Far Cry

Alternatívne názvy: Far Cry

Far Cry - počítačová hra v žánri first-person strieľačku. Far Cry hra celkom jasný a bohatý. Ako v každej hre tohto žánru počítača Vašou úlohou je, aby zostali nažive. To, samozrejme, s výnimkou cieľov, ktoré sa majú dosiahnuť v hre. Táto hra má neskutočnú popularitu v dobe kratšej ako šesť mesiacov po predaji. Niečo neobvyklé schováva v tejto hre. Iste ste už prekypujúci zvedavosť, a vy ste vypálili do sveta hry a stiahnite si hru Far Cry.

Budete dávať rady a v žiadnom zhone začať, aby sa zoznámili s hrou, aspoň povrchne, s recenziami textových a obrazových recenzie. A potom si môžete ľahko stiahnuť hru Far Cry. Vo Far Cry hry hrať ihneď po spustení procesu sťahovania.

Celý dej hry sa dozviete o živote bývalého komanda. Hrať Far Cry budete im to, hlavný hrdina hry, nie je divu, že má skúsenosti vo vojenskej sfére. Hra sa odohráva v krásnej hustej tropickej raja ostrovov v Tichom oceáne Kabat. Vaši súperi budú ľudia podieľajúci sa na vývoji mutácie vírusu. Stretnete na ceste už infikovaných primátov.

Vrátane vášho charakteru, aby vás a pomôže vám v bariére, tj nepriatelia budú tieto znaky:

• Jack Carver,

• Valerie Constantine;

• Doyle;

• plukovník Richard Crowe;

• Dr Krieger.

Jack Carver - vlastne vaša postava. Vlastník požičovňa vodných ciest. Podieľa sa na misiu už prichádzajúca na ostrove.

Valerie Constantine - agent CIA v utajení. Jack žiada o pomoc pri plnení svojho poslania. Po plánu je odhalené porušenie Jack.

Doyle - inžinier, v utajení. Odoslanej vyjasniť situáciu na ostrove. Jack zabil.

Plukovník Richard Crowe - žoldnier, zamierte na ochranu ostrova.

Dr Krieger - hlavný nepriateľ v hre. Majster všetkých laboratóriách na ostrove k rozvoju špeciálnych materiálov.

Preveďte každej misie Far Cry je z najväčší význam pre ďalší vývoj udalostí. Tiež, to všetko je vzhľadom na množstvo priechodov. Všetko, ako obvykle, začína tréningového režimu. Developer ponúka výber z niekoľkých spôsobov, ako dosiahnuť cieľ hry.

U všetkých týchto dobrodružstiev, váš hrdina, samozrejme, nemôže prežiť bez zbraní. To je zbraň Far Cry prezentované, nemusí byť obrovská rozmanitosť, ale najviac potrebné.

A vždy so svojím Jack Carver, že je vybavuje položiek: ďalekohľady, svietidlá, nočné videnie, nastaviť výbušniny, lekárničku, nepriestrelnú vestu, prístupové karty a komunikátor.

Hra Far Cry pomocou expresívne a jasnú grafiku sa bude týkať vás vo svete cestovného tak úžasné raja na Zemi. Stále viac a hudba, dobre zvolené podporu celková situácia podčiarkuje bod. Všade okolo skutočné a chcú užiť, ale vašou úlohou nebude vám dám odpočinutie. Musíme sa poponáhľať. Poponáhľajte si a vy, pretože všetci čakajú na vašu pomoc. Nezabudnite konzultovať hra Far Cry svojich kamarátov. Všetci by sa mali cítiť ako hrdinovia.

Dobrý budete hrať! Ďakujem vám za pozornosť!

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky