Potreba rýchlosti: uhlík

Alternatívne názvy: Potreba rýchlosti: uhlík

Series Game NFS je niečo, čo slávny a známy po celom svete pre každého hráča, a dokonca aj tí, ktorí absolútne nechápu, závodné hry a majú voitelskogo zručnosti, rád túto sériu hier. Hra Need for Speed: Carbon part vysoko postavených tri projekty. Príbeh hlavného hrdinu, ktorý je prezentovaný na verejnosti najhľadanejších, pokračovala aj v tejto časti. Charakteristickým rysom tejto hry je získala polícia, rovnako ako teraz bolo trochu pokojnejšie. A tu je to, čo fanúšikovia radovať úplne prvú verziu hry, sa tvorcovia rozhodli vrátiť nočný režim závodné súťaže. Každý automobil, ktorý je uvedený v hre pre účastníkov Carbone voľby, do určitej miery podobať rovnaké legendárne vozne z Most Wanted. Ale výber sortimentu vozidla je veľmi veľký. Tento športový a miniatúrne a závodné a kompaktných vozidiel, autá svalu a prípadné mnoho konceptov. Teraz pre účastníkov hry mať možnosť súťažiť o cenu na seba pre seba, a teraz sa venuje tím. Tím sa môže skladať z hráčov, ktorí sú najviac rôznych zručností, prečo sa významne zvýšili možnosť získať víťazstvo v súťaži.

Vo všetkých, a to napriek skutočnosti, že v súčasnej dobe hrať Need for Speed: Carbon je zakázané pri účasti v ťahať prebehnutí, fanúšikov extrémnych pocitov neboli opustil hru, vedľa ktorej sa tvorcovia rozhodli potešiť tých, ktorí milujú hru a vrátil obľúbený drift. Tam je ďalšie modifikácie návrate do reálneho režimu simulátora, ktorý do značnej miery sa týka počiatočného návrhu hry. So všetkými zranenia, ktoré sú schopné dať auto v hre vyzerať čo najbližšie k realite. A zakladatelia boli schopní pridať pravdepodobnosť horiacich vozov, čo prispieva k realistickejšiemu priebehu hry.

Ak chcete spustiť hru, ktorú sú potrebné na prevzatie Need for Speed: Carbon, a dať hru klienta na sveem počítači. V rámci projektu bude očakávať veľa úloh a schôdzok, bude len rozdiel od predchádzajúcich splátok tak, že prakticky akákoľvek kontrola bude vykonaná v pochovaný v blízkosti závodisko. Len som chcel spomenúť, že v režime voľnej jazdy bola zrušená.

V Need for Speed: Carbon hry zadarmo pre každého účastníka má možnosť vyskúšať si najmodernejšie mesta v uliciach, ktorí vyvinuli tvorcovia projektu nekončí s výrobou úvodná časť hry. Len sa pozrite, dobre si zaslúži inzerovať údolia, ktorá obsahuje rad noviniek v tomto projekte. V ostrých zákrutách a neuveriteľne silný v Need for Speed: Carbon stroj dá najnovšie kartám jedinečnú chuť. V tejto hre, môžu aj tie najmenšie chyby stálo život, takže je potrebné starostlivo sledovať situáciu. Boje sú v údolí zvláštnu pozornosť. V konfrontácii existujú dva typy bitiek: od začiatku sa vaša postava sa snaží priblížiť čo najbližšie k súperovi, takže okuliare idú rýchlejšie, a potom vykonávať rovnaké akcie svojho súpera. Prečítajte si všetky nuansy hry možné, keď sa pozriete na hru Need for Speed: Carbon video trailer!

Väčšina účastníkov v hre samozrejme všimol, že chcete premýšľať o ďalšie úplne nové spôsoby, však, nastaviť režimy, ktoré už chytil fantázie úplne rovnako ako. Avšak stiahnuť NFS Carbon je nutné pre všetkých hráčov, ktorí sama rešpektuje!

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky