porušovateľov zákona

Alternatívne názvy:

Games LawBreakers je dynamická strelec. Predtým, ako budete hrať LawBreakers, ktorý sa stal chutným kúskom pre fanúšikov futuristických svetov. Téma, ktorú si tvorcovia zvolili za svoje majstrovské dielo, leží v rovine postapokalyptického sveta, v ktorom má prežiť.

A koncom leta 2017 spoločnosť plánuje uvoľnenie projektu, a hráči nemôžu čakať, až budú môcť hrať hru LawBreakers. A väčšina hazardných hier sa starala o predobjednávky, to je len pre počítač a predponu iné termíny. Kto plánuje prevziať LawBreakers a nainštalovať na CP, by mal byť v čase do 7. júla. Avšak počet kópií predobjednávky pre PS4 je obmedzený len na 5000 kópií, takže je lepšie sa ponáhľať.

A pre množiny položiek, pre obe platformy sú rovnaké:

  • Par sád hier, pre každú zlomok podľa inštancie
  • Destart Abaddon
  • Originálna osobná schránka s číslom
  • Nickle Deadzo, elitné nálepky LawBreakers a dokonca aj pohľadnicu

Jediná charakteristická vlastnosť je, že možnosť pre počítač príde vo forme digitálneho Deluxe kódu, na rozdiel od vydania pre PS4, ktorý je distribuovaný fyzickými kópiami. Ale nebuďte smutní, pretože samotná hra je prispôsobená pre nášho hráča a my len musíme počkať.

Pri prvom kroku, ako v prípade LawBreakers, nie je nezaujímavé sa naučiť pozadie. Udalosti sa odohrávajú na našej planéte, ale v ďalekej budúcnosti. Zdá sa, že je to pokrok, ale raz sa niečo pokazilo (ako vždy) a civilizácia sa zrútila. Katastrofa zničila Mesiac, čo viedlo k globálnym problémom: klíma sa zmenila, začali prírodné katastrofy a pozemská gravitácia sa radikálne zmenila. Ľudstvo však nezaniklo, ale podarilo sa prispôsobiť novým podmienkam. Na trosky starého sveta sa rozrástla nová generácia, pokročilejšia. Ľudia sa naučili žiť v transformovanom prostredí a dokonca vybudovali aktualizovanú civilizáciu, ešte pokročilejšiu.

Najprv sa zdalo, že život sa zlepšuje a rovnováha bola obnovená. Spoločnosť bola rozdelená do dvoch skupín: mafie a zákon. Na tejto konfrontácii je postavený plot iPlayer LawBreakers. Čakáte na veľkolepé bitky s fantastickými zbraňami a vozidlami.

Periodicky sa pridá nové funkcie, režimy a mapy a samolepky sa dajú vyrobiť na kanóny. Napríklad Juggernaut rýchlo zhodnocuje vyhoreté palivo; Ak je Omega úplne nabitá, potom Gunslinger spôsobí veľké škody; Wraith trpí menej v boji zblízka a účinnejšie odpáli bomby.

 

Hrať tiež