Alternatívne názvy: Jednotka, UNIT

Prihlásený hra U. T. - Je vzrušujúce zadarmo MMORPG hra, ktorú vytvoril v štýle post-nukleárnej svet. T. on-line vám ponúka možnosť ponoriť sa do sveta preživších po atómovej vojne, a vybrať si, na ktorej strane hrať - či sa obranca civilného obyvateľstva alebo bandita, ako zarobiť a stráviť tak zarobil. Aby hra bola ešte zaujímavejšie, vývojári použili unikátnu FLASH-motor, ktorý umožňuje proces stávkovanie venovaná kvalite klientskych hier. Hostia majú k dispozícii veľký a dobre navrhnutý kartu s unikátnymi predmetmi. V mape je žiadne švy a prechody medzi lokáciami.

Pripojte sa do hry U. T. stiahnuť špeciálny klient predpokladá, že optimalizuje spotrebu internetový prevádzku. Ďalej U. T. On-line registrácia je typická pre všetky hry - úvod prezývka a heslo, rovnako ako e-maily.

U. T. online hra v pozitívnym spôsobom odlišuje od podobných hier humoru a prítomnosť špecifického slovníka. Quest línia zahŕňa nelineárny vývoj sprisahania s mnohými rôznymi koncovkami. Hráči majú obrovský výber zbraní (ľahké zbrane, zbrane na blízko, energetické zbrane, ťažké zbrane, granáty a míny - viac ako 150 titulov) a brnenie (prilba, brnenie, nohavice a topánky, ktoré sú spojené v rôznych sád a poplatkov úroveň prehrávača.) Hrať hru U. T. on-line je veľmi vzrušujúce, a napriek tomu, pretože aj jednoduchý prechádzka v neďalekom lese a vresoviská, dostanete sa na stretnutie s jedným z tvorov na beštiár (29 rôznych tvorov).

Je potrebné pripomenúť, že PvP systém palivových konflikty medzi hráčmi a klany, takže sedí v rohu nebude fungovať.

V U. T. Prehrať vám dáva možnosť zoznámiť sa s zaujímavú vlastnosť hry - v hre počítačovú sieť, pripomínajúce na internete, v ktorom môžete kopanie a riešenie hádaniek vojenskej terminály trávia veľa času.

Play U. T. - Je stáť buď lotor alebo lupič, rovnako ako sa zoznámiť s dobre vyvinutými mestských herných postáv NPC, ako farmaceut, Merchant, hrobár a ďalšie. Tie by sa rád agresívne moby - psov a mutantov, ale prítomnosť drog môžu pomôcť liečiť rany z "teplého" stretnutie. Vaša postava sa základné (6 parametre) a ich deriváty. Takže budete mať boj (tri bojová trieda - kritoviki, uvorotchiki a tanky) a pokojné zručností, tvorba postava bude musieť vybrať prioritné zručnosti, ktoré bude rozvíjať najrýchlejšie. Za sumu, ktorú bude zarábať výkonnostné bonusy. Okrem zranenia, bude vaša postava čeliť účinky alkoholu, drogy, drogy a choroby z ožiarenia.

Hráči môžu tvoriť klany, ktoré majú nejaké bonusy.

Game U. T. Online je založený na histórii vedeckého mesta Nizhneatomska a jeho obyvateľov, ktorí prežili jadrovej vojny v polovici 21. storočia. Ľudia sa snažia vytvoriť na základe svojho nového stavu mesta, a to sú nápomocní zástupcovia bývalých orgánov presadzovania práva. Avšak, v blízkosti mesta anarchie, veľa gangy lupičov organizovať útoky na civilistov. Darí drogová závislosť, alkoholizmus a prostitúcia.

Registrácia U. T. otvorí pred vami svet v bývalom ZSSR, ktorá závisí iba na vás, ktorí ste sa stal a čo dosah. Zahrajte si hru on-line U. T. táto možnosť sa smiať, pomocou špeciálneho hru slovnú zásobu alebo majú stretol zviera s názvom "Chingachgook" a bojovať, obchod a prežiť v tomto drsnom, ale fascinujúceho sveta.

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky