabudnete, že sedíte doma a nepriateľov útočiť len na monitore. Dynamika udalostí, vynikajúci výhľad, veľa príležitostí nie sú povzbudivé na prvý pohľad, a sprísnila a ponorí do atmosféry plnej účasti v akcii. Stratégia a taktika potom vyžadujú presné výpočty, a pokrok rokovaní závisí na vašom virtuálnom osudu.

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more