The Dead Linger

Alternatívne názvy: The Dead Linger

Hra The Dead Linger je online hra v prvej osobe. Budete mať v hre The Dead Linger skúmať rôzne oblasti a zabiť zombie. Vo vašom básnika sa zídu obrovské množstvo zombíkov.

V online hre registrácia Mŕtvy Linger je veľmi jednoduché. Pre registráciu musíte zadať nasledujúce informácie:

1. Vaše užívateľské meno.

2. Poďte sa s unikátnym heslom a písať.

Hrať hru The Dead Linger budete vo svete, ktorý zostal po apokalypse. V tejto hre, prežitie najschopnejších hráčov. Vaši nepriatelia sú:

1 . Zombie - monštrá, ktorá túži po veľkú túžbu, aby vás zabiť.

2 . Iné frakcie - ostatné preživší, ktorí chcú získať víťazstvo nad vami v prežitie.

Zlomok hry môže obsahovať až 16 hráčov, limit, ktorý môže byť zvýšená iba s časom neskôr. Títo hráči môžu byť buď najlepší priatelia, alebo smrtiace nepriatelia.

Hráči na rôznych serveroch ako nepriateľov k sebe v predvolenom nastavení, ale priateľskými hráči môžu vstúpiť do strany a pracovať spoločne.

Na PvP serveroch, každý hráč je súčasťou jednej z mnohých súperiacich tímov. Cieľom je rovnaký tím a zničiť všetky ostanyh.

V hre The Dead Linger hrať, mali by ste sa postarať nielen o zničenie nepriateľských strán, ale aj blaho vašej postavy. Budete musieť kŕmiť ho a chrániť pred infekciou. Ak vaša postava zomrie, ak dlho nebude mať jedlo.

V hre The Dead Linger on-line a oponovať môže obstarávajú rôzne zbrane z strelných zbraní na improvizované zbrane nablízko. Bezpečnosť Hráč do značnej miery závisí na ich arzenálu . Pre neozbrojený prvák moc hrozby, však, hráč s pušky a iné nebezpečné látky zbraň môže každého, kto bližšie k ich územia zabiť.

V hre The Dead Linger bude prístupný rôzne typy odevy , za predpokladu, špeciálne ochranu a Praktická Výhody .

Zombie - ľudia alebo zvierat, ktoré boli infikované virus HNZ . Tento vírus môže byť prenášaný prostredníctvom telová tekutina alebo fyzický kontakt (najmä uhryznutie ) a možno inými prostriedkami .

Zombie stratil väčšinu svojich vyšších psychických funkcií, a ako také nie sú príliš aktívne. Majú tendenciu byť Manhunter. Zombie má tri hlavné stavy:

- Nečinnosť - miešanie okolo, apatia.

- Dopyt - zombie dokáže detekovať osoby prostredníctvom zraku, čuchu alebo zvuku.

- Agresivita - zombie, ktorí hľadajú pre ostatných hráčov alebo na pozorovacie palube, alebo vykonávať aktívnu prenasledovanie.

Zombie moc ťažšie zabiť ako zdravé ostatné . Umierajú ak hlavami boli zničené alebo vážne poškodené. Však Zombie majú tendenciu rozcupovat . Je taktickú výhodu pre človeka, ak chce prežiť Strieľačky Zombie nohy Napríklad, je spomaliť ich .

Zahrajte si hru The Dead Linger Prirodzene sú zadarmo, ale kupovať platené herný balíček vám dá oveľa viac výhod.

Dobyť svet, ničiť svojich nepriateľov!

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky