Estsilon

Alternatívne názvy: Escilon

Estsilon on-line - jedinečný prehliadač-založené hry, k dispozícii publikum užívateľov zadarmo. Jedná sa o originálny MMORPG (historical žáner) hra. Projekt je kvalitatívne odlišné od súčasných on-line hry, ako tvorcovia pracovali na odstránenie rôznych nedostatkov. Vážení hráči, v Estsilone lákajú nielen zaujímavú legendu, ale kľúčové vlastnosti ohromí a poteší. Dostať sa do sveta jaskynné ľudia, dostanete príležitosť k rastu a presťahovať sa do nových oblastí, kde príslušné otvorených veľkými, atraktívnymi vyhliadkami. Tak, ako by ste postupovať z minulosti do budúcnosti, cítil sa k potešenie a zložitosťou života v rôznych dobách.

Systémové požiadavky sú minimálne. Váš počítač musí byť nainštalovaný systém Windows (XP, Vista alebo Windows 7). Tiež pre hru bude potrebovať zvukovú kartu, klávesnicu a myš. Ak ste pripojení k internetu, môžete začať registrovať a hrať hry on-line Estsilon.

Estsilon on-line registrácia vám bude obyvateľov doby kamennej. Nemusíte sa stiahnuť klientský softvér. Registrácia Estsilon - jednoduchý a rýchly proces. Jediné, čo musíte zaregistrovať nový znak, určujúci nasledujúce informácie:

1) musíte zadať svoje prihlasovacie meno - si myslím, že pôvodný názov pre znak

2) Určte pohlavia (muž alebo žena)

3) Zapíšte si e-mailovú adresu - ale iba jeho skutočný!

4) Zadajte heslo - skúste prísť s oveľa spoľahlivejšie

5) Uveďte dátum narodenia

Po vyplnení registračného formulára, kliknite ľavým tlačidlom Log Estsilon on-line hra bude k dispozícii. Poznať pravdu a pochopiť pravdu o veľkorysé Ruthless. To bude vhodnejšie pre prírodu? Online hra Estsilon pomôcť na to prísť.

Aby sme pochopili, ako hrať Estsilon začať prejsť školenie v stávke. Úspešne absolvovaní tejto úlohy, zarobiť bod zvýšenie výkonu, plus nejaké užitočné veci. Po dokončení v mechanizme hry, budú môcť navštíviť všetky dostupné miesta. Estsilon online hra zahŕňa ako nadzemné a podzemné lokácie.

Aerial - kontinent, ostrov a more, a podzemné vody - bludisko. Vo všetkých miestach, budú spĺňať celý rad zvierat, ktoré pravidelne padajú zdroje, ktoré by mali byť vybrané. Vzhľadom k tomu, všetko v hre budete musieť vytvoriť svoj vlastný, vyzrážané zdroje užitočné vytvoriť masti, takže oblečenie a zbrane. Ale bližší pohľad na to neskôr.

Tak, sme zistili, kde sa akcia hry. Hlavné stanovište je jaskyňa dediny divochov. Tu sú nasledovné lokality:

- Bonfire

- Jaskyňa jazditeľný vodca

- Jaskyňa duchov

- Jaskyňa majstrov

- Battlefield

- Shack Antistesa

- Nakupovanie oltár

- Temple Opifeksa

- Ľadová jaskyňa.

Okrem týchto miestach budete mať prístup k rybárskej dedine, kde si môžete kúpiť loď a ísť questu úloha.

Pre prehranie Estsilon musieť vybrať, ako by ste si prial, aby jeho charakter. V hre Estsilon prítomných bojovníkov a mágov. Majú charakteristické vlastnosti a zručnosti.

Hlavným parametrom pre bojovníka - postavu. Tiež je potrebné sa postarať o zvýšenie hnev a zručnosti.

Mágovia dôraz na racionalitu. Tiež to bude zabezpečené, že so zvyšujúcou sa úrovňou mohli dať požadované magické veci.

Ako už bolo spomenuté, vytvorí potrebné veci pre seba. Estsilon - nepretržitý boj o prežitie a samozrejme nebudete prežiť v tomto svete, s holými rukami. Zdroje jednoducho set, ale keď ulovenej čokoľvek, prinesie na myseľ, pred tým, než sa stane užitočná vec. V tejto online hre za predpokladu, že tieto prostriedky: rad rastlín, húb, korene, kamene, konáre, rovnako ako tí, ktorí vypadli zo zvierat. Môžete ich používať iba po identifikácii Jaskyne duchov. Po identifikácii môžete, napríklad, aby sa masť (ak viete, recept), výmena zdrojov je pre niečo nevyhnutného, ​​alebo len jesť a zlepšiť túto vlastnosť.

Hra má tiež menu - Mušle. Ale môžete zarobiť peniaze pomocou obchodu všetky rovnaké zdroje alebo zvládnutie profesie. Ak máte radi pokojnú prácu, stal šaman alebo čarodejník. V tomto prípade, vaše služby bude dobre zaplatené.

Avšak, tvorcovia majú postarané o požiarnej sústava. Zapojte sa do skupinových bojov s ostatnými hráčmi a so zvieratami, rovnako ako práve v dueloch. Tie budú slúžiť ako zbraň kamene, nože, sekery, palice, obušky. V ktorej bitke by ste neprišla, tam je vždy vyhrá! Iste vzostup k sláve a získať skúsenosti, tak potrebnú pre ďalšie pokračovanie v ceste.

V podstate on-line hra sa skladá robiť quest úlohy. Všetko to začína s prvým questu Bonfire získaných od Virtus. Ďalšie práce bude mať starca Antistesa. Čím dlhšie hráte, tým viac úloh. S každou úrovňou sú čoraz viac zaujímavá a rozmanitá.

Na úrovni hrať hry on-line Estsilon môže prechod z jedného obdobia do druhého. A každá úroveň má svoje vlastné výhody a funkcie. Napríklad na úrovni mágov závisí od množstva many na jednotku primeranosti. Bojovníci na úrovni 5 môže spôsobiť na bojisku inštruktorov a majstrov prúdom alebo machinácie. Funkcia Level 4 je považovaný za príležitosť na posilnenie profesijné zručnosti na neho. Prejsť a zhodnotiť všetky z týchto mimoriadnych úrovní, teraz atmosféru starovekého sveta, fascinujúce cestu cez veky - to všetko a oveľa viac on-line hra vám ponúka Estsilon.

Pripojte sa do hry Estsilon dostupné pre každého. Tento tajomný svet je pripravený privítať vás! Vitajte na vzrušujúce virtuálny priestor! Nechajte hra určite vám veľa zábavy!

 

Všetky najlepšie hry online. Heroes Žánre Štítky