APB Reloaded online

Alternatívne názvy: APB Reloaded online

APB Reloaded on-line - novú návykovú hru pre viacerých hráčov, hovorí o opozičnej gangy a políciou. Akčná hra sa odohráva v našej dobe, a užívateľ má možnosť osobne sa podieľať na demontáž a ovplyvniť ich výsledok.

Pôvodne na nlayn hra APB Reloaded vyvinutý Realtime Worlds, ale po získaní Gamers prvý, to bolo podstatne lepšie a prináša na ďalšiu úroveň. Pri vývoji hry podieľal David Jones, ktorý je developer slávnej hry GTA.

APB Reloaded online hra má nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

- Operačný systém: Windows XP;

- CPU: Core 2 Duo 2. 13 GHz

- RAM: 2 GB

- Video: 256 MB Radeon X1800;

- DirectX 9. 0s;

- Voľné miesto na pevnom disku: 5 GB

- Rýchlosť pripojenia k internetu: 512 kbit / s

V praxi sú tieto parametre pre jednoduché hry nemusí stačiť. APB Reloaded online hra , ktorý má nasledujúce odporúčané požiadavky:

- Operačný systém: Windows Vista / Windows 7,

- CPU: 2. 4 GHz Intel Jadro 2 Quad alebo ekvivalentné;

- RAM: 4 GB;

- Grafická karta: GeForce 8800 GT 512 MB alebo ekvivalentné;

- Širokopásmové pripojenie k Internetu.

Ak parametre spĺňajú požiadavky počítačových hier môže byť potom sa p egistratsiya hre APB Reloaded . APB Reloaded on-line registrácia trvá veľmi málo času a vyrobené tak pohodlné. U tejto online hre musíte vybrať "Stiahnuť", potom sa stiahne súbor "Zapuskatre." Akonáhle je súbor v počítači nainštalovaná, stačí ho spustiť, a postupujte podľa pokynov. V tomto p egistratsiya APB Reloaded končí a môžete pokračovať priamo do hry.

A gras APB Reloaded on-line umožňuje užívateľovi hrať za jednu z dvoch frakcií: Criminals alebo Enforcers .

Criminals - táto frakcia z banditov, oni sú iniciátormi trestných činov v San Paro. Bandits - to sú ľudia, ktorí pokojne dobre, nežije, a neustále organizovať rôzne poruchy, ako vyvolať násilné reakcie polície. Stál na strane banditami, bude užívateľ musieť vykonať dve hlavné úlohy zločineckých gangov mesta. Prvá úloha nebude veľmi zodpovedná, v podstate všetko, čo bude znížená na carjacking a potom doručená na správnom mieste, kreslenie graffiti, krádež drog, a podobne. Pretože všetky tieto úlohy, bude orgán prehrávače stúpať, a to bude mať zložitejšie, zodpovedný a nebezpečnú prácu. Samozrejme, že tam rastú a odmenou za odvedenú prácu. A grata v on-line hry APB Reloaded banditi tiež zaujímavé, pretože rozmanitosť a originalitu pracovných miest získať. Napríklad, ak je na začiatku misie bola uvedená prácu len kradnúť a brať auto na správnom mieste, práce potom môže byť výrazne doplnená v závislosti na situácii, v ktorej došlo hráč. A samozrejme, že táto situácia bude musieť zistiť, čo nie je vždy ľahké, ale vždy fascinujúce.

Enforcer. A grata v on-line hry APB Reloaded polície - to znamená chrániť a brániť mesto od banditov. Povinnosti zločinci v policajných úlovku v cene, to nie je tak ľahké. Nie každý ide efektívne chytať zločincov. Hra pre políciu, hráč obdrží úlohy od agenta PRENTISS tigrov a Praetorians. Policajnej práce je veľmi jednoduchá a nie je to nebezpečné. Napríklad úloha dodať zlato alebo veľkú sumu peňazí z bodu A do bodu B, je ťažké a nebezpečné. Cez obrneného vozidla a ďalších vylepšených bezpečnostných opatrení, je možné, že vzácny náklad bude zastavený. Iste banditi už viete o trase a budú pripravení na útok v každom okamihu. Môžete, samozrejme, unáhlený spech priamo na požadované miesto, a naedyatsya, že banditi nemajú čas, aby správne reagovať, ale môžete prísť s inou cestou, potom útočníci ho bude prenasledovať oveľa ťažšie.

Grafika v tejto hre na najvyššej úrovni, ako presne a vyspelý systém riadenia.

Kto APB Reloaded hry rozhodne užívateľom. Jediná vec, ktorá presne vieme, čo hrajú APB Reloaded Bude zaujímavé bez ohľadu na to, kto hráte.

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky