Záložky

Witcher 3 Wild Hunt

Alternatívne názvy: Witcher 3 Wild Hunt

Dlho očakávaná hra Witcher 3 Wild Hunt.

Posledná trilogická hra Witcher 3 Wild Hunt v roku 2015 vyšla prvýkrát 19. mája a 23. októbra sa objavila nová verzia. Zodpovedný za vývoj CD RED štúdia CD Projekt, založený na románe Andrzeja Sapkowského "The Witcher". Ak chcete osloviť celé publikum, spoločnosť súčasne pracovala na verziách pre One Xbox, PlayStation 4 a možnosť stiahnutia The Witcher 3 Wild Hunt pre Windows.

Geralt Rivia - skutočný profesionál pri hľadaní príšer. Je to čarodejník a má talent na mágiu, má nadprirodzené schopnosti, ktoré by mu mali pomôcť zachrániť dievča Ciriho. Osobitnou kvalitou tretej časti hry je voľný pohyb hrdinu na mape, návšteva rôznych území a schopnosť nájsť nové úlohy.

Product bol veľký a sebestačný. Už pred oficiálnym vydaním získal viac ako 200 ocenení z rôznych publikácií a webových stránok, niekoľko ocenení na festivale a stal sa najviac očakávaným zo sezóny. Dokonca aj najprísnejší kritici neodolali a umiestnili najvyššie hodnotenie, takže sa hráči nebudú musieť sťažovať.

V boji sú všetky prostriedky dobré.

miliónov hráčov sa podarilo stiahnuť The Witcher 3 Wild Hunt a už Gertala sprevádza na cestu, v ktorej bojuje s monštrami a hľadá poklad. On je jediný herný charakter, ale niekedy je v osobitných prípadoch nahradený Ciri s jej schopnosťou teleportovať.

V novej časti Witcher 3 Wild Hunt pre PC Geralt sa stala ešte zručnejšou bojovníkom. Teraz môže poraziť päť nepriateľov naraz pomocou dvoch mečov a pomocných predmetov. S oceľovým mečom bojuje s obyčajnými zvieratami a ľuďmi a striebro drží za príšery.

Arbalety a bomby extra vybavenie na dlhé vzdialenosti. S nimi hrdina predbehne stvorenia, ktoré môžu lietať alebo plávať pod vodou. Keďže je aj čarodejníkom, pripravuje lieky na získanie špeciálnych schopností, ktoré zlepšujú jeho vlastnosti od zhromaždených objektov, časti tela zničených príšer a rastlín.

V čase útokov, presné štrajky, útoky, vyhýbanie sa nepriateľským útokom. Poškodenie lovca by malo byť monitorované, ak sa stane prázdnym, stane sa nepríjemné a zraniteľné.

. Helical Geralt päť magických znamení:

 • Aard - zrazí

 • Igny - ovládať silu požiaru
 • Aksiy - ovláda myseľ nepriateľov a môže nútiť ich, aby zaútočili na svoj vlastný druh
 • Kwen - ochrana proti nárazom
 • Irden - nastavuje pasce pre príšery, čo znižuje ich charakteristiky pri kontakte s

Tieto znaky sú schopné narastať a ich použitie nie je obmedzené na použitie proti nepriateľovi. S ich pomocou Geralt zničí kamenné úlomky, otvára dvere, otvorí nové dialógy s postavami.

vyhľadávanie pracovných miest je veľmi zaujímavé. Môžu byť získané z postáv v rozhovore, ktoré sa nachádzajú na mŕtvom telese, na nástenke, na stromoch a inými spôsobmi. Samotné úlohy pripomínajú úlohy, keď charakter nasleduje po stopách, zhromažďuje položky, žiada protiklady.

Požadované systémové požiadavky.

As pre takéto objemné hračky, požiadavky na počítače sú celkom demokratické. Minimum, ktoré by ste mali mať:

 • Intel CPU Core i5-2500K 3. 3GHz
 • Nvidia GPU GeForce GTX 660
 • AMD CPU Phenom II X4 940
 • ROS 6GB
 • AMD GPU Radeon HD 7870
 • miesto 40 GB
 • DirectX 11
 • OS 64-bit Windows 7/8 (8. 1) a 64-bit

Kto nemôže čakať na začatie dobrodružstiev skôr, Witcher 3 Wild Hunt môže kúpiť s už existujúcimi prírastkami, ale vedia, že na začiatku roku 2016 sa plánuje prepustenie krvi a vína - Krv a víno. Zdá sa, že tí tvorcovia hry Witcher 3 Wild Hunt neprekvapili pre vás a môžete očakávať veľa úžasných správ.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more