War Thunder

Alternatívne názvy: War Thunder

The hra War Thunder plné ponorenie v priebehu Veľkej vlasteneckej vojny.

The hra War Thunder je založený na skutočných udalostiach druhej svetovej vojny, používať rôzne vojenskej výstroje a výzbroje vtedajšej doby. Najrozvinutejšie letectvo v hre, nie je to tak dávno, tanky a obrnené vozidlá boli pripojené k projektu, námorníctvo dnes je developerská vyhliadky pre hru. Historické zložka nie je jediná vec, ktorá je čo najbližšie k pravde, vývojári pri tvorbe lietadla a tanky študoval vlastnosti každého modelu, všetky jednotky vojenskej techniky zhodovať s prototypmi vzhľad a technické vlastnosti.

Air simulátor, takže pôvodne koncipovaný podľa autorov tohto projektu, ale hra išla nad rámec prostého multiplayer online hra, v ktorej je hlavná myšlienka bola vojenská stratégia a simulácie letu.

In hry War Thunder, tanky len sa objavil v roku 2014, sú zastúpené modelmi z troch krajín, ZSSR, USA a Nemecko.

Thinness Game War Thunder. Ak chcete stiahnuť Var Thunder vyžaduje minimálne 1. 5 GB RAM a 3 na pevnom disku. Režim simulátor umožňuje hráči sa cítiť ako pilot alebo Tankman, až do najmenších detailov, bez toho, aby otočením kľúča zapaľovania, nebudete nikam a letieť.

Combat akcie sú rozmanité, môžu zúčastniť aj ako tím a nezávisle:

  • Missions za jedno alebo co-op hráči - tu je nutné vykonať rôzne špeciálne úlohy, alebo sa podieľať na boji proti počítačovej nepriateľov
  • Sessional tím bojuje - oni sa zúčastňuje skutočných hráčov. V tomto druhu bojov iba technika, ktorá bola prítomná na danom mieste v reálnom vojne sa môže zúčastniť.

 

Hrať tiež