Blatský Bullet

Alternatívne názvy: Black Bullet, Black Bullet

Hra Black Bullet od vojaka k zaraďovania.

Hra Black Bullet osloví všetkých milovníkov zbraní takticky premyslený boja a prežitie v daždi guliek. Multiplayer strelec beží priamo v prehliadači a nevyžaduje sťahovanie softvéru klienta, aj cez to, že je to veľmi krásne, dobre vysledovať grafika a skvelé špeciálne efekty.

Herná hráči vidieť udalosť v prvej osobe, dáva realitu, čo sa deje na monitore počítača, a to skvelý hlas všetkých činností a zábery naozaj prináša virtuálny svet. Ako taký, tam je v tejto hre žiadny dej, všetko je jednoduché zvoliť – stranu konfliktu, a akonáhle ste pripravení k boju krst. herné módy Black Bullet Five, hra začína s trochou tréningu, kde bude neskúsený užívateľ oboznámiť vývojárom s vedením hlavnej postavy a funkcií menu, ďalšom výbere akcií pre hráča, môže:

  • Vstupit na aliancie a pracovný tím bitku v boji medzi rôznymi frakciami;
  • Pouchastvovat v búrke a snažila sa oslobodiť strategicky dôležité objekty síl nepriateľa;
  • Samostoyatelno vstúpiť na bojisko vo voľnom režime a získať bojové skúsenosti zničenia nepriateľa;
  • Rezhim súťaž znamená niečo ako krvavý šport, je k dispozícii na akejkoľvek úrovni.
  • Každý deň sa otvorí režim rebrík, kde hráči môžu zapojiť do boja proti ratingu.

Hrať hru Black Bullet skutočnú výzvu pre vzrušenie o azyl, bude ich charakter začať svoju cestu ako jednoduchý vojak s najnižším výkonom a zariadení, a môže dokončiť plne vyzbrojený radom Marshala na jednu stotinu vyrovnanie úrovne.

 

 

Funkcia Black Bullet.

Hra je veľmi populárny, a to napriek skutočnosti, že vyšiel nie je to tak dávno. Na ceste, aby sa stal statočný bojovník za viac ako 100 miliónov užívateľov, čo činí hrateľnosť oveľa zaujímavejšie, pretože môžete spojiť a bojovať so skutočnými ľuďmi, nie botov predpísané autori. Aby sa pripojili k registrácii Black Bullet je nevyhnutný postup, ale to netrvá dlhšie ako jednu minútu. Tento proces je nevyhnutný, aby sa dosiahlo všetky výkony a uložené hráčov v každom vchode.

Okrem rôznych herných režimov a existuje veľké množstvo bojových, ich viac ako tridsať. Každá karta vyžaduje, aby hráč alebo tím s rôznymi taktikami, niekde lepšiu prepadnúť nepriateľa a nalákať ho do smrtiacej pasce. Na inú mapu, najsprávnejšie stratégie je skryť pred zrakmi s ostreľovacia puškou, a prvý zničiť väčšinu nepriateľov úkrytu, potom vstúpiť do otvoreného boja, odkladanie tichú zbraň na rýchle paľby zbrane. Miesta sú veľmi odlišné od seba navzájom, tam je otvorený priestor, opustené sklady a uzavreté stálosť s úzkymi priechodmi, kde skupina nezmestia.

Ak chcete získať herné peniaze a skúsenosti v niekoľkých smeroch, v Čiernom Bullet hrať sami alebo s priateľmi jednoduchým výberom režimu karty a bitky, a môžete plniť úlohy od vývojárov, a to ako plánované časovo obmedzená, za svoj ​​výkon z hráčov dostane vecné ceny , herné nástroje, poistné zariadenia a mocné zbrane.

Mimochodom, iPlayer Black Bullet výber zbraní je veľmi rozmanitá, rôznych značiek zbrane, ostreľovacia a útočné pušky, guľomety s rôznym ničivú silu a počet nábojov v klietke, granátov. Aby všetky strelné zbrane potrebujú muníciu, nože nepotrebujú guľky a nevytvárajte hluk, takže majú vo výzbroji by nemal byť zanedbávaný.

 

Hrať tiež