Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Alternatívne názvy: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Táto streľba Dúhová šesť.

Game Tom Clancy Rainbow Six Siege je taktický strelec, hráč, v ktorom koná hlavná osoba. Stala sa súčasťou radu Rainbow Six a naposledy po testoch beta od septembra do novembra, k dispozícii na stiahnutie Tom Clancy Rainbow Six Siege od 1. 12. 2015.

V nej nie je žiadna špeciálna prehistória, ale hlavným cieľom počas misií je zničiť viac objektov. Takto je postavený herný proces, ale to, ako sa to deje, je impozantné s realistickým prístupom. Vzhľadom na fyzické zákony, ak niekoľkokrát podkopáte jednu stenu na jednom mieste a vrátite sa do tohto uloženého momentu v hre, bude to vždy klesať rôznymi spôsobmi, ako to robí v živote.

Na účet vývojára Ubisoft Montreal existuje veľa vynikajúcich herných produktov, ktoré zapôsobia na harmonickú kombináciu všetkých parametrov. Grafika, pozadie a hudba, spôsob spravovania a pohodlné menu nespôsobujú žiadne sťažnosti. Stiahnite si Tom Clancy Rainbow Six Siege okrem toho, môžete nielen pre Windows, existujú verzie pre hranie na PlayStation 4, rovnako ako jeden Xbox.

Vlastnosti najvíce drvivej hry.

Boj proti teroristom sa stal veľkým problémom, ktorý postihuje mnohé krajiny. Vedúce štáty vytvorili protiteroristické detaily, ktoré konajú rozhodne, šikovne, harmonicky a statočne. Bez náboru nemôže robiť, ale hlavné nádeje sú umiestnené na jednotkách, v ktorých štyria ľudia s jedinečnými schopnosťami a úlohami. Ak nie je nábor veľmi dobre vybavený, potom v špecializovaných oddeleniach sú vojaci vyzbrojení unikátnymi zariadeniami, ktoré slúžia ako ochrana a útoky.

Elite tím zahŕňa zástupcov z celého sveta:

 • American SWAT
 • British SAS
 • German GSG9
 • French GIGN
 • Russian Spetsnaz

This bojovník nemá rovnakú hodnotu v otvorenom alebo obmedzenom priestore. Prenikajú do akejkoľvek budovy, sú v boji neporaziteľní, vycvičení na mieste koordinujú akcie a berie veci pred búrkou. Využívajú okolité územie s maximálnym prínosom. Pri výbere úlohy ochrany otočte miestnosť na spoľahlivú pevnosť pomocou improvizovaných predmetov a v útokovej skupine prekonajte prekážky. Nebojte sa zlomiť a zničiť. Kto potrebuje vchodové dvere, keď ho môžete preraziť kdekoľvek cez stenu, podlahu alebo strop. Niekedy je to jediná šanca dostať sa do cieľa a prinášať víťazstvo bližšie.

Playing Tom Clancy Rainbow Six Siege na PC, spojte sa s hráčmi, aby sa zúčastnili online bitiek. Čakáte na rozsiahle operácie PVP a PVE a ak sa vyberie úspešná taktika, nepriateľský tím bude porazený. Bots v hernom priestore budú dokonca viac ako skutoční hráči a budeme im odolávať, rozvíjať ideálnu stratégiu.

Systémové požiadavky.

Ubisoft koná s priaznivým odporúčaním od Rainbow Six Siege spoločnosti Tom Clancy, aby si kúpil manuál a podrobil popisu všetkých operácií, jedinečné sfarbenie zbraní, mapy a dokonca aj hlavné sily nepriateľa. To vám pomôže naučiť hru dôkladne, pripraviť sa na všetky prekvapenia a úspešne vykonať túto operáciu.

Dabs Tom Clancy Rainbow Six Obliehanie bolo založené a ľahko spustené, potrebujeme celkom demokratické systémové požiadavky:

 • OC: Windows 8. 1/7/8/10 (x64)
 • OP: 8 Gb
 • Procesor: Intel Core i5-2500K alebo AMD FX-8120 Eight-Core (3. 3 GHz (odporúčané), 2. 6 GHz (Minimum))
 • Video: Nvidia GeForce GTX 670 alebo AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X (2 GB)
 • Zariadenie
 • Sound: kompatibilita s DirectX 9. 0c
 • miestnosť: 10 Gb
 

Hrať tiež