Črepy snov

Alternatívne názvy: Črepy snov

Črepy snov on-line - je bezplatný prehliadač založený na role-playing game, vyrobené za použitia blesku. Hra vyžaduje žiadne sťahovanie klienta, ale na posilnenie a zlepšenie hry pestro zdobené, bol vyvinutý klientský program, ktorý, ak je to žiaduce, je možné stiahnuť.

V Shards of Dreams on-line hry sa ponoríte do temnej a strašidelné virtuálnom svete, vznikla po ničivom univerzálny katastrofe, kedy konfrontácie medzi oboma stranami, ktoré sú označované ako Ríše a Heath, medzi ktorými večné nenávisti a nepriateľstva.

Aby bolo možné vstúpiť do tohto sveta, musíte byť pôvodne zapísaná v hre Fragmenty snov. Budete musieť zadať svoj e-mail a heslo, potvrďte podmienky registrácia.

Po Registrácia Shards of Dreams, sa dostanete do hry, kde sa odporúča, aby prejsť prvé jazdné prácu, ktorá vás zoznámi so základmi hry a rozhranie. Táto práca poskytuje nielen praktické zručnosti, ale aj dostatočné množstvo skúseností.

Črepy snov online hra vám ponúka možnosť si vybrať triedu znakov pre Svoge. Je v tejto hre, iba štyri pre každú z bojujúcich strán (4 triedy pre Ríšu a pre stupne 4 Wasteland): bojovník, zlodej, Priest, Mage.

Hrať hru Črepy Dreams on-line, môžete uvoľniť až desať úrovní zmeniť triedu na Akadémii (Village of Mist). Po desiatej úrovni, pre zmenu triedy, budete musieť zaplatiť určitú sumu.

Takže potom, čo ste sa už zoznámili v Shards of Dreams on-line a dosiahla druhého stupňa, sa dostanete do dediny Mist, kde je už pre Vás pripravili mnoho pracovných miest. Tu môžete ponúknuť svoje služby dobrodruh Hunter, Kovář, pochybné postavy, rybári, hostinských, a minister Dorion. Okrem toho sa stretnete s Sage ukoma, starý baník a staré Caspar, ktorý žije na predmestí. Úspešné vykonávanie ich úloh vám dá možnosť dostať sa blízko k prechodu do ďalšej úrovne!

Na piatej úrovni, dostanete svoje prvé body, ktoré môžu byť rozdelené medzi parametrami. Zmenou týchto nastavení môžete ovplyvniť charakter týchto vlastností:

Power - tento power-biť melee a celková kapacita charakteru;

Agility - šance a dodge šancu odovzdávanie na hráča kritického úderu;

Postava - vplyv na celkové zdravie a kondíciu;

Hit - šancu na zásah s melee (pre všetky subjekty) a pohyboval (pre luky a niektorých kúziel)

Veľa šťastia - to je kritický úder šanca a zvyšuje šancu na výrobu monštrá / truhiel;

Inteligencia - je celkové množstvo many charakteru.

Všetko je navrhnuté v Shards of Dreams on-line hra questy vám poskytne nielen solídne množstvo skúseností a peňazí, ale aj celý rad vecí, ktoré uľahčujú ďalšie playthrough.

Črepy snov v hre bude veľmi zaujímavé, pretože v okamihu, keď za predpokladu, štyridsať úrovní charakteru.

Hrať hry on-line Shards Of The Dreams, budete musieť ísť do žalára - to sú miesta, v ktorých sú veľmi vážne monštrá, porážať, ktoré dostanete náhradu vo forme bohatého ťažby a ocenenie pre túto prácu.

V Shards of Dreams hrať ponúkaný v niekoľkých verziách Dungeons

Bludisko na jednom priechodu - určené pre jedného hráča, ale to by malo byť poznamenal, že tam je boj ťažšie bitky na povrchu. Tu Monsters silnejší, často majú jedinečné schopnosti a útok v skupinách.

Skupina dungeony (nie sú určené pre priechod sám) - je potrebné zostaviť skupinu hráčov požadovanú úroveň, aby zásobili na rôznych elixírov a jedla, a potom môžete ísť na dobrodružstvo.

Play Shards of Dreams, charakter, ktorý má určité množstvo rubínov, môže vytvoriť klan, ale to môže byť len tí, ktorí patria k jednej zo strán (Ríša alebo Wasteland). Majte na pamäti, že klan, aby sa hráč na druhej strane to je nemožné, rovnako ako zmeniť svoj smer, zatiaľ čo v klanu. To môže byť vykonané iba po vydaní klanu.

Na záver preskúmania, poviem toto: hra je hoden pozornosti a Črepy registrácia Dreams vám umožní ponoriť sa do tohto fantastického sveta!

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky