RAID: Shadow Legends na PC

Alternatívne názvy: Raid, Raid Shadow Legends

RAID: Shadow Legends - MMORPG v štýle drakov Dungeons s 500+ jedinečných hrdinov

Začať hrať RAID: Shadow Legends na PC, ponoríte sa do histórie jedného tímu. Štyria nebojácni hrdinovia bojujú ako jeden, aby zničili draka a vzali jeho bohatstvo. Hrdinovia Galek, Ethel, Kael a Eilen. Všetci majú rôzne schopnosti - kúzelník, bojovník, strelec a kopijník, ale navzájom sa dokonale dopĺňajú a podporujú. Je pravda, že konečný šéf je príliš silný. Bez ohľadu na to, ako sa snažili, drak vzlietol do vzduchu a chrlí plameň z hrdla ... Nikto neprežil.

V tomto pozadí sa končí a predtým, ako sa objaví rozhodca, strážca herného sveta. Oslovuje vás: „Telerské kráľovstvo zahynie z vojen a sporov. Nepríjemní priaznivci Cyrothu šírili Temnoty z východu na ďalšie územia. Ako strážca Telerius som urobil všetko, čo bolo v mojich silách, ale moja sila sa minuli. Teraz pokračujete v mojej práci. Obnovím jedného z mŕtvych hrdinov. Nemám dosť sily na viac. Odteraz vás bude 10 0007 poslúchať 10 0008. Vyberte, koho chcete obnoviť. "

Od tejto fázy sa začne vaša hra. Predtým, ako si vyberiete jednu zo štyroch:

  • Eilen - vysoký škriatok, lukostrelec, zručnosti: dobre zameraná strela (útok na nepriateľa). Ak bol útok kritický, zasiahne stále), nebeská šípka (útočí na jeden cieľ, potom na všetkých nepriateľov). Ak cieľ zomrie, dostane bonus za kritickú šancu 30 percent za 3 otočky), Death Valley (útočí na všetkých nepriateľov 2 s.) a aura, ktorá dáva bonus spojencom.
  • Kael - temný škriatok, mág, zručnosti: úder temnoty (útok na nepriateľa). S pravdepodobnosťou 80 percent ukladá jed na 2 otáčky jedu 2,5 percenta), kyslý dážď (útok na všetkých nepriateľov). Za každého zabitého nepriateľa vyplní jeho 25% stupnicu), rozpadne (útočí na náhodné ciele 4 s. S pravdepodobnosťou 40 percent ukladá jed na 5 otáčok jedu) a auru, ktorá dáva spojencom bonus.
  • Pebble - orc, warrior, skills: cut over (útoky na nepriateľa 2 s.), povstal z pekla (útok na všetkých nepriateľov. Vystavuje 30% bonus za rýchlosť na 2 zákruty), prekliatu sekeru (útočí na náhodné ciele 4-krát). S pravdepodobnosťou 30 percent ukladá ochrannú pokutu 30% za 2 zákruty. Ak sú na cieli viac ako dve pokuty, s pravdepodobnosťou 30 percent, ukladá ochranný trest 60 percent za 2 ťahy) a aura dáva spojencom bonus.
  • Ethel - posvätný poriadok, kopijník, zručnosti: úder na miesto (trikrát zaútočí na nepriateľa). Pri poslednom zásahu s pravdepodobnosťou 75 pr. ukladá slabost 25 percent na 2 zákruty), steblá bohov (útok na všetkých nepriateľov, šanca na kritický úder +15 percent), nahliadnutie (na 2 zákruty ukladá bonus za útok 25%). Ak zdravie klesne pod 50 percent, na 2 zákruty sa uplatní ochranný bonus 30 percent. Potom chodí) a aura, ktorá dáva spojencom bonus.

Rozhodca pokračuje vo svojom príbehu a prináša vám aktuálne informácie. Toto je vaša Bašta. Tu môžete privolať a vylepšiť hrdinov, ktorí budú bojovať o s 10 000 silami temnoty. Už ste si vybrali prvého hrdinu, ale na dokončenie misií budú potrebné silné stránky ďalších štyroch hrdinov. Použite Tajomné črepy na privolanie hrdinov na portáli. Hneď ako zavoláte prvého hrdinu, rozhodca vám pošle na dobrodružstvo, konkrétne popravu kvapkania, súčasne rozprávajúc históriu sveta Teleria. V prvej vetve kampane musíte poraziť kráľa banánov, nájsť ho a zistiť pravdu: prešiel veľký kráľ Taiba na stranu temnoty.

Na fázach kampane sa dozviete históriu sveta a očistíte ju od špiny. Nie je to také jednoduché, ako by sa mohlo zdať po vašom prvom víťazstve. Ďalší nepriatelia budú silnejší a temnota bude iba stredná. Pripravte sa preto na predvolanie nových silných hrdinov a ich použitie v boji. Na hovor používame črepy:

  • tajomné fragmenty návrhu sú najjednoduchšie, z ktorých môžete nazvať hlavne zelených hrdinov, občas modrých;
  • starobylých črepov predvolania - zo starodávnych úlomkov s veľkou pravdepodobnosťou, že môžete povolať modrých hrdinov, je tiež veľmi malá šanca privolať purpurových a oranžových hrdinov;
  • tmavých črepov predvolania - zvýšila pravdepodobnosť predvolania purpurových a oranžových hrdinov, ako aj vysokú šancu získať hrdinov temnoty;
  • posvätných črepov zvolania - možno zvolať s vysokou pravdepodobnosťou fialovej a oranžovej. Najlepšie črepy na predvolanie 10 0007 z najlepších 10 0008 hrdinov.

Univerzálna akcia v RAID: Shadow Legends na počítači - „Zostaňte doma a starajte sa o seba“

Choďte do hry a získajte tri Dark Shards, dve tašky Arena Tokens, 1 krmivo z piatej úrovne, 2 krmivo zo štvrtej úrovne, tri krmivo z tretej úrovne, posilňovač plus sto percent na tri dni a 500 energie na boj proti monštrám.

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky