Crossout

Alternatívne názvy: Krossaut

Crossout hry: svet bez kompromisu

Crossout je jedinečná nová akčná hra MMO, kde sa akcia uskutočňuje v šialenom post-apokalyptickom svete. Nachádzate sa obklopený zničeným mestom, ktoré bolo kedysi prosperujúcou metropolou. Teraz leží v zrúcaninách a bojové stroje, ktoré si vytvorili vy a ostatní hráči, sa pohybujú okolo bludiska prázdnych ulíc.

Čaká vás súčasná dizajnérska kancelária, ktorá by sama mala smerovať. Každý hráč má vlastnú dielňu, v ktorej vytvára zázraky, oddelené materiály zbierajúcich impozantné auto a potom ho oživujú. Len si predstavte otvárací potenciál tejto okupácie!

Destrukčné vojny vytvorené človekom

Start Crossout hrať bojovať kvôli vojne. Vaša misia je jasná - strieľať a vyhrať, prežiť v priestore, kde nezostali žiadni ľudia. Len stroje s obrovskými zbraňami naďalej bojujú, poháňané vlastným nápadom.

Aby ste mohli začať s navrhovaním modelov vlastných strojov, musíte ich stiahnuť Crossout a vybaviť ich:

  • Broney
  • Zbrane
  • Zprchať
  • Kolesá
  • Anti-gravitačná platforma

Každý detail musíte vyvíjať sami, či už ide o raketomet, guľomet alebo reťazovú pílu a vŕtačku. Pripojte fantáziu a príďte s jedinečným vybavením, aby ste sa stali silnejšími súpermi. Teraz ste vodcom oceľových samohybných vojakov, ktorí nepoznajú strach, pohybujú sa proti nepriateľovi, obklopujú ho a ničia.

Starajte sa o detaily pre zblíženie a pohybujte sa. Nedá sa zabrániť blízkym kontaktom a ak je pancier vybavený náhradnými "prekvapeniami", bude pre vás ľahšie odolávať a odpudzovať nápor. Bude tiež "biť" nepriateľa bolestivým spôsobom a uhryzne z jeho auta užitočnú vec, zbavuje ju svojich výhod a ochrany. Budete potrebovať autá na ľahšie a ťažšie vozidlá pre rôzne úlohy. Niektorí z nich budú robiť rýchle manévre a prieskum, zatiaľ čo viac impozantné sily sú vytiahnuté.

Interakcia s hráčmi

Vylepšené a unikátne vzory môžu byť ponúkané iným hráčom v aukcii. Je to vzájomne prospešný obchod, kde každý predáva svoje vojenské výtvory. Buďte kreatívni a odvážni, aby bol váš produkt v dopyte. Tiež je možné po boji vyzdvihnúť veci na ihrisku. Zariadenie, ktoré ste zničili, ponecháva veľa užitočných, cenných vecí a tak, aby nezmizli a nedostanú sa k iným, ktorí chcú profitovať, rýchlejšie ich vyzdvihnúť.

Pripojte sa k iPlayer Crossout a začnite boj s hrozivými obrnenými personálmi. Jedna strela môže zničiť nepriateľskú zbraň alebo poškodiť obranu, čo zníži jeho bojové vlastnosti. Spočiatku úroveň výkonu nebude fungovať tak vysoko, ako je to možné, ale keď získate skúsenosti a získate body, budete môcť pumpovať a vylepšovať svoje samohybné zbrane. Máte všetky šance stať sa silným súperom:

  • Výroba inovatívnych strojov
  • Zúčastňovaním a temperovaním v bojoch
  • Zbieranie zbierky nebezpečných zbraní
  • Predajné vzácne artefakty za vysokú cenu

Ide o úplne nový prístup k vytvoreniu herného sveta. Dokonca aj krajiny s chátrajúcimi budovami sú atraktívne. Pripravte sa s opanovými strojmi, zorganizujte skutočné znázornenie baletu smrti, rozoberajte ich, dômyselne prekonajte sutiny kameňov, labyrinty zvyškov stien, otvorené polia, kyslé močiare. Boj sám o sebe vyzerá veľkolepe - škrípanie kovu, iskry ako ventilátor, kúsky zeme pod kolesami.

Tieto prvé minúty hrania v hre sú nabité vzrušením as túžbou začať čoskoro konať. To prispieva k originálnemu príbehu, populárnemu žánru, skvelej grafike, neobvyklému prístupu k vývoju udalostí a zaujímavým špeciálnym efektom.

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky