Oloko

Alternatívne názvy: Oloko

Oloko on-line - zábavné, pestré, bohatý multiplayer strategická hra, ktorá prináša užívateľom do zábavnej fantasy svete, kde si môžete vytvoriť akúkoľvek hlúposť. Obrázok vybraná na začiatku zvieraťa, budete mať plný hostiteľ vás v určenom území. Vaša úloha - vytvoriť svoj vlastný majetok, dopriať svoje obľúbené veci a jednoducho žiť šťastne. Oloka hra vylučuje akúkoľvek nudné rámy správanie. Tu budete robiť tie veci, ktoré sú pred a nikdy nesnívalo. Chcete sa smažiť žuvačky - to je celkom možné. Chcel som sa variť hamburgery páchnuce - dobre, tak kto zakazuje? Vzal som ju do hlavy, že upiecť tortu chichot - choďte do toho! Alebo možno ste sa rozhodli, že je čas začať pestovať plodiny užitočných rastlín, No, aspoň, a banány - rýchlo sa pustiť do podnikania a čoskoro budú môcť dať svoj tovar na predaj. Tiež to, čo máte v úmysle urobiť príjemné veci, budete môcť komunikovať so svojimi novo nájdenými priateľmi. V Oloko Online je dobre vyvinuté sociálne zložku, a vy ste povinní sa stretnúť s ľuďmi, ktorí sú vám blízki v duchu. Navyše, každý hráč má k dispozícii, aby sa pripojila k skupine riešiť ich problémy spolu so svojimi kamarátmi. Užijete si veľa problémov - nemusíte strácať veľa času nazvyš!

Chcete sa stať rezidentom v neuveriteľnej svete, musíte sa zaregistrovať Oloko. Vytvoriť účet je tak jednoduchý, že sa rozhodnete tento postup len pár minút. Prejdite nasledujúcich krokov: vyberte požadovanú podlahu, zadajte užívateľské meno, vytvoriť heslo, svoju e-mailovú adresu a zadajte ju do sdeduet riadku. Nakoniec prijať užívateľskú dohodu, tikanie. Prihlásiť sa k odberu noviniek poskytované v predvolenom nastavení. Teraz si môžete zahrať Oloko priamo vo vašom prehliadači. Je potrebná inštalácia. Bonus je systémové požiadavky hry skromnosť a - sú naozaj minimálne. To znamená, že hry budú môcť vychutnať všetci.

Predtým, než Vás zadarmo, interaktívne Oloko hry, ktoré deti môžu hrať bez problémov a ktoré často závislé dospelých. Verte, že aj vy nájdete veľa výhod projektu od prvých minút hrania. Čo bude postava? Po prvé, budete mať zámok a mala by rozvíjať. Máte skvelú príležitosť vybudovať všetko, čo na vašej vlastnej ceste. Po druhé, bude užitočné farme. Existuje mnoho druhov zvierat, ktorý je k dispozícii obsahovať. A ešte treba zasiať stavebných pozemkov a čakať na úrodu užitočných rastlín. Po tretie, to pomáha nadviazať obchodné vzťahy. To bude mať kontakt s ostatnými hráčmi. Po štvrté, je zvládnutie profesie. Bez ohľadu na to, či pracujete priťahuje poľnohospodár pekár alebo kuchár, úsilie o Osvojiť si zručnosti profesie, budete stále musieť stráviť. Ako sa hovorí, bez ťažkostí, nevyťahujte ryby z rybníka. Spustenie Oloko hrať neskúseného nováčika postupne budete dobývať úroveň po úrovni, a stále viac presvedčení. Mimochodom, a bohatší, taky. Po prechode do výšky predchádzajúcej posunul doľava údajnej vyzdvihnúť nejaké ocenenie, ktoré nepochybne jednoducho nemôže, ale radovať. Mali ste čas na premýšľanie, že sa obáva príliš veľa, a napríklad sa malé deti naučia základy hry. Ale to by sa nemali znepokojovať. Všade na herných miestach je veľa NPC , ktorí sú ochotní povedať, čo urobiť, aby pomohli v ťažkej situácii, plynúcej. Dokonca aj deti od 6 rokov veku pochopiť, čo je to, čo!

Pripravte nezabudnuteľnú cestu, závratné dobrodružstvo a jednoducho úžasná paleta čarodejníckom svete poteší vás každú minútu. Už nikdy sa nebudete ľutovať si vybrali tento zábavu! Môžeme len Prajeme vám veľa šťastia!

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky