Deus Ex ľudstvo rozdelené

Alternatívne názvy: Deus Ex ľudstvo rozdelené

Game Deus Ex Mankind Rozdelené na svetové sprisahanie.

Jednu-užívateľskú hru RPG Deus Ex Mankind Divided sa stala pokračovaním seriálu Human Revolution, vydanom v roku 2011. Teraz Eidos Montreal pod vydavateľstvom Square Enix pripravuje vydanie pokračovania, rozpráva o udalostiach sprisahania za 2 roky po prvej časti. Hoci bude hra uvoľnená iba 23. 08. 2016 g, je známe, že Deus Ex Mankind Divided download je k dispozícii pre platformy:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

Stes-strelec s príznakmi strelec od vedúcej osoby rozvíja udalosti v roku 2029. Budúcnosť nie je tak ďaleko, ale autori obdarili herný svet s technológiami, ktoré ešte nie sú pravdepodobne k dispozícii pre ľudstvo. Hoci, keďže máme čo do činenia s beletriou, môžete všetko pripustiť.

Krátka na pozemku.

Ak si urobíte predobjednávku, si môžete stiahnuť Deus Ex Mankind Rozdelené pred termínom. V spoločnosti budúcnosti sa veda a technológia doteraz posunuli tak, že sa naučili modifikovať ľudí. Poškodené končatiny alebo orgány sú nahradené bioprotézami a ľudia dostávajú nové príležitosti. Niektorí využívajú svoju výhodu na zločinecké účely a to vytvára spoločnosť proti všetkým"mechanizovaným"občanom.

Situácia sa zahrieva Upravené sú považované za vyhnancov a nútené žiť izolované. Medzi nimi Adam Jensen je agentom spoločnosti Interpol. Je ozbrojený mechanickými bioprotézami a modernými zbraňami. On je cudzinec vo svete obyčajných ľudí a medzi takými ľuďmi, ako je on sám. Preto je dôležité určiť správny model správania, aby ste odhalili tajné sprisahanie a pochopili, kto môže byť dôveryhodný.

Hráči musia rozvinúť schopnosti Adama a zmeniť ho na šikovného, ​​silného a obratného bojovníka. Zbraň bude k dispozícii aj pre rôzne vzorky a dá sa získať naraz počas prechodu. Počas bitky stratí hrdina energiu, ale na rozdiel od predchádzajúcej série, kde ste museli nájsť spôsob, ako ju obnoviť, teraz sa to stane automaticky.

V stredu nového Deus Ex ľudstva rozdeleného na váš počítač uvidíte titánový štít, ktorý dočasne chráni pred fyzickým poškodením. Je namontovaný v kefke a vybíja 4 náboje. Zmenili funkčnosť nano-blades, môžu fungovať ako vzdialená zbraň a v predlaku Adamu namontovali PEPS ilegálnu šokovú pištoľ.

Frakcia a znaky.

Je prirodzené, že v tejto situácii boli ľudia rozdelení do dvoch skupín:

  Zvýšená koalícia práv
 • KPA
 • OP 29 operatívna skupina

KPA je mimovládna skupina, ale má váhu v politickom svete, pretože predstavuje významnú časť populácie rozšírených ľudí. Koalícia sa nachádza v Nemecku a vedie ho bývalý lekár Talos R cker. V poslednej dobe bola organizácia obvinená z teroristických činov napriek jej pokojným vyhláseniam.

OP 29 sa objavil v dôsledku rozhodnutia vládnych organizácií rôznych krajín a má plné právomoci.

V každej frakcii sa stretnete s niekoľkými znakmi. V rade CPA sú:

 • Talos Rucker vedúci koalície. Na ochranu zosilnených ľudí uprednostňuje nenásilné metódy, ale niekto ich nahradí.
 • Victor Marchenko je naklonený radikálnym metódam.
 • Vatlav Koller nepripravený inžinier zväčšenie pod rúškom mafie Zhvani.

Zloženie OP 29:

 • Adam Jensen chce zastaviť iluminátov, aby zachránili svet.
 • Jim Miller Riaditeľ pobočky.
 • Alex Vega pomáha Adamovi zistiť všetko o Illuminati.
 • Cicaine je pilot v skupine Adam.
 

Hrať tiež